12-18 m. moksleiviams


Kritiškas ir kūrybiškas mąstymas ir programavimas. Virtualių užsiėmimų metu 12-18 metų moksleiviai yra mokomi naudotis interneto jiems suteikiamais įrankiais bei programomis, padėsiančiais ne tik mokykloje, tačiau ir laisvalaikyje, bendruomenėje ar netgi pirmajame darbe❗️Taip pat, žinoma, neapsieiname ir be programavimo 💻. Tiesa, iškart į kodą nekimbame. Pirmiausia norime moksleiviams duoti pagrindo susidomėti kodu, parodydami jiems internete esančių technologijų galimybes 🤖.

Ši programa yra vystoma per individualių projektų kūrimą: kiekvienas grupės dalyvis (kurių viso vienoje grupėje yra tik 10) mokosi kurdamas sau ir apie save Pirmiausia jaunuolius įdomiomis, kūrybiškomis užduotimis supažindiname su įrankiais, kuriuos naudojame programos metu (pavyzdžiui, Vectr, Canva, Wix ir kt.). Vėliau mokome, kaip reikėtų apjungti visus šiuos įrankius, norint pasauliui (šeimai, bendruomenei, šaliai ar draugui) parodyti savo produktą: jeigu mokome kurti savo internetinę svetainę, mokome ir kokiu turiniu ją reikėtų užpildyti, taip pat, kaip kritiškai vertinti kitų internetinių svetainių turinį. Šios programos metu ugdome pilnavertį technologijų vartotoją 👩‍💻👨‍💻.

 

Pamokos trukmė1 val.

Pamokos vyksta1 kartą per sav.

Kaina30€/mėn.

Registruotis

Programa

Tumblr

Internetiniai blogai vėl tapo itin turtinga ir įdomia industrija. Technologijos, kelionės, maistas, muzika, kompiuteriniai žaidimai - apie viską informaciją gali rasti skirtingų pasaulio vartotjų bloguose. Kaip sukurti pelningą blogą? Kuo geras blogas skiriasi nuo blogo? Iš kur gauti informacijos bei nuotraukų savo blogui? Visi klausimai yra atsakomi šios programos metu.

Canva

Tai nemokamas dizaino įrankis, skirtas kurti internetinėms reklamoms, plakatams, skrajutėms, prezentacijoms ir kt. Viskas, kas internete yra vizualu, gali būti kuriama per Canva. Mokykis šios programos ir tavo skaidrės niekada nebus nuobodžios.

Wix

Internetinių svetainių kūrimo NUMERIS VIENAS. Išmok greitai ir gražiai sukurti paprastą funkcionalią internetinę svetainę.

Scratch

Galbūt tai žaidimų kūrimo platforma vaikams, o gal - animuotų muzikinių klipų, trumpametražių animacijų ar treilerių kūrimo platforma? Mes tau parodysime šios platformos galimybes, kurias pamiršta pasaulis.

ZOOM

ZOOM konferencinių pokalbių sistema (pakvietimą ir nuorodą kaip parsisiųsti gausite prieš pirmą pamoką). Šios programinės įrangos dėka galime transliuoti tau pamokas. Jei tik gali, turėk ją ne tik savo kompiuteryje, bet ir telefone (tai, tiesa, nėra būtina, tačiau patogu).

CodePen

Codepen virtuali mokymosi aplinka (pakvietimą ir nuorodą kaip parsisiųsti gausite prieš pirmą pamoką). Šioje aplinkoje laikysi savo kodą, sukurtus dizainus, animacijas ir galėsi juos pasiekti iš bet kokio įrenginio, turinčio internetą.

Dažnai užduodami klausimai

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Ne, šiuose užsiėmimuose dalyvauja lietuviškai kalbantys vaikai iš viso pasaulio.

Jeigu konkrečiame užsiėmime sudalyvauti moksleivis negali, visada yra galimybė pamokos įrašą su visa mokomąją medžiaga parsisiųsti ir užduotis atlikti savarankiškai. 

Kompiuterį, mikrofoną ir vaizdo kamerą. Programinę įrangą kurią naudojame Virtualioms pamokoms, įsirašysite vos kelių mygtukų paspaudimu.

Užsiėmimuose dalyvauja iki 10 moksleivių.

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa.

Kitos programos

7-11 m. moksleiviams

1 val.

1 kartas per sav.

30€/mėn.

Kūrybiškas internetas ir programavimas. Virtualių užsiėmimų metu 7-11 metų moksleiviai yra supažindinami su naršyklės aplinka, mokomi dėlioti logines sekas, analizuoti padarytas klaidas ir pritaikyti joms įdomius “geimifikuotus” sprendimus. Moksleiviai mokosi Scratch ir Wix aplinkose, kurdami tinklalapius, animacijas bei žaidimus. Taip pat programos metu vaikai kuria savo unikalų stalo žaidimą, su herojais, super galiomis, monstrais ir kt.

Daugiau
 
 

Registracija Online mokymai

×
pasirinkite laiką
grupės užpildymas
Vilnius

Užklausa Online mokymai

×

Kontaktinė informacija

Registruotis