Žaidimų kūrimas | 15 – 16 m.


Šio būrelio metu moksleiviai susipažins su „Unity” žaidimų variklio sąsają ir jos valdymu, grafine vartotojo sąsaja, taip pat pagilins objektinio programavimo žinias.🏆 

Pamokų metu taip pat bus kartojamos pagrindinės matematinės formulės ir taisyklės, kurios yra neatsiejamos nuo funkcinio ir loginio programavimo. Kurs 2D ir 3D projektus, pasitelkdami aplink žemę skriejančių palydovų duomenimis.  🚀

Reikalingos bazinės „Unity” žaidimų kūrimo variklio žinios bei C# programavimo pagrindai.

Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

 

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1

Kaina nuo44€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Programa

I trimestras

Pirmojo trimestro metu vaikai susipažins su „Unity” žaidimų variklio sąsają ir jos valdymu. Mokysis ir supažins su standartiniais failų duomenų mainų formatais (XML ir JSON). Grafinė vartotojo sąsaja taip pat yra neatsiejama žaidimo dalis, todėl mokiniai kurs savo pradinį žaidimo meniu bei žaidimo valdymo vartotojo sąsają. Užsiėmimų metu taip pat kartosis pagrindines matematinės formulės ir taisykles. Be minėtų pagrindų, mokiniai taip pat pagilins objektinio programavimo principus.

II trimestras

Antrąjį trimestrą vaikai pradės kurdami 2D projektą. Pasinaudodami palydovų duomenimis, suprogramuos ir vizualiai atvaizduos žemės planetos ir palydovų modelį. Mechanikos yra neatsiejama žaidimo dalis, todėl įsibėgėjus trimestrui, mokysis kaip sukurti realistišką kosminio laivo valdymą bei misijas. Užsiėmimų metu bus skiriama laiko ir grafiniam dizainui – vaikai turės galimybę savarankiškai grafiškai tobulinti savo kuriamą lygį arba dirbti pagal mokytojo paruoštą dizainą. Taip pat mokysis apie pagrindines C# programavimo paradigmas.

III trimestras

Per pirmąsias trimestro pamokas, moksleiviai kurs 3D projektą, kurio metu vaikai bus supažindinami su 3D „Unity” variklio principais. Reljefo generacijai pasitelks internete viešai prieinamus aukščio žemėlapius. Be reljefo generacijos, vaikai mokysis kaip sukurti realistišką veikėjo valdymą trimatėje erdvėje. Įpusėjus trimestrui, mokiniai pagal įgautas žinias ir susigalvotą idėją, savarankiškai kurs projektus.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai gilinsis į „Unity” žaidimų variklį, Visual Studio Code / Visual Studio Community, sustiprins C# programavimo įgūdžius.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 kartą per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu  NVŠ krepšelius galima panaudoti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų per mėnesį (Kaune) ir 20 eurų (Vilniuje ir Klaipėdoje) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Teirautis