Aplikacijų kūrimas | 15 – 16 m.


Programos metu moksleiviai mokysis vienos populiariausių programavimo kalbų JavaScript bei kurs mobilias aplikacijas. Maža to, mokysis šiais laikais ypatingai reikalingų dalykų – matematikos, anglų kalbos, verslumo, laiko ir streso valdymo metodų. 🏆 

Vyriausiųjų moksleivių grupės, priklausomai nuo turimų įgūdžių ir programavimo žinių, priskiriami į skirtingas grupes: programavimo pagrindų neturintys mokysis naudotis įrankiais bei programomis, o anksčiau būrelį lankę moksleiviai tęs mokslus ir kurs sudėtingesnius projektus. 🚀

Būrelį galima lankyti vieną arba du kartus per savaitę. Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

 

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1 - 2

Kaina nuo35€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Verslumas

Verslumo pamokose moksleiviai sužino kaip įgyti dalykinių kompetencijų reikalingų darbui versle, suteiksime mokiniams žinių, kurios padės ateityje įprasminti savo idėjas ir pasirinktą profesiją.

Programa

I trimestras

Vyriausiems moksleiviams skirta programa prasidės nuo susipažinimo su mobiliųjų aplikacijų kūrimo principais. Trimestro eigoje mokysimės Javascript programavimo kalbos pagrindus ir kursime internetinį puslapį apie savo mėgstamą žaidimą.

II trimestras

Antrojo trimestro metu moksleiviai pradės mokytis programuoti naudojant React karkasą, kuris gerokai palengvina programavimo procesą ir leidžia dažniausias funkcijas įdiegti greičiau ir paprasčiau. Mokysis animuoti elementus bei kurs įvairias aplikacijas. Kalbėsime apie įdėjų generavimą ir plėtojimą bei streso ir laiko valdymą.

III trimestras

Mokslo metus baigsime susipažindami su duomenų bazėmis ir programų struktūromis. Mokysimės kurti internetinius puslapius su turinio valdymo sistema Wix. Spręsime matematinius ir loginius uždavinius, tobulinsime komandinio darbo įgūdžius bei anglų kalbos žinias. Trečiojo trimestro pabaigoje kursime baigiamuosius darbus - tris skirtingus projektus ir apibendrinsime metų pasiekimus.

Technologijos

Moksleiviai mokysis programuoti JavaScript bei panaudoti React karkasą.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu Šiauliuose ir Rokiškyje NVŠ krepšelių panaudoti negalima

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Teirautis