Žaidimų kūrimas su „Unity“ | 9-10 m.


Šio būrelio metu moksleiviai kurs kompiuterinius žaidimus, naudojant vieną populiariausių ir galingiausių kūrimo platformų – „Unity“ . 🕹️

Moksleiviai įgaus ne tik programavimo žinių, naudosis įvairiais technologiniais įrankiais, bet ir gilins savo matematikos, anglų kalbos žinias bei susipažins su itin atualiomis temomis – kriptovaliutomis bei „blockchain“ technologija. 🪙

Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1

Kaina nuo49€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Programavimo pradmenys

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Anglų kalba ir matematika

Labai glaudžiai su programavimu susijusios disciplinos - matematika ir anglų kalba - padedančios geriau suprasti programavimo principus bei pateikiamą informaciją.

Programa

I trimestras

Pirmo trimestro pradžioje vaikai mokysis kompiuterinio raštingumo, susipažins su programavimu ir simboliais, kurie naudojami tam tikroms operacijoms bei kaip juos rasti klaviatūroje. Taip pat pažins „Unity“ žaidimų variklį. Šio trimestro metu vaikai mokysis ir C# programavimo pagrindų – kintamųjų, metodų ir funkcijų. Trimestro metu bus kuriamas 2D „clicker“ tipo žaidimas.

II trimestras

Antrame trimestre vaikai susipažins su mobilaus telefono akselerometru bei giroskopu. Vaikai susiskirstys grupelėmis, rinks informaciją bei ir ruoš pristatymus apie žaidimus. Taip pat kurs 2D žaidimą, kuriame pagrindinis personažas bus raketa, valdoma akselerometro principu. Žaidimo kūrimo metu vaikai susipažins su procedūriniu objektų generavimu, duomenų masyvais bei ciklais.

III trimestras

Trečiame trimestre vaikai susipažins su kriptovaliutomis bei „blockchain“ technologija. Vaikai susiskirstys grupelėmis ir mokysis ieškoti informacijos internete. Taip pat ieškos informacijos apie skirtingas kriptovaliutas, kriptovaliutų memus, juokingas istorijas, faktus bei ruoš pristatymus. Trimestrui įsibėgėjus, atkurs „Angry birds“ žaidimo mechaniką. Šį kartą – žaidimas bus ne apie paukštelius, o kriptovaliutas, kurios „crashina“ kriptovaliutų rinką.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai įvaldys „Unity„ galimybes, įgys programavimo įgūdžius ir pažins bei išmoks naudotis dirbtinio intelekto įrankiais.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 kartą per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu  NVŠ krepšelius galima panaudoti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 20 Eur/mėn. NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Taip, būrelio metu moksleiviams išdėstysime pilną programą. Pradedant mokslus ne nuo rugsėjo sutrumpėja laikas paruošti baigiamąjį darbą, tačiau dėstytojai aktyviai komunikuoja su mokiniais ir stengiasi, kad kiekvienas vaikas pasiektų geriausią rezultatą.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Taip, suteikiama 20% nuolaida, jei yra pateikiama šeimos kortelė.

Tik kompiuteris ir interneto prieiga.

Teirautis