Vasaros būreliai

Vasaros būrelių svarba 👦

Užsiėmimai vasaros metu padeda išlaikyti aštrų protą ir palengvina grįžimą į mokymosi procesą. Būreliai taip pat padeda išlaikyti pastovų ritmą ir rutiną, kuri vaikams - itin svarbi.

Ką vaikai veikia vasaros būrelių metu?🚀

Moksleiviai susipažina ne tik su programavimo kalbomis bei įvairiais įrankiais, bet ir kuria įdomius bei realius projektus - aplikacijas, animacijas, svetaines ar žaidimus.

Mūsų organizuojami vasaros būreliai vaikams

„Unity“ 3D žaidimų kūrimas

9 - 11 m. moksleiviams

Daugiau

„Unity“ 2D žaidimų kūrimas ChatGPT 3.5

11 - 13 m. moksleiviams

Daugiau

E-komercijos svetainės kūrimas

13 - 16 m. moksleiviams

Daugiau
 

Dažnai užduodami klausimai

Jeigu konkrečiame užsiėmime sudalyvauti moksleivis negali, visada yra galimybė pamokos įrašą su visa mokomąją medžiaga parsisiųsti ir užduotis atlikti savarankiškai. 

Taip. Teisę pretenduoti gauti 20 Eur/mėn. NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Taip, galima. Tačiau (svarbu!) norint susistabdyti mokslus už kuriuos esate susimokeję arba skolingi, reikia informuoti administraciją.
Kai norite grįžti i mokslus, informuojate administraciją ir moksleivis grįžta i lygiai tą pačią pamoką, kurią ir butų mokęsis jei nebutų išėjęs atostogų.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Ne, šiuose užsiėmimuose dalyvauja lietuviškai kalbantys vaikai iš viso pasaulio.

Užsiėmimai vyksta visus metus tuo pačiu grafiku, nebent grupės mokytojas/-a ir visi grupės moksleiviai susitarė perkelti užsiėmimą į kitą dieną arba laiką. Visų įvykusių pamokų įrašai bei naudinga informacija visada yra pasiekiama vartotojo paskyroje.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Prenumerata galioja 30 dienų, o apmokėti naują prenumeratą Jums reikės per savo vartotojo paskyrą svetainėje, spausite mygtuką “Pratęsti” ir savo paskyroje seksite nurodymus. Jei dar negavote el. laiško prašančio tai padaryti, vadinasi dar nesuėjo mokėjimo terminas.

Tėveliai, keli žingsniai Jums: 

🔘Pasirinkti programą bei užregistruoti vaiką
🔘Atlikti mokėjimą mūsų internetinėje parduotuvėje 
🔘Gavus prisijungimą į mokymų paskyrą palaukti kol būrelis prasidės.
Nepergyvenkite, apie būrelio pradžią Jums praneš dėstytojas! 🏁
🔘Iš dėstytojo gavęs nuorodą, Jūsų moksleivis prisijungs prie virtualios klasės 

Laukiame prisijungiant!

 

Teirautis Vasaros būreliai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis