Išbandykite CodeAcademy Kids ir Jūs! 😍

Malonu susipažinti!

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡

Užsiėmimų metu ugdome šias kompetencijas:

☀️ kritinį, loginį ir analitinį mąstymą;

☀️ atidumą detalėms;

☀️ kūrybiškumą;

☀️ požiūrį į problemą ir jos sprendimo būdus;

☀️ gebėjimą dirbti komandoje.

 

Mokome pasitikėti savimi ir savo idėjomis, padėti kitiems, gerbti dėstytoją bei klasės draugus ir jų idėjas.


CodeAcademy Kids akademijoje moksleiviai mokosi vienų svarbiausių šio laikmečio kompetencijų (↖️) kurdami unikalius projektus: kompiuterinius žaidimus, internetines svetaines, mobilias aplikacijas,  prekinius ženklus, programines sistemas, animacijas, virtualius pasaulius ir kt.

🤸‍♀️ Dėstytojai tampa moksleivių asmeninių projektų mentoriais bei draugais.

👩‍💻 CodeAcademy Kids moko HTML, HTML5, CSS, JavaScript, PHP, C# programavimo kalbų. 

Kompiuterinių žaidimų kūrimas

Programavimas (tinklalapiai, sistemos)

Mobiliosios aplikacijos

Dizainas (animacijos, prekės ženklai, tinklalapiai)


Švietimo sistema Lietuvoje nespėja eiti koja kojon su greitai besikeičiančia visuomene. Tai, kas buvo efektyvu prieš dvidešimtmetį, dabar moksleiviams atrodo nuobodu ir atgyventa. Žinome, kaip svarbu yra turėti gerą žinių bagažą, dėl to darome tai, ką mokame geriausiai – priartiname moksleivius prie kompiuterinių technologijų ir programavimo per kūrybiškumą, logiką, atidumą ir komandinį darbą.

 

Atsiliepimai

Esu CodeAcademy kids tikras fanas, nes išbandžiau viską ir gavau neįkainuojamos patirties ir kaip Silicon Valley stovyklos dalyvis, ir kaip savanoris. Tai ne tik prasmingas būdas praleisti vasarą – tai tikras augimas visomis prasmėmis. ☺️

Антон Беловодский

Patys geriausi atsiliepimai, dar nemaciau, kad sunus i stovykla eitu tokiu uzsidegimu 👏😉🤝

Kristina Kristute

Kristupui būrelis tikrai patiko, jis jautėsi išmokęs daug. Būdama greta mačiau, kad jam dar trūksta greito rašymo kompiuteriu įgūdžių, kad spėtų laiku suvesti kodus. Bendrai klausydama turiu pareflektuoti – mane sužavėjo ir tai, koks didelis būrelio tempas, ir su kokia tobulai auksine ramybe mokytoja spręsdavo iškilusias problemas ir atsakinėdavo į klausimus. Aš pati norėčiau į mokymus pas mokytoją Elžbietą, kaip tą ramybę išlaikyti bendraujant su vaikais. 😄 Labai džiaugiuosi, kad pabandėme.

Lina Auskalnienė

Nuostabus būrelis! Organizacija labai rimtai žiūri į švietimą ir Lietuvos ateitį!!! Džiugu, kad yra jaunų žmonių, kuriems rūpi ateitis ir vaikai!! Ačiū už jūsų darbą ir gražius laiškelius apie vaikus, tiek dėmesio tikrai nesulaukiame iš kitų būrelių.  

Raminta
 

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis Vasaros būreliai

×

Kontaktinė informacija

Online mokymai

×

Registracija Online mokymai

×
pasirinkite laiką
grupės užpildymas
Vilnius

Užklausa Online mokymai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis