CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 7 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin idomia mūsų mokiniams.

CodeAcademy Kids akademijoje moksleiviai mokosi kurdami unikalius projektus: kompiuterinius žaidimus, internetines svetaines, mobilias aplikacijas, prekinius ženklus.  Dėstytojai tampa moksleivių asmeninių projektų mentoriais. CodeAcademy Kids moko HTML, HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, Python, JAVA, PHP, C#, .NET programavimo kalbų. Taip pat mokydamiesi pas mus, moksleiviai mokosi analitinio ir loginio mąstymo, kūrybiškumo, atidumo detalėms, požiūrio į problemą ir jos sprendimus, komandinio darbo. Mokome pasitikėti savimi ir savo idėjomis, padėti kitiems, gerbti dėstytoją bei klasės draugus ir jų idėjas.

Centrinė CodeAcademy Kids bazė yra įskūrusi Vilnius Tech Parke, ten vyksta dalis mūsų užsiėmimų, tačiau veiklas vykdome daugiau nei 15 lokacijų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

 

Mūsų misija

Švietimo sistema Lietuvoje nespėja eiti koja kojon su greitai besikeičiančia visuomene. Tai, kas buvo efektyvu prieš dvidešimtmetį, dabar moksleiviams atrodo nuobodu ir atgyventa. Žinome, kaip svarbu yra turėti gerą žinių bagažą, dėl to darome tai, ką mokame geriausiai – priartiname moksleivius prie kompiuterinių technologijų ir programavimo per kūrybiškumą, logiką, atidumą ir komandinį darbą. Siekiame kiekvieną Lietuvos moksleivį sudominti kompiuterinėmis technologijomis ir paversti jo laiką, praleiždiamą prie kompiuterio, efektyviu. Norime, kad kiekvienas Lietuvos vaikas turėtų galimybę mokytis IT kitaip, taip pat, kad turėtų prieigą prie nuolatos atnaujinamų informacijos šaltinių. Specialybės, kuriomis užsiims dabar augantys vaikai, dar nėra sukurtos, tad privalome į augančią kartą žiūrėti atsakingai ir padėti jiems pasiruošti kompiuterizuotam ateities pasauliui.

 

 

Aukščiausia kokybė

Mums svarbu išlaikyti savo kursų kokybę, tad nuolatos atnaujiname ir tobuliname savo dėstomas programas.

Sistemingas mokymasis

Mūsų dėstomos programos viena kitą papildo, tad kiekviena iš jų turi tęstinumą.

Pagalba vieni kitiems

Neturintiems galimybių jas suteikiame - kas vienuoliktas akademijos mokinys mokosi nemokamai.

Komandinis darbas

Visų užsiėmimų metu skatiname bendruomeniškumą bei komandiškumą tarp mūsų moksleivių.

Mūsų mokiniai

Mykolas, 16 m.
Mykolas, 16 m.
Šiuo metu Mykolas lanko prekės ženklo kūrimo kursus ir jų pagalba gerina savo paties plėtojamo verslo prekinę išvaizdą. Vaikinas savo mėgstamą hobį pavertė verslu - gamina rankų darbo aksesuarus Concord. Prisijungęs prie CodeAcademy Kids, Mykolas smarkiai pasistūmėjo kurdamas vizualinį savo vystomo verslo išpildymą, kuris dabar puikiai atspindi pagrindinę nešamą žinutę - gera energija ir pozityvumas.
Simonas Vakaris, 9 m.
Simonas Vakaris, 9 m.
Simonas Vakaris yra tituluojamas jauniausiu šalies verslininku. Jam gimė idėja sukurti platformą, pavadinimu "Išgirsk mane", kuri bus skirta stiprinti vaikų ir tėvų tarpusavio ryši ir komunikaciją. Simono sugalvota socialinė inovacija šiandien jau tampa socialiniu verslu. CodeAcademy Kids kursų pagalba Simonas kuria internetinį tinklapį, kuris ir taps pagrindine "Išgirsk mane" platforma.

Komanda

CodeAcademy Kids dirba labai stipriai motyvuoti žmonės. Mus visus vienija bendras tikslas - suteikti kuo geresnes sąlygas būtinam IT išsilavinimui gauti. Esame tvirta komanda ir gyvename šia idėja, dėl to darbas mums - malonumas.
Aurelija Makselytė
Aurelija Makselytė
Akademijos vadovė
Matas Zubas
Matas Zubas
Bendruomeninių ryšių ir projektų vadovas
Gediminas Petronis
Gediminas Petronis
Žmogiškųjų išteklių ir projektų vadovas
Monika Simaškaitė
Monika Simaškaitė
Projektų vadovė
Danas Avlas
Danas Avlas
Klientų aptarnavimo specialistas
Gintaras Gimžauskas
Gintaras Gimžauskas
Klientų aptarnavimo specialistas
Aistė Vingelionytė
Aistė Vingelionytė
Klientų aptarnavimo specialistė
Indrė Norvaišaitė
Indrė Norvaišaitė
Administratorė
Jonas Žilys
Jonas Žilys
Projektų vadovas
Andrius Laška
Andrius Laška
Programų vadovas
Edvinas Šumskas
Edvinas Šumskas
Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas

Apie mus rašo