Naujus metus pradėkite smalsiai - atraskite naujus būrelius! 🤩

Ateities technologijų būreliai vaikams šiandien!

Būrelių metu moksleiviai mokosi plačiausiai naudojamų programavimo kalbų bei naujausių technologijų, kurdami unikalius projektus. 🚀 Užsiėmimų metu taip pat lavinami verslumo, komandinio darbo, kompiuterinio mąstymo, logikos, anglų k. ir matematikos įgūdžiai. ✅  CodeAcademy Kids – būreliai vaikams ir paaugliams.

Registruotis

Programos pritaikytos moksleiviams

Moksleiviai savo hobius ir pomėgius paverčia tinklalapiais, aplikacijomis, kompiuteriniais žaidimais ar verslais. Būreliai vaikams

Progrmavimo būreliai - internetu, su mokytoju

Manome, jog nei vienas vaikas negali būti apleistas dėl geografinės ar socialinės padėties, todėl mokslas pas mus - prieinamas visiems ir iš bet kur.

Mokomos programavimo kalbos ir įrankiai

Moksleiviai išmoksta naudotis Unity / WIX / Roblox platformomis ir įvaldo HTML / CSS / PHP / JavaScript programavimo kalbas. Taip pat susipažįsta su naujausiomis kibernetinio saugumo, dirbtinio intelekto technologijomis.

CodeAcademy Kids buriama bendruomenė

Organizuojami nemokami renginiai, moksleiviai ir jų tėvai dalyvauja hackatonuose, mugėse ir seminaruose. Vaikų būreliai - CodeAcademy Kids

Atsiliepimai

Labai džiaugiuosi, kad Klaipėdoje sūnui atradau būrelį, kuris teikia ne tik džiaugsmo, bet ir akivaizdžios naudos. Šaunuoliai, kad rūpinatės kokybe ir turit profesionalius mokytojus!

Daiva Žilinskienė

Pagaliau Lietuvoje atsirado organizacija kaip code academy kids!

Deimantė Mikšienė

Nuostabus būrelis! Organizacija labai rimtai žiūri į švietimą ir Lietuvos ateitį!!! Džiugu, kad yra jaunų žmonių, kuriems rūpi ateitis ir vaikai!! Ačiū už jūsų darbą ir gražius laiškelius apie vaikus, tiek dėmesio tikrai nesulaukiame iš kitų būrelių.  

Raminta

Būrelį dukra lanko dar nesenai, bet jau dabar labai patinka.

Rasa Geigalienė

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos 3 s klasė dalyvavo „CodeAcademy Kids misija- Marsas“ – šiuolaikiškoje ir inovatyvioje 14 val. IT programoje. Pasak mokinių, vaikams labiausiai patiko kurti žaidimus, jie suprato kaip viskas veikia, kokius veiksmus reikia atlikti. Labai ačiū už netradicines pamokas ir motyvaciją!

Edukatorė Edita

Solėjai laaabai patiko užsiėmimai ir mokytoja Elžbieta🌼

Rasa Meckauskaitė-Gutmanienė

Kristupui būrelis tikrai patiko, jis jautėsi išmokęs daug. Būdama greta mačiau, kad jam dar trūksta greito rašymo kompiuteriu įgūdžių, kad spėtų laiku suvesti kodus. Bendrai klausydama turiu pareflektuoti – mane sužavėjo ir tai, koks didelis būrelio tempas, ir su kokia tobulai auksine ramybe mokytoja spręsdavo iškilusias problemas ir atsakinėdavo į klausimus. Aš pati norėčiau į mokymus pas mokytoją Elžbietą, kaip tą ramybę išlaikyti bendraujant su vaikais. 😄 Labai džiaugiuosi, kad pabandėme.

Lina Auskalnienė
 
 

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 20 Eur/mėn. NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Būreliai vyksta Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Jei norite, kad Jūsų mieste atsirastų CodeAcademy Kids būrelis, kviečiame susisiekti! 

Registracija

×
Registruotis