Žaidimų kūrimas | 13 – 14 m.


Moksleiviai sužinos kaip perteikti idėjas virtualioje erdvėje naudojantis Unity, Wix ir nemokamais dizaino įrankiais. 🎨  Taip pat kurs internetinius puslapius ir jų dizainus (UX/UI) bei mobiliąsias aplikacijas. 📲  Be IT įgūdžių, moksleiviai plės anglų kalbos, verslumo ir matematikos žinių bagažą. 📊

Priklausomai nuo turimų įgūdžių ir programavimo žinių moksleiviai priskiriami į skirtingas grupes: programavimo pagrindų neturintys mokysis naudotis įrankiais bei programomis, o anksčiau būrelį lankę vaikai tęs mokslus ir kurs sudėtingesnius projektus. 🚀 

Būrelį galima lankyti vieną arba du kartus per savaitę. Esant poreikiui, burelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

 

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1 - 2

Kaina nuo35€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Dizaino mąstymas

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

Verslumas

Lankančius du kartus per savaitę mokome verslumo, t.y. orientuojame moksleivius per verslo prizmę pasirinkti savo daromą projektą - ar tai būtų kompiuterinis žaidimas, ar internetinė svetainė, ar mobili aplikacija.

Programa

I trimestras

Pirmojo trimestro tikslas - sužinoti, kaip sukurti vartotojui patrauklų bei įdomų žaidimą. Jau mokslo metų pradžioje susipažinsime su Unity - Įvairiaplatformiu žaidimų ir aplikacijų kūrimo įrankiu, kurį sudaro žaidimų variklis ir integruota kūrimo aplinka (IDE). Mokysimės dizaino pagrindų, kursime logotipą bei reprezentacinę internetinę svetainę.

II trimestras

Antrąjį trimestrą mokysimės naujų metodų kuriamiems žaidimams tobulinti: kursime animacijas, mokysimės dirbti GIMP vaizdų manipuliacijos programa, suteikiančia galimybes kurti vizualus labai paprastai. Tobulinsime anglų kalbos žinias, mokysimės verslumo pagrindų ir matematikos.

III trimestras

Kokybiškas žaidimų dizainas, aiški struktūra ir patogi aplinka yra būtini dalykai, norint sukurti įdomų ir iš begalės kitų išsiskiriantį žaidimą. Būtent to ir mokysimės mokslo metų pabaigoje! Naujas žinias įtvirtinsime kurdami Endless Runner žaidimą, gilinsime matematikos ir anglų kalbos žinias. Moksleivių laukia baigiamasis metų projektas.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su Unity technologija, svetainių kūrimo platforma Wix, grafinio dizaino įrankiais.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu Šiauliuose ir Rokiškyje NVŠ krepšelių panaudoti negalima

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Teirautis