Tinklalapių kūrimas | 11 – 12 m.


Šio būrelio metu moksleiviai kurs grupinius ir individualius projektus, mokysis internetinių svetainių kūrimo pagrindų, 
HTML, CSS bei sužinos apie įvairias šiuo metu aktualias temas – „Blockchain“ ir „Augmented Reality“.💡

Taip pat mokysis naudoti nemokamus dizaino įrankius, kuriuos išbandyti galės ir namuose. Būrelio metu vaikai mokysis ne tik programavimo, bet ir matematinių problemų sprendimo bei komandinio darbo. 🙌

Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1

Kaina nuo44€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Dizaino mąstymas

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

Programa

I trimestras

Pirmojo trimestro metu moksleiviai susipažins su puslapio kūrimo pagrindais. Iš pradžių mokysis HTML pagrindų ir tinklalapių struktūros, o po to susipažins ir su stilizavimo būdais. Taip pat ieškos informacijos internete „Blockchain“ tema ir pradės kurti svetainę. CSS pagalba sukurs svetainės struktūrą. Galiausiai padarys, kad svetainė prisitaikytų prie vartotojo ekrano dydžio ir animuos svetainės elementus.

II trimestras

Antrojo trimestro metu moksleiviai kurs multi-page navigaciją ir pridės daugiau bei sudėtingiau animuotų elementų. Prieš kurdami puslapį apie Marsaeigius, išmoks naudotis galingesniu puslapio struktūros kūrimo įrankiu, kurio pagalba vaikai galės lengviau ir interaktyviau pozicionuoti elementus puslapyje. Taip pat kurs meniu su atsirandančiomis skiltimis, kurios nuves į svetainės puslapius, kuriuose bus žemėlapiai, gif‘ai įdomios animacijos ar tranzicijos.

III trimestras

Paskutinio trimestro metu mokiniai kurs galutinį metų projektą „Augmented Reality“ tema. Trimestro pradžioje susipažins su tema, ją nagrinės ir ieškos informacijos, kurią galėtų patalpinti puslapiuose. Informaciją talpins „tab‘uose“, kurie atsivaizduos paspaudus animuotus mygtukus. Taip pat kurs sudėtingesnes animacijas ir pridės galimybę įjungti fono muziką puslapyje.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su svetainių kūrimo platforma, CSS ir HTML pagrindų, animacijų kūrimo technikų ir metodų.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 kartą per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu  NVŠ krepšelius galima panaudoti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų per mėnesį (Kaune) ir 20 eurų (Vilniuje ir Klaipėdoje) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Teirautis