Tinklalapių kūrimas ir dirbtinis intelektas | 11 – 12 m.


Programa yra skirta vaikams, kurie domisi technologijomis ir nori išmokti kurti interaktyvius internetinius puslapius, naudojant HTML, CSS ir JavaScript kalbas. Mūsų tikslas – ne tik suteikti įgūdžius kurti tinklalapius, bet ir atverti duris į naujausių technologijų pasaulį, suteikiant galimybę jas pačias išbandyti. Ši programa leis susipažinti su dirbtinio intelekto konceptais ir įrankiais, tokiais kaip „Chat GPT“, „Midjourney“ ir „Mixo“. Tačiau svarbiausia tai, jog šie įrankiai bus taikomi praktiškai, kuriant savo internetinį puslapį.  🙌

Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1

Kaina nuo49€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Dizaino mąstymas

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

Programa

I trimestras

Pirmo trimestro metu, vaikai įgaus pagrindines internetinio puslapio kūrimo žinias. Taip pat susipažins su HTML ir CSS programavimo kalbomis, išmoks struktūruoti turinį ir pritaikyti įvairius vizualinius stilius. Moksleiviams bus pateiktos pagrindinės navigacijos kūrimo ir teksto stilizavimo koncepcijos, kurios pagerins vartotojo patirtį ir padidins tinklalapio patrauklumą. Taip pat bus mokomasi kurti animacijas su CSS, o tai leis pasireikšti vaikų kūrybiškumui. Visa tai bus tvirtas pagrindas ateities dirbtinio intelekto ir „blockchain“ technologijų temoms.

II trimestras

Antrasis trimestras vaikams atvers naują projektą apie marsaeigius, kuris suteiks jiems galimybę dirbti kaip komandai. Mokiniai susipažins su marsaeigio technologijomis ir įrankiais, apie kuriuos jie vėliau detaliau parašys savo sukurtame internetiniame puslapyje. Jis bus papildytas animuotų marsaeigių ir kitomis interaktyviomis animacijomis, kurias mokiniai sukurs naudodamiesi anksčiau įgytomis CSS žiniomis. Mokiniai taip pat lavins puslapio struktūravimo įgūdžius, išmoks kurti daugiapuslapius tinklalapius su išplečiamais meniu.

III trimestras

Trečiasis trimestras suteiks vaikams galimybę giliau pažinti JavaScript ir jo galimybes kuriant dinaminį, interaktyvų puslapį. Mokiniai išmoks kurti „tabus“, leidžiančius atnaujinti konkrečią puslapio dalį, neperkraunant viso tinklalapio. Naudodami JavaScript animacijas, mokiniai užtikrins sklandų vizualinį pereinamumą tarp skirtingų „tabų“, pagerindami vartotojo patirtį (UX). Kuriamas puslapis bus prisitaikantis prie įvairių įrenginių ekrano dydžių. Projekto pabaigoje, mokiniai įkels 3D modelius ir pritaikys juos peržiūrai per augmentinę realybę, suteikiant vartotojams galimybę matyti 3D modelius per savo mobiliojo telefono kameras.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis programavimo kalbų, susipažins su dirbtinio intelekto įrankiais.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 kartą per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu  NVŠ krepšelius galima panaudoti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Taip, būrelio metu moksleiviams išdėstysime pilną programą. Pradedant mokslus ne nuo rugsėjo sutrumpėja laikas paruošti baigiamąjį darbą, tačiau dėstytojai aktyviai komunikuoja su mokiniais ir stengiasi, kad kiekvienas vaikas pasiektų geriausią rezultatą.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Taip. Teisę pretenduoti gauti 20 Eur/mėn. NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Taip, suteikiama 20% nuolaida, jei yra pateikiama šeimos kortelė.

Tik kompiuteris ir interneto prieiga.

Teirautis