Žaidimų ir animacijų kūrimas | 7-8 m.


Šio būrelio metu moksleiviai perpras programavimo logiką, leidžiančią kurti animacinius ir interaktyvius pasakojimus, pristatymus, modelius, žaidimus ir kitus kūrinius. 📲 

Moksleiviai įgaus ne tik programavimo žinių, bet ir pagilins anglų kalbos žinias, įsisavins matematinės logikos pagrindus, algoritmus ir jų taikymus. Moksleiviai taip pat išmoks naudotis nemokamais dizaino įrankiais – „Piskel app“, „Wix“, „Canva“ ir galės modifikuoti savo sukurtas animacijas ir žaidimus, tapti kūrybiškesni ir drąsūs įgyvendinti savo idėjas. 💡

Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1

Kaina nuo44€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Programavimo pradmenys

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Anglų kalba ir matematika

Labai glaudžiai su programavimu susijusios disciplinos - matematika ir anglų kalba - padedančios geriau suprasti programavimo principus bei pateikiamą informaciją.

Programa

I trimestras

Pirmame trimestre vaikai susipažins su „Scratch“ programavimo aplinka. Išmoks sukurti interaktyvias istorijas bei žaidimus ir išbandys nemokamus dizaino įrankius – „Canva“ bei „Piskel app“, kurių pagalba papildys savo projektus spalvotais herojais, plakatais ar atvirute.

II trimestras

Antrame trimestre mokysis programavimo kalbos su „Google“ sukurtu įrankiu – „Blockly“ . Taip pat kurs sudėtingesnius žaidimus „Scratch“ aplinkoje, mokysis matematikos.

III trimestras

Trečiame trimestre toliau gilins žinias kurdami ilgesnius ir sudėtingesnius žaidimus, tokius kaip populiarioji „Gyvatėlė“ ar „Packman“. Taip pat išmoks sukurti savo internetinę svetainę su „Wix“ bei atliks baigiamąjį projektą, kurį vėliau pristatys vieni kitiems.

Technologijos

Moksleiviai dirbs su tokiomis programomis kaip „Scratch“, „Google Developer“, naudosis nemokamais dizaino įrankiais, svetainių kūrimo platforma.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 kartą per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu  NVŠ krepšelius galima panaudoti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų per mėnesį (Kaune) ir 20 eurų (Vilniuje ir Klaipėdoje) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Teirautis