Žaidimų ir animacijų kūrimas | 7-8 m.


Programos metu moksleiviai kuria mini aplikacijas, kompiuterinius žaidimus, video filmukus, internetines
svetaines ir savo žaidimų herojus. 📲 

Moksleiviai įgauna ne tik programavimo žinių, naudojantis įvairiais technologiniais įrankiais, bet pagilina savo matematikos, anglų kalbos žinias, išmoksta dirbti bei kurti nemokamais dizaino kūrimo įrankiais. 🎨

Būrelį galima lankyti vieną arba du kartus per savaitę. Esant poreikiui, burelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1 - 2

Kaina nuo35€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Programavimo pradmenys

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Anglų kalba ir matematika

Labai glaudžiai su programavimu susijusios disciplinos - matematika ir anglų kalba - padedančios geriau suprasti programavimo principus bei pateikiamą informaciją.

Programa

I trimestras

Mokslo metus pradėsime susipažindami su Scratch - moksleiviams skirta vizualine mokomąja programavimo kalba. Kartosime matematiką ir daug laiko skirsime nemokamiems dizaino įrankiams, mokysimės piešti žaidimo elementus.

II trimestras

Antrąjį trimestrą susipažinsime su Blockly - edukacine programavimo kalba, leidžianti moksleiviams greičiau įsisavinti programavimo principus per vizualiąją prizmę. Toliau piešime elementus žaidimui bei gilinsime metametinius įgūdžius.

III trimestras

Pavasrario trimestro metu kursime „Gyvatėlės“ ir „Pac-Man“ tipo žaidimus, kursime papildomus elementus ir aplinką. Du kartus per savaitę būrelį lankantys vaikai mokslo metų pabaigoje susipažins su internetinių svetainių kūrimo platforma Wix.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su Blockly ir Scratch mokomosiomis programavimo kalbomis, nemokamais dizaino įrankiais ir Wix turinio valdymo ir svetainių kūrimo platforma.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu Šiauliuose ir Rokiškyje NVŠ krepšelių panaudoti negalima

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Teirautis