Žaidimų kūrimas ir animacijos | 7-8 m.


Šio būrelio metu moksleiviai perpras programavimo logiką, leidžiančią kurti animacinius ir interaktyvius pasakojimus, pristatymus, modelius, žaidimus ir kitus kūrinius. 📲 

Moksleiviai įgaus ne tik programavimo žinių, bet ir pagilins anglų kalbos žinias, įsisavins matematinės logikos pagrindus, algoritmus ir jų taikymus. Moksleiviai taip pat išmoks naudotis nemokamais dizaino įrankiais – „Piskel app“, „Wix“, „Canva“ bei dirbtinio intelekto „Open AI“ įrankiais – galės modifikuoti savo sukurtas animacijas ir žaidimus, tapti kūrybiškesni ir drąsūs įgyvendinti savo idėjas. 💡 Kurso metu mokiniai mokysis komandinio bei savarankiško darbo ir viešojo kalbėjimo pradmenų.

Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1

Kaina nuo49€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Programavimo pradmenys

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Anglų kalba ir matematika

Labai glaudžiai su programavimu susijusios disciplinos - matematika ir anglų kalba - padedančios geriau suprasti programavimo principus bei pateikiamą informaciją.

Programa

I trimestras

Pirmo trimestro metu vaikai susipažins su „Scratch“ programavimo aplinka, mokysis jos funkcijas ir naudos efektus kurdami įvairias formas ir figūras. Išmoks sukurti interaktyvias istorijas bei žaidimus ir išbandys nemokamus dizaino bei dirbtinio intelekto įrankius.

II trimestras

Antrame trimestre vaikai mokysis programavimo kalbos su „Google“ sukurtu įrankiu „Blockly“ ir kurs sudėtingesnius žaidimus „Scratch“ įrankio aplinkoje. Vaikai tyrinės įdomų matematikos pasaulį, kurdami dinamines animacijas ir žaidimus. Mokiniai taip pat turės galimybę pagal kuriamą žaidimą sudėlioti asmenines istorijas žaidimo herojams. Be to, moksleiviai susipažins ir su dirbtinio intelekto sukurtomis istorijomis, pasakojimais ir turės galimybę išbandyti šią technologiją praktiškai.

III trimestras

Trečiame trimestre vaikai toliau tobulins žinias kurdami sudėtingesnius žaidimus Scratch aplinkos pagalba. Moksleiviai taip pat išmoks sukurti savo internetinę svetainę su „Wix“ įrankiu ir savarankiškai arba grupėse atliks baigiamąjį projektą, kurį vėliau pristatys klasės draugams.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su dirbtiniu intelektu, „Scratch“ ir „Google Developer“ kūrimo programomis. Vaikai taip pat išmoks naudotis nemokamais dizaino įrankiais – „Piskel app“, „Wix“ ir „Canva“.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 kartą per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu  NVŠ krepšelius galima panaudoti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 20 Eur/mėn. NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Taip, būrelio metu moksleiviams išdėstysime pilną programą. Pradedant mokslus ne nuo rugsėjo sutrumpėja laikas paruošti baigiamąjį darbą, tačiau dėstytojai aktyviai komunikuoja su mokiniais ir stengiasi, kad kiekvienas vaikas pasiektų geriausią rezultatą.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Taip, suteikiama 20% nuolaida, jei yra pateikiama šeimos kortelė.

Tik kompiuteris ir interneto prieiga.

Teirautis