Rudenį pradėkite smalsiai - atraskite naujus būrelius! 🤩

Tėvelių atsiliepimai


Nuostabus būrelis! Organizacija labai rimtai žiūri į švietimą ir Lietuvos ateitį!!! Džiugu, kad yra jaunų žmonių, kuriems rūpi ateitis ir vaikai!! Ačiū už jūsų darbą ir gražius laiškelius apie vaikus, tiek dėmesio tikrai nesulaukiame iš kitų būrelių.  

Raminta

 

Būrelį dukra lanko dar nesenai, bet jau dabar labai patinka.

Rasa Geigalienė

 

Pagaliau Lietuvoje atsirado organizacija kaip code academy kids!

Deimantė Mikšienė

 

Dukra puikiai praleido laiką stovykloje Silicon Valley Adventure! Įdomi ir naudinga programa, super šaunus personalas 😉 Be abejonės rekomenduojam!

Augustė Lia

 

Labai džiaugiuosi, kad Klaipėdoje sūnui atradau būrelį, kuris teikia ne tik džiaugsmo, bet ir akivaizdžios naudos. Šaunuoliai, kad rūpinatės kokybe ir turit profesionalius mokytojus!

Daiva Žilinskienė

 

Esu CodeAcademy kids tikras fanas, nes išbandžiau viską ir gavau neįkainuojamos patirties ir kaip Silicon Valley stovyklos dalyvis, ir kaip savanoris. Tai ne tik prasmingas būdas praleisti vasarą – tai tikras augimas visomis prasmėmis. ☺️

Антон Беловодский

 

Patys geriausi atsiliepimai, dar nemaciau, kad sunus i stovykla eitu tokiu uzsidegimu 👏😉🤝

Kristina Kristute

 

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos 3 s klasė dalyvavo „CodeAcademy Kids misija- Marsas“ – šiuolaikiškoje ir inovatyvioje 14 val. IT programoje. Pasak mokinių, vaikams labiausiai patiko kurti žaidimus, jie suprato kaip viskas veikia, kokius veiksmus reikia atlikti. Labai ačiū už netradicines pamokas ir motyvaciją!

Edukatorė Edita

 

Kristupui būrelis tikrai patiko, jis jautėsi išmokęs daug. Būdama greta mačiau, kad jam dar trūksta greito rašymo kompiuteriu įgūdžių, kad spėtų laiku suvesti kodus. Bendrai klausydama turiu pareflektuoti – mane sužavėjo ir tai, koks didelis būrelio tempas, ir su kokia tobulai auksine ramybe mokytoja spręsdavo iškilusias problemas ir atsakinėdavo į klausimus. Aš pati norėčiau į mokymus pas mokytoją Elžbietą, kaip tą ramybę išlaikyti bendraujant su vaikais. 😄 Labai džiaugiuosi, kad pabandėme.

Lina Auskalnienė

 

Solėjai laaabai patiko užsiėmimai ir mokytoja Elžbieta. 🌼 Ačiū Jums! 

Rasa Meckauskaite-Gutmaniene 

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis Vasaros būreliai

×

Kontaktinė informacija

Online mokymai

×

Registracija Online mokymai

×
pasirinkite laiką
grupės užpildymas
Vilnius

Užklausa Online mokymai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis