Tikime, jog kiekvienas vaikas turi turėti galimybę technologinius mokslus mokytis įdomiai ir smagiai. Būdami socialiai atsakingais dedame visas pastangas, kad kuo daugiau vaikų, turinčių mažiau galimybių, galėtų įsitraukti į mūsų rengiamus užsiėmimus ir mokytis kartu su bendraminčiais. Šiuo metu kas vienuoliktas CodeAcademy Kids moksleivis pas mus mokosi nemokamai. Siekiame, kad šis skaičius augtų, tačiau vieniems to pasiekti nėra paprasta, tad mums itin svarbus yra partnerių įsitraukimas bei pagalba.

 

Socialinė pagalba

Prisidėkite prie Lietuvos ateities kūrimo ir padėkite motyvuotiems, tačiau mažiau galimybių turintiems vaikams įprasminti savo laiką. Užklasinių veiklų, kurios būtų vienodai kokybiškos ir lengvai prieinamos socialiai remtiniems vaikams – nėra daug. CodeAcademy Kids nuolatos bendrauja su vaikų namais bei paramos organizacijomis ir žino, jog vaikų susidomėjimas būtent programavimo kursais yra tikrai didelis. Taip yra todėl, kad tokie kursai turi realią išliekamąją vertę ir gali ženkliai prisidėti, kuomet ateityje vaikai rinksis tolimesnes mokymosi kryptis ar net profesiją. Jūs galite padėti jiems įprasminti savo laiką ir suteikti šansą pradėti kurti sėkmingą savo ateitį!

Kviečiame bendradarbiauti įmonės, kurios siekia būti socialiai atsakingos ir nori investuoti į vaikų ateitį bei padovanoti jiems tikslingą ir efektyvų laiko praleidimo būdą. Tai padaryti galite įsteigdami stipendiją motyvuotiems vaikams, mokytis CodeAcademy Kids programavimo akademijoje moksleiviams. Jūsų kilnūs darbai neliks nepastebėti!

Susisiekite su mumis jau dabar ir pradėkime kurti Lietuvos ateitį kartu!