Tikime, jog kiekvienas vaikas turi turėti galimybę technologinius mokslus mokytis įdomiai ir smagiai. Būdami socialiai atsakingais dedame visas pastangas, kad kuo daugiau vaikų, turinčių mažiau galimybių, galėtų įsitraukti į mūsų rengiamus užsiėmimus ir mokytis kartu su bendraminčiais. Šiuo metu kas dešimtas CodeAcademy Kids moksleivis pas mus mokosi nemokamai. Siekiame, kad šis skaičius augtų, tačiau vieniems to pasiekti nėra paprasta, tad mums itin svarbus yra partnerių įsitraukimas bei pagalba. Jeigu žinote vaiką, kuriam mūsų būrelis būtų naudingas, tačiau galimybės jo lankyti neleidžia, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@www.codeacademykids.com arba telefonu +37068333630.

Susisiekite su mumis jau dabar ir pradėkime kurti Lietuvos ateitį kartu!

Mokyklų renovacija bei investicijos į ateitį

Bendradarbiaujame su mokyklomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ne tik mokydami jų moksleivius programuoti, tačiau ir naujindami mokyklų infrastruktūrą. Siekiame, kad kiekvienas Lietuvos moksleivis bent mokykloje turėtų prieigą prie naujausių technologijų bei kad mokyklos aplinka būtų jauki ir motyvuojanti siekti žinių. Mes jau kuriame vaikams ateitį!

2017 metai 40 akademijos moksleivių apmokytų nemokamai, +100 regionuose gyvenančių moksleivių dalyvauja mūsų ir Tele2 Lietuva online mokymuose, nuotoliniu būdu.

9737€ – mūsų skirta finansuojama suma už nemokamą švietimą.

2018 metai 100 akademijos moksleivių apmokytų nemokamai. 30,000€ – mūsų skirta finansuojama suma už nemokamą švietimą.

Vasarą atlikome Vilniaus Antakalnio gimnazijos – pirmosios mūsų mokyklos-partnerės – IT kabineto renovaciją. Su laiku stengsimės naujinti visų partnerinių mokyklų IT klases – tiek infrastruktūrą, tiek technologijas.