Žaidimų kūrimas | 14 – 15 m.


Naudojant Unity įrankį moksleiviai kurs kompiuterinius žaidimus, pradedant nuo žaidimo mechanikos ir dizaino, baigiant pamokomis kaip tinkamai pateikti žaidimą programėlių parduotuvėje „App Store“. 📲

Maža to, mokysis šiais laikais ypatingai reikalingų dalykų – matematikos, anglų kalbos, verslumo, laiko ir streso valdymo metodų. 🏆 

Vyriausiųjų moksleivių grupės, priklausomai nuo turimų įgūdžių ir programavimo žinių, priskiriami į skirtingas grupes: programavimo pagrindų neturintys mokysis naudotis įrankiais bei programomis, o anksčiau būrelį lankę moksleiviai tęs mokslus ir kurs sudėtingesnius projektus. 🚀 

Būrelį galima lankyti vieną arba du kartus per savaitę. Esant poreikiui, burelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

 

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1 - 2

Kaina nuo35€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Verslumas

Verslumo pamokose moksleiviai sužino kaip įgyti dalykinių kompetencijų reikalingų darbui versle, suteiksime mokiniams žinių, kurios padės ateityje įprasminti savo idėjas ir pasirinktą profesiją.

Programa

I trimestras

Pagrindinis pirmojo trimestro tikslas - išmokti programavimo pagrindus. Visų pirma, moksleiviai susipažins su kompiuteriniais failais, jų plėtiniais bei kompiuterio architektūra, sužinos, kas yra kintamieji, ciklai, metodai ir masyvai. Supras ir pradės naudoti įvairiaplatformio žaidimų ir aplikacijų kūrimo įrankį Unity, tobulins anglų kalbą ir kurs technologinį projektą.

II trimestras

Antrojo trimestro metu moksleiviai kurs individualų projektą - kompiuterinį žaidimą. Stiprinsime grupės tarpusavio ryšį bei kalbėsime apie laiko ir streso valdymą. Šio trimestro metu kalbėsime ir apie verslumą bei kaip monetizuoti kuriamus žaidimus, o vaikai, lankantys būrelį du kartus per savaitę, kurs žaidimo reprezentacinę svetainę, logotipą, pardavimo platformas ir strategijas.

III trimestras

Trečiąjį trimestrą pradėsime kurdami 3D žaidimą, pasitelkiant Unity 3D aplinką. Moksleiviai sužinos, kaip programuoti veikėjo veiksmus bei judėjimą ir keisti kameros stebėjimą. Lavinsime matematikos ir logikos įgūdžius, mokysimės žaidimų rinkodaros pagrindų. O trimestro pabaigoje sukurtus žaidimus perkelsime į išmaniuosius telefonus!

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su Unity technologija, o būrelį lankantys du kartu per savaitę mokysis dirbti ir su UI/UX įrankiais bei Wix turinio valdymo platforma.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu Šiauliuose ir Rokiškyje NVŠ krepšelių panaudoti negalima

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Teirautis