Žaidimų kūrimas | 14 – 15 m.


Šiame būrelyje moksleiviai mokysis „Unity“ žaidimų variklio bei C# programavimo pagrindų . 🎯

Vaikai taip pat analizuos žaidimų fiziką, susipažins su 3D aplinka ir kurs kompiuterinius žaidimus marsaeigio „Curiosity“ tema. 🪐

Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

 

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1

Kaina nuo44€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Programa

I trimestras

Pirmo trimestro pradžioje vaikai mokysis „Unity“ žaidimų variklio ir C# programavimo pagrindų. Moksleiviai taip pat analizuos žaidimų fiziką – kaip ši veikia, kokios yra „Unity Rigidbody“ galimybės. Taip pat kurs 2D žaidimą, marsaeigio „Curiosity“ tema. Vaikai rinks informaciją apie Marsą ir ja remdamiesi, atkurs tikroviškus Marso planetos vaizdus 2D perspektyvoje.

II trimestras

Antro trimestro metu vaikai susipažins su 3D aplinka, toliau rinks informaciją apie Marsą: iš NASA atviros duomenų bazės bus imami Marso paviršiaus reljefo duomenys. Šiuos duomenis vaikai naudos savo individualių žaidimų kūrimo metu. Vaikai susipažins su 3D modeliavimu, kurs 3D simuliacinį žaidimą, kuriame pačių vaikų sumodeliuotas 3D marsaeigis tyrinės Marso paviršių, fotografuos aplinką bei išsaugos nuotraukas kompiuterio atmintyje.

III trimestras

TTrečiame trimestre vaikai turės galimybę paeksperimentuoti su „Unity networking“ galimybėmis. Vaikai analizuos kaip veikia kelių žaidėjų (multiplayer) žaidimai, kokiais duomenimis dalijamasi tarp serverio ir kliento. Trimestrui įsibėgėjus, vaikai kurs 3D kelių žaidėjų (multiplayer) šaudyklės žaidimą.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su „Unity“ technologija, pažins „Visual studio“ (kartu su „Unity“), GIMP, „Blender“ galimybes ir išmoks C# programavimo.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 kartą per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu  NVŠ krepšelius galima panaudoti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų per mėnesį (Kaune) ir 20 eurų (Vilniuje ir Klaipėdoje) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Teirautis