Žaidimai ir technologijos | 10 – 11 m.


Šio būrelio metu moksleiviai mokysis kompiuterinio raštingumo, susipažins su „Unity“ žaidimų variklio pagrindais ir gilinsis į aktualias ir išskirtines temas – „blockchain“, NFT bei kriptovaliutas.💡

Moksleiviai ne tik atliks loginio mątymo užduotis, mokysis kompiuterinės grafikos, bet ir matematinių problemų sprendimo, komandinio darbo. 🙌

Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1

Kaina nuo49€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Dizaino mąstymas

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

Programa

I trimestras

Pirmo trimestro pradžioje vaikai mokysis kompiuterinio raštingumo – kas yra failas, kokie yra failų tipai, kas yra programavimas, kokie simboliai naudojami tam tikroms operacijoms bei kaip juos rasti klaviatūroje. Bus mokomasi ir „Unity“ žaidimų variklio pagrindų – susipažinsime su variklio galimybėmis bei sukurtais žaidimais, vartotojo sąsaja bei žaidimo objektų komponentais.

II trimestras

Antrame trimestre bus susipažįstama su „blockchain“ technologija. Atliksime loginio mąstymo užduotis, „blockchain“ technologijos tema. Vaikai pasiskirstys grupėmis ir mokysis ieškoti informacijos internete. Kiekviena grupelė paruoš tam tikros blockchain platformos pristatymą. Trimestrui įsibėgėjus, aiškinsimės kas yra kriptovaliuta ir NFT - kaip tai veikia ir kuo tai susiję su „blockchain“ technologija. Analizuodami tam tikrus NFT piešinių pavyzdžius, vaikai lygiagrečiai mokysis kompiuterinės grafikos bei mokysis piešti naudodami grafikos kūrimo įrankį.

III trimestras

Trečio trimestro metu grįšime į žaidimų kūrimą – vaikai kurs savo NFT piešinių parodą virtualioje erdvėje. Vaikai analizuos 3D žaidimus – atrasime esminius skirtumus nuo 2D žaidimų, atrinksime 3D žaidimų pavyzdžių ir aiškinsimės jų greitaveikos taikomų optimizavimo metodų. Vaikai mokysis C# programavimo pagrindų lygiagrečiai kurdami savo 3D NFT interaktyvios parodos žaidimą.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su „Unity“ žaidimų kūrimo platforma, susipažins su „Visual studio”, GIMP ir įgaus C# programavimo pagrindus.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 kartą per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu  NVŠ krepšelius galima panaudoti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Taip, būrelio metu moksleiviams išdėstysime pilną programą. Pradedant mokslus ne nuo rugsėjo sutrumpėja laikas paruošti baigiamąjį darbą, tačiau dėstytojai aktyviai komunikuoja su mokiniais ir stengiasi, kad kiekvienas vaikas pasiektų geriausią rezultatą.

Taip. Teisę pretenduoti gauti 20 Eur/mėn. NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Taip, suteikiama 20% nuolaida, jei yra pateikiama šeimos kortelė.

Tik kompiuteris ir interneto prieiga.

Teirautis