Skaitmeninis dizainas | 12 – 13 m.


Skaitmeninio dizaino būrelio metu moksleiviai išmoks naudotis skaitmeninio dizaino įrankiais, sužinos, kas yra vartotojo sąsaja ir kaip užtikrinti teigiamą vartotojo patirtį internetinėje svetainėje, kompiuteriniame žaidime ar mobilioje aplikacijoje! 👩‍🎨

Moksleiviai susipažins su dizaino mąstymo principais, kurs individualius ir grupinius projektus, gilinsis į skaitmeninių produktų kūrimo procesus bei veikimo principus. 💡

Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1 - 2

Kaina nuo35€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Dizaino mąstymas

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Programa

I trimestras

Mokslo metus pradėsime susipažindami su skaitmeninio dizaino esme, elementais ir programomis, skirtomis jį kurti. Kalbėsime ir mokysimės kurti ikonografinius elementus, iliustracijas, logotipus ir šriftus. Trimestro pabaigoje apibendrinsime žinias kurdami asmeninės svetainės dizainą.

II trimestras

Žiemos trimestro metu moksleiviai sužinos apie kompoziciją ir spalvotyrą, bei kaip padaryti, kad šie dalykai derėtų tarpusavy. Pradėsime daugiau gilintis į vartotojo patirties ir sąsajos dizainus (UX/UI), nagrinėsime ir kursime internetinius puslapių dizainus.

III trimestras

Trečiąjį trimestrą mokysimės generuotis idėjas ir jas paversti į realius projektus. Kalbėsime apie e-komerciją bei elementus, būtinus sukurti internetinę parduotuvę ar aplikaciją. Kursime metinius projektus: stilistikos koliažus, prototipus ir tinklapio arba aplikacijos dizainą. Technologijos Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su skirtingomis grafinio dizaino priemonėmis.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti Visual Studio: JavaScript, HTML ir CSS kodo redaktoriumi.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu Šiauliuose ir Rokiškyje NVŠ krepšelių panaudoti negalima

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką.

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Teirautis