Mokslo metų pradžia Antakalnio gimnazistams pažymėta atnaujinta ir modernia aplinka


Neseniai prasidėję nauji mokslo metai vienos Vilniaus gimnazijų moksleiviams reikš ir naujas galimybes bei pokyčius. Į klases sugrįžę sostinės Antakalnio gimnazijos mokiniai turės galimybę informatikos žinių semtis iš pagrindų atnaujintame ir modernizuotame informatikos kabinete.

Naujai atgimusioje klasėje buvo atliktas kosmetinis remontas, įrengtas naujas apšvietimas, pertvarkyta elektros instaliacija. Gimnazistai taip pat dirbs ir patogiau – į klasę atkeliavo nauji stalai, kėdės bei pristatytas plačiaekranis televizorius.

Renovuota ir moderni mokyklos erdvė duris atvėrė su programavimo akademijos „CodeAcademy Kids“ pagalba, kuri šįkart išskirtinį dėmesį ir paramą skyrė būtent Antakalnio gimnazijai.

Kaip pasakojo programavimo akademijos vadovė Aurelija Makselytė, tokie pasikeitimai, jauki ir darbui pritaikyta aplinka moksleiviams dažnai suteikia papildomos motyvacijos.

„Šiuolaikinėje visuomenėje inovatyvūs ir modernūs būreliai privalo egzistuoti, nes tik taip bus vykdomas kokybiškas įvairių mokslo sričių švietimas. Darniai bendradarbiaudami mes ne tik stengiamės gimnazijos moksleiviams suteikti aukščiausio lygio programavimo pamokas, bet ir kurti inovatyvią bei motyvuojančią aplinką“, – teigė A. Makselytė.

„CodeAcademy Kids“ programavimo akademija yra skirta moksleiviams iki 18 metų. Joje mokiniai mokosi plačiai naudojamų programavimo kalbų ir verslumo. Akademijos auklėtiniai taip pat kuria kompiuterinius žaidimus, internetinius tinklalapius, mobiliąsias aplikacijas bei prekių ženklus.

Tai jau ne pirmas kartas, kuomet socialiai atsakinga ir verslumą skatinanti akademija padeda viešajam sektoriui. Praėjusiais metais „CodeAcademy Kids“ startavo su projektu, kurio metu programavimo mokymai buvo rengiami daugiau nei šimtui regionuose gyvenančių moksleivių.

Pastarasis atvejis nebus paskutinis – spalio viduryje akademija kartu su organizacija „Vaikų svajonės“ pradės naują projektą „Mobili klasė“. Jo metu moksleiviai programavimo taip pat mokysis nemokamai.