Kalėdinių dovanų gidas


Nors Kalėdos jau ne už kalnų, tikime, kad dar tikrai liko tų, kurie dovanomis pasirūpinti dar nespėjo. Šiais metais CodeAcademy Kids nori šiek tiek padėti, tad pristatome dovanų sąrašą, vertą mažojo programuotojo Kalėdinės eglutės.


Priešpiečių dėžutė

Pietūs daug skanesni, kai juos į mokyklą nešiesi stilingoje priešpiečių dėžutėje.

 


 
Kepurė

Miela ir žaisminga kepurė ne tik papuoš, bet ir apsaugos nuo saulės spindulių pavasarį.


 
Puodelis – konstruktorius

Karštą šokoladą gerti gali būti daug įdomiau! 


 
Onesie

Jaukiems filmų vakarams ir pižamų vakarėliams pas geriausius draugus puikiai tiks minkštas ir patogus onesie kombinezonas.


 
Stalo žaidimai 

Stalo žaidimai lavina loginį ir strateginį mąstymą, skatina tarpusavio bendravimą. Geriausių 2018 metų stalo žaidimų, skirtų visai šeimai, rasite paspaudę čia.


 
Animal Ear Headphones

Žaismingam melomanui!


 
Išmanūs žaislai

Naujausiomis technologijomis apipinti interkatyvūs žaislai bei įrankiai, kurie parodo moksleiviui, ką su išmoktomis žiniomis vėliau galima sukurti. Plačiau apie išmanius žaislus rasite čia.


 
CodeAcademy Kids dovanų čekis. 

Padovanokite vaikui žinias! Geriausia dovana – investicija į ateitį. CodeAcademy Kids programavimo būrelis skirtas 7 – 18 metų moksleiviams. Būrelyje moksleiviai mokosi kurdami unikalius projektus: kompiuterinius žaidimus, internetinius puslapius, mobilias aplikacijas, prekinius ženklus, dirbtinį intelektą ir kt. Plačiau apie programas rasite čia.

Gražių ir šiltų švenčių Jums linki CodeAcademy Kids kolektyvas!