„Unity“ 3D žaidimų kūrimas


Šis būrelis skirtas moksleiviams, norinties išmokti sukurti trečiojo asmens žaidimą, kuriame pačių sukurtoje aplinkoje kovos su priešais. Būrelio metu mokiniai žaidimus kurs naudodami pasaulyje pirmaujančią žaidimų kūrimo platformą „Unity“ ir naudotis Assets Store, kur ras papildomų komponentų savo žaidimų aplinkai. Motyvuoti vaikai turės galimybę spręsti papildomas užduotis ir tobulėti žaidimų kūrimo srityje. Mūsų tikslas – būrelių metu moksleivius skatinti eksperimentuoti ir kurti.

 

Kaina nuo:Nuo 60 €/mėn.

Kartai per savaitę:1

Programos trukmė: iki 3 mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

C# Programavimo pradmenys

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria žaidimo aplinką, mechanikas ir animacijas.

Logika

Būrelio metu moksleiviai kurs dirbtinio intelekto valdomus priešus, kuriuos patys bandys nugalėti, ieškodami jų silniųjų vietų.

Žaidimų kūrimas su „Unity“

Būrelio metu vaikai žaidimus mokysis kurti su viena populiariausių žaidimų kūrimo platformų „Unity“.vimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Žaidimo aplinkos kūrimas

Pasitelkdami savo kūrybiškumą, moksleiviai kurs žaidimo aplinką.

Trečio asmens žaidimas

Būrelio metu moksleiviai, pasitelkdami savo vaizduotę, kurs žaidimo pagrindinį veikėją: jo išvaizdą bei galimybes.

 
 

Kova su priešais

Kuriant žaidimą moksleiviai mokysis kurti mechanikas, kurios padės kovojant su AI priešais.

 
 

Kokių „minkštųjų ir „sunkiųjų“ įgūdžių moksleiviai įgaus šio būrelio metu??

Animacijų ir garsų kūrimo būrelio metu vaikai naudosis HTML, CSS ir JavaScript svetainių kūrimo įrankiais, taip pat pagilins programavimo žinias. Šiame būrelyje lygiai taip pat susitelkiama ir į kūrybiškumo skatinimą bei mokinių gebėjimą spręsti iškilusias problemas.🤔

 
 
 

Atsiliepimai

Nuostabus būrelis! Organizacija labai rimtai žiūri į švietimą ir Lietuvos ateitį!!! Džiugu, kad yra jaunų žmonių, kuriems rūpi ateitis ir vaikai!! Ačiū už jūsų darbą ir gražius laiškelius apie vaikus, tiek dėmesio tikrai nesulaukiame iš kitų būrelių.  

Raminta

Pagaliau Lietuvoje atsirado organizacija kaip code academy kids!

Deimantė Mikšienė
 

Teirautis Vasaros būreliai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis