Geriausias būdas motyvuoti moksleivį su džiaugsmu lankyti užsiėmimus bei papildomai mokouoju dalyku domėtis namuose yra suteikiant moksleiviui pagrindą tai daryti: siekiant tikslo, kiekvienam yra reikalinga priežastis. Todėl nutarėme savo moksleivius supažindinti su naujausiomis technologijomis apipintais interkatyviais žaislais bei įrankiais, kurie ne tik praturtina mūsų mokomąsias programas, bet ir parodo moksleiviui, ką su išmoktomis žiniomis vėliau galima sukurti.

Žemiau yra pateikti žaislai, kuriuos mes duodame savo moksleiviams išbandyti ne tik klasėje, bet ir namuose. Kiekvieną iš žaislų galima nusipirkti ir Jums.

Prekių grąžinimas ir garantijos

Aura dronas

98,00 

Aprašymas

Valdyti droną dar niekada nebuvo taip paprasta ir smagu. Pajusk jėgą su Aura.

Apsimovęs GestureBotics valdymo pirštinę, tu gali pilnai valdyti droną vien tik naudodamas savo ranką,
Valdymo pirštinė panaikina sudėtingą ir dažnai nepatogų tradicinį valdymą pulteliu naudojant skirtingų ašių kontrolę. Dabar skraidyti gali bet kas.

Įvairios skrydžio figūros, tokios kaip skrydis į priekį, atgal, į šonus, aukščio keitimas bei įvairūs triukai atliekami paprastu rankos mostu.

Automatiniai valdymo nustatymai, tokie kaip automatinis pakilimas, automatinis aukščio palaikymas ir automatinis nusileidimas leidžia net ir mažiausiai patyrusiam pilotui iškarto pajusti skrydžio malonumą.

Įdiegti aukščio ir atstumo ribotuvai užtikrina saugų drono valdymą ir leidžia jį naudoti netgi patalpose.

Keletas ar net daugiau Aura dronų kelių pilotų gali būti skraidinami vienu metu, panaudojant juos lenktyniavimui ar kitiems užsiėmimams.

Propeleriai yra paslėpti po specialiais dangteliais, o tai suteikia dar daugiau saugumo pačiam dronui, jo pilotui ir aplinkiniams stebėtojams.

Tapk drono pilotu ir pajusk neribota skrydžio laisvę su Aura drone.

CodeyBot

170,00 

Aprašymas

Ar manote, kad programavimas turi būti nuobodus ir sudėtingas? Jokiu būdu. Pristatome Codeybot, smagų ir interaktyvų prietaisą, kurio pagalba vaikai lengvai susipažins su pagrindiniais programavimo principais ir logika žaisdami ir linksmai leisdami laiką.

Šis išmanusis robotas, tai puikus įrankis skirtas mokyti programavimo pagrindų naudojant grafinę programavimo kalbą, panašiai kaip MIT Scratch platformoje. Nesudėtinga vaizdinė drag-and-drop sąsaja suteikia paprastą būdą valdyti įvairias roboto funkcijas ir taip perprasti programavimo pradmenis.
Savarankiškai balansuojantis robotas turi integruotą LED displėjų, linksmo balso funkciją, daugialypį judėjimo mechanizmą (kontrolę), šokio pagal muziką funkciją ir daugiaspalvį apšvietimą. Tai suteikia neįtikėtiną laisvę kuriant įvairius veiksmų nurodymus robotui.

Žaisdami vaikai ne tik pepras programavimo konceptualumą, bet taip pat lavins loginį mąstymą bei problemų sprendimo įgūdžius.

Codeybot, tai atvira platforma, skirta mokytis, pažinti ir atrasti. Aprūpink vaikus programavimo pagrindais kurių jiems neabejotinai prireiks ateityje, dedant sekančius žingsnius kompiuterių eroje.