Nuotoliniai programavimo mokymai vaikams

Virtuali klasė, tai nuotolinis programavimo būrelis moksleiviams, į kurį toli eiti nereikia, užtenka prisijungti savo kompiuteriu
iš namų! Būrelio metu, moksleiviai gyvai mokosi tiesioginės transliacijos metu su mūsų akademijos dėstytojais. 🎥
Toks būrelis Lietuvoje – vienintelis! 🇱🇹🔝

Tėveliai, keli žingsniai Jums: 

🔘Pasirinkti programą bei užregistruoti vaiką
🔘Atlikti mokėjimą mūsų internetinėje parduotuvėje 
🔘Gavus prisijungimą į mokymų paskyrą, palaukti, kol būrelis prasidės.
Nepergyvenkite, apie būrelio pradžią Jums praneš dėstytojas! 🏁
🔘Iš dėstytojo gavęs nuorodą, Jūsų moksleivis prisijungs prie virtualios klasės

Laukiame prisijungiant!

Užsiregistruokite nemokamai pamokai!

Jums siūlome vieną pamoką išbandyti NEMOKAMAI 🔝
Prisistatykite ir parašykite savo vaiko amžių el. paštu trial@codeacademykids.com, o mes Jums parinksime 
nemokamos pamokos laiką ir grupę.

Užsiėmimai vyksta Vilniaus (GMT+3) laiku.

Registruotis
Online mokymai | online klase

Programos, pritaikytos moksleiviams

Programa yra pritaikyta dvejoms amžiaus grupėms, todėl visi norintys 7-18 metų amžiaus mokiniai kviečiami prisijungti.

Pamokos vyksta gyvai su dėstytoju

Virtualioje klasėje moksleivių ir mokytojo gyvas ryšys yra užtikrinamas konferencinių pokalbių sistemos pagalba, todėl visi kylantys klausimai sprendžiami realiu laiku, taip išlaikant efektyvų mokymą(si).

Mokslai namų aplinkoje

Virtualios klasės užsiėmimų metu moksleiviai mokosi programuoti namų komforto sąlygomis. Užsiėmimai vyksta konkrečiu laiku vieną kartą per savaitę ir trunka 60min.

Pasitelkiant lyderiaujančias IT kompanijas

Programas kūrėme kartu su Unity ir Wix atstovais Lietuvoje, todėl mokomoji medžiaga yra įdomi ir įtraukianti.

Atsiliepimai

Esu CodeAcademy kids tikras fanas, nes išbandžiau viską ir gavau neįkainuojamos patirties ir kaip Silicon Valley stovyklos dalyvis, ir kaip savanoris. Tai ne tik prasmingas būdas praleisti vasarą – tai tikras augimas visomis prasmėmis. ☺️

Антон Беловодский

Dėstytojai pastebėjo jog vaikai nuotoliniu būdu daug labiau susikaupia ir geriau dirba, vaikai džiaugiasi kad niekas netrugdo jiems. Vienas dėstytojas džiaugiasi kad vaikai spėja išeiti visą pamokos planą ir dar prašo papildomų užduočių!

Dėstytojai

Nuostabus būrelis! Organizacija labai rimtai žiūri į švietimą ir Lietuvos ateitį!!! Džiugu, kad yra jaunų žmonių, kuriems rūpi ateitis ir vaikai!! Ačiū už jūsų darbą ir gražius laiškelius apie vaikus, tiek dėmesio tikrai nesulaukiame iš kitų būrelių.

Raminta

Būrelį dukra lanko dar nesenai, bet jau dabar labai patinka.

Rasa Geigalienė

Pagaliau Lietuvoje atsirado organizacija kaip code academy kids!

Deimantė Mikšienė

Programos

7-11 m. moksleiviams

1 val.

1 kartas per sav.

30€/mėn.

Kūrybiškas internetas ir programavimas. Virtualių užsiėmimų metu 7-11 metų moksleiviai yra supažindinami su naršyklės aplinka, mokomi dėlioti logines sekas, analizuoti padarytas klaidas ir pritaikyti joms įdomius “geimifikuotus” sprendimus. Moksleiviai mokosi Scratch ir Wix aplinkose, kurdami tinklalapius, animacijas bei žaidimus. Taip pat programos metu vaikai kuria savo unikalų stalo žaidimą, su herojais, super galiomis, monstrais ir kt.

Daugiau

12-18 m. moksleiviams

1 val.

1 kartą per sav.

30€/mėn.

Kritiškas ir kūrybiškas mąstymas ir programavimas. Virtualių užsiėmimų metu 12-18 metų moksleiviai yra mokomi naudotis interneto jiems suteikiamais įrankiais bei programomis, padėsiančiais ne tik mokykloje, tačiau ir laisvalaikyje, bendruomenėje ar netgi pirmajame darbe. Ši programa vystoma per individualių projektų kūrimą. Šios programos metu ugdome pilnavertį technologijų vartotoją – kritiškai mąstantį, skaitmeniškai raštingą, kūrybišką ateities programuotoją (arba nebūtinai 😉). Naudojamos programos: Vectr, Canva, Wix. Naudojamos technologijos: programavimas.

Daugiau
 
 

Dažnai užduodami klausimai

Ne, šiuose užsiėmimuose dalyvauja lietuviškai kalbantys vaikai iš viso pasaulio.

Jeigu konkrečiame užsiėmime sudalyvauti moksleivis negali, visada yra galimybė pamokos įrašą su visa mokomąją medžiaga parsisiųsti ir užduotis atlikti savarankiškai. 

Kompiuterį, mikrofoną ir vaizdo kamerą. Programinę įrangą kurią naudojame Virtualioms pamokoms, įsirašysite vos kelių mygtukų paspaudimu.

Užsiėmimuose dalyvauja iki 10 moksleivių.

Tėveliai, keli žingsniai Jums:

🔘Pasirinkti programą bei užregistruoti vaiką
🔘Atlikti mokėjimą mūsų internetinėje parduotuvėje 
🔘Gavus prisijungimą į mokymų paskyrą palaukti kol būrelis prasidės.
Nepergyvenkite, apie būrelio pradžią Jums praneš dėstytojas! 🏁
🔘Iš dėstytojo gavęs nuorodą, Jūsų moksleivis prisijungs prie virtualios klasės

Laukiame prisijungiant!

Ne, negalima, kadangi visa su mokymu susijusi sistema yra sujungta būtent su mūsų Paysera sąskaita.
Tačiau tam, kad apmokėtumėte į Paysera sąskaitą, Jums nereikia turėti sąskaitos Paysera banke. Šiuo atveju Paysera yra kaip bet kuris kitas bankas, kuris priima mokėjimus iš bet kokio kito banko. Nuėjus iki pirkimo lango, pasirinkite sau tinkantį apmokėjimo būdą (t.y. savo banką, iš kurio sąskaitos darysite pavedimą) ir sekite nurodymus ekrane.

Taip, galima. Tačiau (svarbu!) norint susistabdyti mokslus už kuriuos esate susimokeję arba skolingi, reikia informuoti administraciją.
Kai norite grįžti i mokslus, informuojate administraciją ir moksleivis grįžta i lygiai tą pačią pamoką, kurią ir butų mokęsis jei nebutų išėjęs atostogų.

Užsiėmimai vyksta visus metus tuo pačiu grafiku, nebent grupės mokytojas/-a ir visi grupės moksleiviai susitarė perkelti užsiėmimą į kitą dieną arba laiką. Visų įvykusių pamokų įrašai bei naudinga informacija visada yra pasiekiama vartotojo paskyroje.

Užsiėmimų trukmė yra be pabaigos. Būrelį galima sustabdyti tuomet, kai baigia galioti apmokėta prenumerata.
Norint grįžti į užsiėmimus, reikia informuoti administraciją ir vaikas galės tęsti mokymus nuo tos pačios pamokos, kuria pabaigė.

Prenumerata galioja 30 dienų, o apmokėti naują prenumeratą Jums reikės per savo vartotojo paskyrą svetainėje, spausite mygtuką “Pratęsti” ir savo paskyroje seksite nurodymus. Jei dar negavote el. laiško prašančio tai padaryti, vadinasi dar nesuėjo mokėjimo terminas.

Registracija Online mokymai

×
pasirinkite laiką
grupės užpildymas
Vilnius

Užklausa Online mokymai

×

Kontaktinė informacija

Registruotis