Vasaros stovyklos – verslumui ir kūrybiškumui skatinti

Vienintelė verslumo vasaros stovykla Lietuvoje

Verslumo, finansų skirstymo ir idėjų generavimo įgūdžiai lavinami nuo jaunų dienų. Stovyklų metu lavinami komandinio darbo įgūdžiai, mokomasi pastebėti problemas ir rasti joms sprendimus, analizuoti idėją.

Vasaros stovykla nuo 7 iki 18 metų vaikams ir paaugliams

Jauniausius moksleivius (7 - 10m.) kviečiame dalyvauti "Adventure" kūrybiškumo stovykloje, 11 - 13 m. moksleivius kviečiame mokytis robotikos bei kurti žaidimus GameDev stovykloje, o vyriausius (14 - 18 m.) gimnazistus - verslumo paslapčių Hi-Tech pamainoje.

Pranešėjai - lyderiaujančių įmonių atstovai

Praėjusiais metais pranešimus stovyklose skaitė „Google“, „Startup Lithuania“, „Reach for Change“, „Vinted“, „Bored Panda“, „Lietuvos Žaidimų Kūrėjų Asociacijos“ atstovai. Artėjančių metų pranešėjus paskelbsime netrukus.

Kūrybiškumo ir verslumo skatinimas

Kiekviena stovykla yra teminė ir skatina skirtingus įgūdžius, reikalingus moksleivio raidai ir akiračiui plėsti. Adventure stovyklos metu lavinsime kūrybiškumą, GameDev mokysimės robotikos, o Hi-Tech - verslumo ir inovacijų paslapčių.

Mūsų organizuojamos vasaros stovyklos vaikams

Silicon Valley Adventure

Kūrybiškumo ir žaidimų vasaros stovykla 7 - 10 metų moksleiviams.

Daugiau

Silicon Valley GameDev

Žaidimų kūrimo ir robotikos stovykla, skirta 11 - 14 m. moksleiviams.

Daugiau

Silicon Valley Hi-Tech

Verslumo ir naujausių technologijų stovykla 14 - 18 metų moksleiviams.

Daugiau
 

Dažnai užduodami klausimai

Visos CodeAcademy Kids stovyklos yra dienos stovyklos, t.y. vyksta 5 darbo dienas, nuo 9 iki 18 val. Apgyvendinimo paslaugų neteikiame.

Jei stovyklos neįvyks dėl organizatoriaus (CodeAcademy Kids) kaltės arba karantino ribojimų – pinigai bus grąžinami.

Jei moksleiviai negalės dalyvauti dėl pagrįstų asmeninių priežasčių, sumokėtą sumą per 12 mėnesių galės panaudoti kitoms CodeAcademy Kids veikloms – būreliams, stovykloms.

Jei į stovyklą leidžiate du (ar daugiau) vaikus susisiekite su mumis dėl taikomų nuolaidų. Taip pat stovyklai galima panaudoti NVŠ krepšelio mokestį. Susisiekite ir mes paaiškinsime, kaip tai padaryti! 

Visi stovykloje dalyvaujantys vaikai turi sveikatos, gyvybės ir civilinės atsakomybės draudimą. Stovyklos vadovai yra apmokyti suteikti pirmąją pagalbą, tam turime visas reikalingas priemones ir žinias.

Tėvai raštu (arba skaitmeninėmis priemonėmis, kaip el. laišku) turi informuoti stovyklos organizatorius ir/ar vadovus, kas pasiims vaikus iš stovyklos (aktualu vaikams iki 14 metų) arba į ką reikėtų kreiptis vaikui nepasirodžius stovykloje. Tokia pati tvarka galioja ir atvejais, kai vaikai turėtų anksčiau išeiti iš stovyklos veiklų. 

Stovyklautojus maitiname tris kartus per dieną: priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vanduo neribotai. Maitinimas subalansuotas pagal švietimo įstaigų reikalavimus ir dietologų rekomendacijas, maistas kasdien šviežias ir maistingas. Registracijos metu prašome pateikti visą informaciją dėl maisto netoleravimo, specialių poreikių, alergijų ir kt. Į visus apribojimus atsižvelgiame sudarydami meniu.

Adventure ir GameDev stovyklos vyks Sapiegų parke įsikūrusiame „Vilnius TechPark” (Antakalnio g. 17), o Hi-Tech stovykla – kūrybinių industrijų centre „Pakrantė” (Vaidilutės g. 79). Stovyklos trukmė – 5 darbo dienos, nuo 10 iki 17 val. Atvykti į stovyklą galima likus ne daugiau nei 1 val. išvykti iš stovyklos taip pat reikia per 1 val. nuo jos pabaigos. Individualūs atvejai svarstomi.

Vaikų skaičius stovykloje yra ribotas. Kadangi rekalavimai valdant viruso plitimą greitai keičiasi, per užsiėmimus laikysimės tuo metu galiojančių operacijų vadovo nustatytų visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygų.

Stovyklų dalyviai ir jų tėvai/globėjai prieš stovyklą bus nuosekliai informuojami, kaip bus planuojamos veiklos ir kokių priemonių imsimės saugumui užtikrinti.

Vaikai stovyklų metu CodeAcademy Kids iniciatyva nebus testuojami, tačiau prieš stovyklą su kiekvienu dalyviu bus susisiekiama individualiai, prašant patvirtinti neigiamą COVID-19 testo rezultatą arba pateikti imunitetą patvirtinantį išrašą.

 

Teirautis Stovkylos

×

Kontaktinė informacija

Teirautis