Registruokis į Silicon Valley stovyklą ir tapk naujuoju Steve Jobs

Idėja. Aistra. Motyvacija.

CodeAcademy Kids Silicon Valley Stovykla – tai verslo simuliacija, paremta Silicio slėnio koncepcija. Dalyviai vystys savo verslo idėjas, kurioms bus skirtas virtualus finansavimas, dalyvaus seminaruose ir workshopuose su San Francisko įlankoje esančių kompanijų atstovais Lietuvoje, lavins savo verslumą, o viską vainikuos verslo idėjų pristatymai (angl. pitchai), kuriuos vertins kompetetinga komisija. Silicon Valley dirbantys žmonės sako, kad tai ne vieta, tai – būsena. 5 dienos, 7 verslo idėjos, 15 stipriausių kompanijų atstovų, 1 nugalėtojas.

Partneriai

Mūsų partnerių dėka galime sukurti nepamirštamą vasarą stovyklautojams!
XplanetBeta.ltLietuvos draudimasCodeAcademy

Gera programa - geriausi rezultatai

Išskirtinė galimybė susipažinti su startuolių realybe – verslo susitikimų simuliacijos, strategijų kūrimas, prekinių ženklų vystymas ir viskas per 40 valandų. Geras verslininkas visuomet rūpinasi ne tik savo idėja, bet ir savimi. Teniso bei tinklinio čempionatas, frisbis, sveikas maistas, joga, meditacija. Vietų skaičius – ribotas.

Registruokis
  • 11 - 18 metų moksleiviams
  • 2018 metų stovyklos pamainų datos - jau greitai!
  • 9:00 – 18:00
  • Stovyklos erdvės – Antakalnis, Sapiegų rūmai (Vilnius Tech Park) ir Valakampiai (Pakrantė)
  • Tenisas, tinklinis, frisbis, joga, meditacija
  • Mokytojai ir svečiai iš stipriausių kompanijų
  • Sveiki užkandžiai ir pietūs

Dienos stovykloje

Pirmadienis

Pirmoji stovyklos diena skirta susipažinimui, komandų suformavimui bei savo verslo idėjos generavimui. Gilinsimės į mums aktualias problemas ir kursime joms sprendimo būdus.

Antradienis

Sveikas kūnas, sveika siela ir daug entuziazmo. Ši diena skirta sportui. Teniso čempionatas, tinklinio varžybos, joga ir meditacija - viskas ko reikia, kad jaunieji verslininkai jaustųsi energingi ir dar labiau paskatintų savo kūrybiškumą.

Trečiadienis

Viskas ką reikia žinoti apie prekinį ženklą, marketingą, komunikaciją bei skaitmeninę reklamą. Šią dieną stovyklautojai kurs savo organizacijos prekinį ženklą.

Ketvirtadienis

Koks yra geras vadovas? Koks yra geras darbuotojas? Mokysimės, kas sudaro organizaciją ir išsiaiškinsime savo roles joje, samdysime naujus darbuotojus.

Penktadienis

Stovyklos finalas - verslo idėjų pristatymas komisijai. Tai, prie ko dirbome visą savaitę, pagaliau įvertins kompetentinga komisija, kuri ne tik užduos intriguojančius klausimus, bet ir pasidalins vertingais patarimais.

Maitinimas
Stovyklos metu pietūs bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai.
X-PLANET šeimos pramogų parkas
X-Planet - didžiausias šeimos parkas Baltijos šalyse, įsikūręs PC ,,Ozas” III-jame aukšte. Tai vieta, kur kiekvienas ras sau mėgiamą užsiėmimą nuo alpinistinių uolų, elektrinių mašinėlių iki muzikinių žaidimų, 5D ir 7D kino ir vaikų žaidimų aikštelių.

Kainos nebaugina!

5% nuolaida:

nuo 2 iki 5 vaikų

10% nuolaida:

virš 5 vaikų

4
valandos

29
eur
*4 valandų bilietas perkamas per www.beta.lt sistemą
*4 valandų biliete - pietūs neįskaičiuojami
Pirkti

8
valandos

49
eur
*8 valandų bilietas perkamas per www.beta.lt sistemą
Pirkti

4
dienos

179
eur
*dėl bilieto susisiekti asmeniškai
Registruokis į Silicon Valley stovyklą ir tapk naujuoju Steve Jobs