Silicon Valley Adventure stovykla

7 - 11 metų

Kūrybiškumo stovykla

Silicon Valley Smart City stovykla

12 - 18 metų

Verslumo stovykla

Silicon Valley GameDev stovykla

12 - 18 metų

Kompiuterinių žaidimų kūrimo

Pasirinkite vieną iš stovyklų

Silicon Valley Adventure stovykla

Susikurk savo superherojų ir leiskis į iššūkių kupiną kelionę.

„Silicon Valley Adventure“ vasaros stovykla 7-11 metų vaikams

 

Keturių dienų nuotykių ir vaizduotės žaidimų kupina vasaros stovykla – „Silicon Valley Adventure“, kurioje 7-11 metų vaikai mokysis pasakojimo (angl. storytelling’as) paslapčių, patys kurs fantasy pasaulius, superherojus ir leisis su jais į iššūkių kelionę. Užsiėmimai, kuriuos ves kūrybinių ir technologinių industrijų profesionalai, ne tik lavins vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą. Jie mokys struktūros, komandinio darbo, storytelling’o koncepto ir jo panaudojimo realiame pasaulyje, kadangi šiandien storytelling’as – rinkodaros strategijų, dizaino, internetinių puslapių bei kompiuterinių žaidimų kūrimo pamatas. Išmokykite kurti pasakojimus – galingiausią būdą idėjoms plisti po pasaulį.

Partneriai

Mūsų partnerių dėka galime sukurti nepamirštamą vasarą stovyklautojams! Partnerių sąrašas nuolat pildosi.

Stovyklos programa

Silicon Valley Adventure metu vaikai kurs savo superherojus bei pasaulius, susidurs su iššūkiais bei išmoks kaip juos nugalėti, kad pasiektų savo tikslą. Programos metu juos mokys kūrybinių ir technologinių industrijų specialistai, leis vaikams mokytis komandinio darbo, “storytelling” koncepto bei jo panaudojimo realiame pasaulyje, žaidybine forma.

Stovyklos kaina - 200€

Registruokis
 • 7-11 metų vaikams
 • Birželio 25 - 28 d.
 • Stovykla vyks Menų spaustuvėje. Tai šiuolaikinių scenos menų centras, siekiantis ugdyti kūrybingą visuomenę. (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)
 • Keturias darbo dienas 9:00 - 18:00 val.
 • Sveikas ir skanus maistas, maistingi užkandžiai
 • Nuotaikinga ir interaktyvi programa, padėsianti kiekvienam sukurti unikalų fantazijos pasaulį
 • Aktyvūs žaidimai lauke
 • Fantazijų perkėlimas į stalo žaidimą
 • Strateginio mąstymo, atidumo detalėms lavinimas

Dienos stovykloje

Pirmadienis

Stovyklautojai sukurs unikalų, tik jų fantazijose egzistavusį, pasaulį, kurį pradžiai perkels į Minecraft erdvę, o vėliau praturtins super galiomis: ar tavo herojus gali skraidyti, o gal jam visai nereikia miego? Galbūt jis skaito kitų mintis, o galbūt didžiausia jo galia yra paversti viską ledu? Beribis kūrybiškumas ir fantazija bus pirmadienio varikliai!

Antradienis

Fantazijos pasaulius sudrebina netikėtas kitų galių įsikišimas.... Kaip herojai įveiks šį iššūkį? Kursime strategiją, įsivaizduosime skirtingus rezultatus, vaidinsime savo ir kitų sukurtus etiudus kad dar labiau įsijaustume į savo fantazijos pasaulio dabartį. O svarbiausia - mokysimės išspręsti prastai susiklosčiusią situaciją.

Trečiadienis

Judriausia diena iš visų. Patys iššūkiai neįsiveiks, tad reikės komandinio darbo, loginio mąstymo ir vėl idėjų idėjų idėjų. O galbūt čia padės super galios?.. Žaisk ir gauk super galių papildomai, išspręsk visas negandas ir pasiek savo išsikeltą tikslą! Aktyvi veikla, protmūšis ir kova dėl super galių - tai nuotaikingasis trečiadienis.

Ketvirtadienis

Kai jau galvojai, kad saldi pergalė buvo pasiekta, į fantazijos pasaulį atklydo Monstras… jau nujauti, kad jo įveikimas bus pati svarbiausia misija, tačiau žinai, kad geriausias idėjas įveikiant iššūkius jau panaudojai, ką darysi toliau? Sugalvosi dar daugiau naujų, unikalių idėjų! Rašysime scenarijų, įveiksime Monstrą ir visą istoriją perkelsime ant lentos, sukurdami unikalų, patį įdomiausią stalo žaidimą iš visų!

Maitinimas

Svarbiausi kriterijai - subalansuotas, įvairus, saikingas maistas.

Pietumis (sriuba ir karštu patiekalu) rūpinsis VŠĮ Jaunimo slėnis, užkandžiais – Žemaitijos pienas, o kad idėjoms netrūktų stiprybės Biršono mineraliniai vandenys pasirūpins, kad šalia CodeAcademy Kids būtų vandens – Akvilė Kids. Patiekalai bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai. Svarbiausi kriterijai yra: subalansuotas, įvairus, saikingas maistas,mažiau cukraus, mažiau druskos, mažiau sočiųjų riebalų, daugiau skaidulinių medžiagų ir maistą turi lydėti vanduo.

Menų spaustuvė
Menų spaustuvė – tai šiuolaikinių scenos menų centras, siekiantis ugdyti kūrybingą visuomenę, naujinti Lietuvos kultūrą ir Lietuvą per kultūrą. Įsikūrusi gyvybingą kelių šimtmečių istoriją menančiose buvusios spaustuvės patalpose, Menų spaustuvė senas sienas pildo nauju turiniu, ypatingą dėmesį skirdama šiuolaikiniams scenos menams. Ji suteikia galimybę nevyriausybinėms scenos menų organizacijoms kurti, o žiūrovui – išvysti tai, ko nerodo kiti teatrai.

Atsiliepimai

Labiausiai stovykloje patiko kurti prekinį ženklą ir piešti.

Adomas

Smagu bendrauti ir kurti kartu.

Matas

Daug išgirdau apie kompanijos kūrimą, start up’us, sužinojau kaip kurti verslo planą, kaip veikia verslas.

Miglė

Apie mus rašo!

Organizuoja CodeAcademy Kids

560 besimokančių moksleivių

Moksleiviai dirba su realiais projektais

Socialiai atsakingi, +150 vaikų mokosi nemokamai

Regionuose moksleiviai mokosi nuotoliniu būdu

+60 asmenų, dirbančių vaikų labui

Prisijunk į Silicon Valley Adventure stovyklą!

Prisijunk

Silicon Valley Smart City stovykla

Tai ne vieta, tai – būsena

„Silicon Valley Smart City“ stovykla 12-18 metų moksleiviams

CodeAcademy Kids Silicon Valley vasaros stovykla – tai verslo simuliacija, paremta Silicio slėnio koncepcija. Stovykla 2017 ir 2018 metais susilaukė didelio pasisekimo – programą įvertino ne tik moksleiviai ir jų tėvai, bet ir Lietuvos startuolių bendruomenė. Stovyklos metu moksleiviai mokysis vystyti idėjas, turinčias potencialo tapti verslais. Kiekviena stovyklos diena yra skirta vis kitai verslo temai paliesti: problematika, finansai, rinkodara, teisė, plėtra ir, šių metų stovyklos turinio naujienos, blockchain technologija bei kriptovaliutos. Dienos stovyklą vainikuos idėjų pristatymai – pitch’ai – kompetentingai komisijai, kuri vertina startuolių idėjas bei strategijas tokių renginių kaip LOGIN, Startup Fair metu. Silicon Valley dirbantys žmonės sako, kad tai – ne vieta, tai – būsena. Būtent tą būseną ir kursime liepos mėnesį Vilnius Tech Parke.

 

Partneriai

Mūsų partnerių dėka galime sukurti nepamirštamą vasarą stovyklautojams! Partnerių sąrašas nuolat pildosi.

Gera programa - geriausi rezultatai

Stovyklos metu, dalyviai vysto savo verslo idėjas, dalyvauja seminaruose ir workshop’uose su San Francisko įlankoje esančių kompanijų atstovais Lietuvoje. Taip pat, lavina savo verslumą, komunikabilumą, darbą komandoje, strateginį mąstymą ir kt. Vasaros stovvyklą vainikuoja verslo idėjų pristatymai (angl. pitch), kuriuos vertina kompetentinga komisija.

Silicon Valley dirbantys žmonės sako, kad tai ne vieta, tai – būsena.  

Stovyklos kaina - 250€

Registruokis
 • 12 -18 metų moksleiviams
 • I pamaina: Liepos 8 - 12 d.
 • II pamaina: Liepos 15 - 19 d.
 • Unikali stovyklos lokacija - istorinis, o dabar inovatyviausiu miesto tašku tapęs Vilnius Tech Park (Antakalnio g. 17, Vilnius)
 • Penkias darbo dienas nuo 9 iki 18 val.
 • Sveikas ir skanus maistas, maistingi užkandžiai
 • Produktyvūs workshopai su geriausiais Lietuvos bei pasaulio kompanijų atstovais, padėsiantys atsakyti į visus su verslu ir jo vystymu susijusius klausimus
 • Aktyvi veikla, padėsianti pravėdinti galvą ir įpūsti motyvacijos siekti daugiau
 • Kas yra marketingas, kodėl sėkmingam verslui reikia pagrindinės problemos ir koks turi būti vadovas - sužinok tai dar būdamas moksleiviu
 • Pitch'ai prieš tikrus startuolių pitchus vertinančią kompetentingą komisiją
 • Blockchain technologija ir kriptovaliutos - kaip panaudoti šias naujoves vystant savo verslo idėją?

Dienos stovykloje

Pirmadienis

Pirmoji stovyklos diena skirta susipažinimui, komandų suformavimui bei savo verslo idėjos generavimui. Gilinsimės į mums aktualias problemas ir jų sprendimus, aiškinsimės savo verslo modelį. Kiekvienas stovyklautojas išsikels asmeninius bei komandinius tikslus ir pradės jų siekti.

Antradienis

Sveikas kūnas, sveika siela ir daug entuziazmo. Ši diena skirta sportui: frisbis, futbolas, dronų lenktynės, joga, meditacija. Kad kūrybiškymo nestabdytų sustingęs kūnas! Kalbėsime apie (ne tik komandinio) sporto svarbą, kodėl nereikėtų valgyti vien čipsų ir saldainių ir kodėl kasnakt svarbu gerai išsimiegoti.

Trečiadienis

Verslo planas ir blockchain’as. Kurios verslo plano dalys yra pačios svarbiausios? Į ką reikia labiausiai atkreipti dėmesį? Ar jau žinai, kiek tau reikės išteklių, kad įgyvendintum savo idėją? Ir ar numanai, kodėl tau reikia išmanyti blockchain technologiją? Protmūšis bus karštasss.

Ketvirtadienis

Marketingas, brandingas, kūryba ir kiti sudėtingi žodžiai taps tavo žodyno dalimi. Kas yra prekinis ženklas ir kaip jį sukurti kuo stipresnį? Kas yra bloga reklama ir ar tikrai reikia išleisti daug pinigų geram kūrybininkui pasamdyti? Kas išvis ta kūryba ir kam reikalinga rinkodaros stategija?

Penktadienis

Stovyklos finalas - verslo idėjų pristatymas komisijai. Tai, prie ko dirbome visą savaitę, pagaliau įvertins kompetentinga komisija, kuri ne tik užduos intriguojančius klausimus, bet ir pasidalins vertingais patarimais. O tada....

Maitinimas

Svarbiausi kriterijai - subalansuotas, įvairus, saikingas maistas.

Pietumis (sriuba ir karštu patiekalu) rūpinsis VŠĮ Jaunimo slėnis, užkandžiais – Žemaitijos pienas, o kad idėjoms netrūktų stiprybės Biršono mineraliniai vandenys pasirūpins, kad šalia CodeAcademy Kids būtų vandens – Akvilė Kids. Patiekalai bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai. Svarbiausi kriterijai yra: subalansuotas, įvairus, saikingas maistas, mažiau cukraus, mažiau druskos, mažiau sočiųjų riebalų, daugiau skaidulinių medžiagų ir maistą turi lydėti vanduo.

Vilnius Tech Park
Vilnius Tech Park – tai Baltijos šalių Silicio slėnis. Jame įsikūrusios į pasaulinę rinką besiruošiančios eiti kompanijos. Tech Parke savo ofisus turi Google, Oberlo, CodeAcademy, GameInsight, Deeper ir kt. XIX amžiaus pastatai, kuriuose dar palyginus neseniai buvo įsikūrusi Sapiegų ligoninė, skirti ofisams bei bendroms (angl. co-working) erdvėms. Šiuo metu parke yra jau daugiau nei 700 inovatyvių protų, suinteresuotų pagerinti Lietuvos ekosistemą.

Atsiliepimai

CodeAcademy Kids – tai daugiau, nei programavimo būrelis

Dalius

Apie stovyklą sužinojau iš dėstytojo burelyje. Labai džiaugiuosi, kad atėjau, buvo smagu!

Gabrielius

Buvo labai įdomu klausyti Google ir apie patentus. Norėčiau dalyvauti ir kitais metais.

Vėjas

Šią stovyklą pasirinkau, nes čia, mano nuomone, turėtų būti draugiškų žmonių ir daug bendraminčių. Noriu išmokti arba sužinoti kaip sukurti gerą verslo idėją ir ją įgyvendinti.

Gabija

Apie mus rašo!

Organizuoja CodeAcademy Kids

700 besimokančių moksleivių

Moksleiviai dirba su realiais projektais

Socialiai atsakingi, +150 vaikų mokosi nemokamai

Regionuose moksleiviai mokosi nuotoliniu būdu

+60 asmenų, dirbančių vaikų labui

Prisijunk į Silicon Valley Smart City stovyklą!

Prisijunk

Silicon Valley GameDev stovykla

Kam žaisti kitų sukurtus žaidimus, jei gali susikurti savo?

„Silicon Valley GameDev“ dienos stovykla 12-18 metų moksleiviams

Kam žaisti kitų sukurtus žaidimus, jei gali susikurti savo? Pristatome teminę penkias dienas truksiančią kompiuterinių žaidimų kūrimo stovyklą skirtą 12 – 18 m. moksleiviams, „Silicon Valley GameDev“.  Žaidimų kūrimas – tai ne vien aukštos kokybės grafika ir beprasmis laiko praleidimo būdas. Siekiant sukurti įdomų žaidimą, kūrėjai turi apgalvoti labai daug dalykų: nuo istorijos ir  esminio konflikto, komandų sudarymo ir varžybų tarp jų, iki apdovanojimų, taškų sistemų, skirtingų lygių ir temų. Stovyklos metu moksleiviai, kartu su profesionaliais žaidimų kūrėjais, pardavėjais ir rinkodaros specialistais, susipažins su žaidimų industrijos ypatybėmis: nuo žaidimo idėjos iki rinkodaros strategijos ir žaidimo pardavimo realiose platformose. 

Partneriai

Mūsų partnerių dėka galime sukurti nepamirštamą vasarą stovyklautojams! Partnerių sąrašas nuolat pildosi.

Gera programa - geriausi rezultatai

Stovyklos metu, dalyviai vysto savo kompiuterinius žaidimus, dalyvauja seminaruose ir workshop’uose su lyderiaujančių kompiuterinių žaidimų kompanijų atstovais Lietuvoje. Taip pat, lavina savo verslumą, komunikabilumą, darbą komandoje, strateginį mąstymą ir kt. Vasaros stovvyklą vainikuoja kompiuterinio žaidimo idėjos pristatymai (angl. pitch), kuriuos vertina kompetentinga žaidimų industrijos profesionalų komisija.

Silicon Valley dirbantys žmonės sako, kad tai ne vieta, tai – būsena.  

Stovyklos kaina - 250€

Registruokis
 • 12 -18 metų moksleiviams
 • Liepos 1 - 5 d.
 • Stovykla vyks Menų spaustuvėje. Tai šiuolaikinių scenos menų centras, siekiantis ugdyti kūrybingą visuomenę. (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)
 • Penkias darbo dienas nuo 9 iki 18 val.
 • Sveikas ir skanus maistas, maistingi užkandžiai
 • Produktyvūs workshopai su geriausiais Lietuvos bei pasaulio žaidimų kūrėjų kompanijų atstovais, padėsiantys atsakyti į visus su žaidimų industrija ir jos vystymu susijusius klausimus
 • Aktyvi veikla, padėsianti pravėdinti galvą ir įpūsti motyvacijos siekti daugiau

Pirmadienis

Pirmąją stovyklos dieną dalyviai kartu su žaidimų kūrimo profesionalais sužinos, kokie yra skirtingi žaidimų tipai - kalbėsime apie stalo, video - kompiuterinius žaidimus, mobiliųjų, online ir kt. Tuomet išsirinks įdomiausią tipą ir formuos komandas, su kuriomis visos likusios stovyklos metu kurs savo svajonių žaidimą.

Antradienis

Kaip kuriami žaidimai? Kas svarbiausia, norint sukurti įdomų žaidimą? Į visus šiuos klausimus atsakysime antrąją stovyklos dieną. Toliau aiškinsimės kokie būna kompiuteriniai žaidimai - nuotykių, role-playing, veiksmo, simuliacija, strateginiai, sporto ir kt. Analizuosime žaidimų rinką - stipriausias įmones, geriausius žaidimus ir tendencijas.

Trečiadienis

Trečiadienį stovyklautojai sužinos kaip veikia žaidimai bei kokios yra žaidimų stilistikos. Pradėsime kurti savo žaidimą - nuo veikimo principų, stilistikos, iki turinio - pagrindinių herojų ir jų galimybių, aplinkos, pasaulio, žaidimo taisyklių ir dalykų kuriuos reikia pasiekti, norint laimėti žaidimą.

Ketvirtadienis

Kas yra rinkodara ir kaip teisingai reklamuoti sukurtą žaidimą? Kokie sklaidos kanalai yra tinkamiausi žaidimų industrijai? Šiuos klausimus atsakys žaidimų kūrėjai, savo žaidimus sėkmingai parduodantys pagrindinėse platformose - AppStore ir GooglePlay. Išgirdę naudingų patarimų stovyklautojai kurs savo žaidimo rinkodaros planą. 

Penktadienis

Paskutinė stovyklos diena skirta idėjų pasidalinimui. Visos komandos ruoš prezentacijas apie savo sukurtą žaidimą: jo stilistiką, veikimo principus, pristatys turinį ir rinkodaros planą. Dieną vainikuos žaidimų pristatymai, komandų apdovanojimai ir stovyklos uždarymas.

Maitinimas

Svarbiausi kriterijai - subalansuotas, įvairus, saikingas maistas.

Pietumis (sriuba ir karštu patiekalu) rūpinsis VŠĮ Jaunimo slėnis, užkandžiais – Žemaitijos pienas, o kad idėjoms netrūktų stiprybės Biršono mineraliniai vandenys pasirūpins, kad šalia CodeAcademy Kids būtų vandens – Akvilė Kids. Patiekalai bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai. Svarbiausi kriterijai yra: subalansuotas, įvairus, saikingas maistas, mažiau cukraus, mažiau druskos, mažiau sočiųjų riebalų, daugiau skaidulinių medžiagų ir maistą turi lydėti vanduo.

Menų spaustuvė
Menų spaustuvė – tai šiuolaikinių scenos menų centras, siekiantis ugdyti kūrybingą visuomenę, naujinti Lietuvos kultūrą ir Lietuvą per kultūrą. Įsikūrusi gyvybingą kelių šimtmečių istoriją menančiose buvusios spaustuvės patalpose, Menų spaustuvė senas sienas pildo nauju turiniu, ypatingą dėmesį skirdama šiuolaikiniams scenos menams. Ji suteikia galimybę nevyriausybinėms scenos menų organizacijoms kurti, o žiūrovui – išvysti tai, ko nerodo kiti teatrai.

Atsiliepimai

Čia dirba linksmi ir savo darbą išmanantys žmonės. Nesigailiu, kad pradėjau lankyti šį būrelį. ( CodeAcademykids.com)

Mykolas, 16 m., Vilnius

Geriausias mano lankytas būrelis. (CodeAcademykids.com)

Rūta, 16 m., Vilnius

Labai įdomu, geras mokytojas! ( Codeacademykids.com)

Dominykas, 12 m., Vilnius

Apie mus rašo!

Organizuoja CodeAcademy Kids

560 besimokančių moksleivių

Moksleiviai dirba su realiais projektais

Socialiai atsakingi, +150 vaikų mokosi nemokamai

Regionuose moksleiviai mokosi nuotoliniu būdu

+60 asmenų, dirbančių vaikų labui

Prisijunk į Silicon Valley GameDev stovyklą!

Prisijunk

Registracija

Registracija sėkminga!
Netrukus susisieksime.