Teksto šifravimo aplikacijos kūrimas | 14 -16 m.


Šio būrelio metu mokiniai susipažins su algoritmo sąvoka programavime ir realizuos šifravimo moksle paplitusius „Caesar“, „RandSymb“ ir „RandKey“ algoritmus. Kadangi programėlės veikimo principas yra paremtas naudotojo slapto rakto ir teksto įvestimis, grafinė vartotojo sąsaja tampa neatsiejama 2D mobiliosios programėlės dalimi. Mokiniai susipažins su pagrindiniais ir dažniausiai naudojamais „Unity“ vartotojo sąsajos kūrimo įrankiais, kurių pagalba savarankiškai ir komandoje kurs grafinius aplikacijos prototipus.

Kaina nuo:50€/mėn.

Kartai per savaitę:1

Programos trukmė: iki 3 mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Programavimo pradmenys

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Anglų kalba ir matematika

Labai glaudžiai su programavimu susijusios disciplinos - matematika ir anglų kalba - padedančios geriau suprasti programavimo principus bei pateikiamą informaciją.

Kodėl verta lankyti vasaros būrelius?

Ar žinojote, kad 52% į klases sugrįžusių vaikų per vasarą praranda 39% žinių, kurias įgijo per paskutinius metus mokykloje (1)? Tokius skaičius pateikia JAV tyrėjai. Nors Lietuva kitoje Atlanto pusėje, iš savo pačių patirties galime tik patvirtinti tendencingą žinių mažėjimą orams atšilus, juk prieš akis – visi trys nerūpestingi mėnesiai!

Tam, kad vaikams būtų lengviau sugrįžti į mokymosi procesą, vasaros metu būtina protinė veikla. Ji padeda išlaikyti pastovų ritmą ir rutiną, kuri vaikams – itin svarbi.

CodeAcademy Kids vasaros būrelių metu mokymosi procesas visiškai kitoks nei mokykloje – vaikai susitelkia į tai, kas jiems įdomu ir kuria realius projektus, kurie tampa pramoga.

 
 

Kokių „minkštųjų ir „sunkiųjų“ įgūdžių moksleiviai įgaus šio būrelio metu?

Šio būrelio metu mokiniai išmoks bei pagilins žinias apie pagrindinius objektinio programavimo principus: sąlyginius sakinius, masyvus, ciklus, metodus, algoritmus bei duomenų struktūras. Taip pat mokysis dirbti savarankiškai ir komandoje bei lavins loginį mąstymą.🤔

 
 

Kur vyks būreliai?

Būreliai vyks nuotoliniu būdu bei gyvai, 📍 Vilnius Tech Park,  Antakalnio g. 17, Vilnius.

 
 
 

Atsiliepimai

Pagaliau Lietuvoje atsirado organizacija kaip code academy kids!

Deimantė Mikšienė

Būrelį dukra lanko dar nesenai, bet jau dabar labai patinka.

Rasa Geigalienė
 

Teirautis Vasaros būreliai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis