Silicon Valley Adventure


Penkių dienų kūrybiškumo ir žaidimų kupina vasaros stovykla – „Silicon Valley Adventure“, kurioje 7 – 10 metų vaikai kurs savo stalo žaidimą bei turės susidoroti su mūsų paruoštais iššūkiais – visai kaip pasakose! 🧚‍♂️

Stovyklos metu kursime fantazijos pasaulius ir stalo žaidimą, mokysimės STEM, lavinsime skaitymo, rašymo, skaičiavimo ir logikos įgūdžius. Stovyklos turinys – integruotas, tad pagrindiniai mokomieji dalykai tyrinėjami ir atrandami per žaidimą ir problemų sprendimą. 🪐

Kūrybiškumo stovykla7 - 10 m. vaikams

Data2022 vasara

Registruotis

Ko tikėtis iš stovyklos?

Dienos stovykla

Stovyklautojų lauksime penkias darbo dienas 9:00 - 18:00 val.

Kas įskaičiuota į kainą:

Maitinimas (priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vanduo). Kanceliarinės priemonės. Stalo žaidimai, kompiuterinė įranga, skirta veikloms. Privalomos dezinfekcinės ir apsaugos piemonės.

Pagrindinė stovyklos tema

Stalo žaidimo kūrimas per inovatyvų integruotą tarpdalykinį mokymąsi.

Mokymosi turinys ir gairės dėliojamas pagal Bendrąsias programas:

Integruotos skaitymo ir rašymo strategijos; greitojo skaitymo elementai ir taikymas informacijos paieškoje; elektros energijos nagrinėjimas gamtamoksliniame kontekste; matematikos ir logikos ugdymas taikant kuriant algoritmus; reiškinių tyrinėjimas ir analizavimas taikant žaidimo asociacijas.

Pranešimai

Stovyklos pranešėjai duoda vaikams technines žinias, susijusias su kiekvienos dienos tema (magija, istorija, technologijos), kad vaikai drauge panaudotų jas praktikoje ir pritaikytų savo unikaliam fantazijų pasauliui, jo gyventojams - super herojams bei jų tikslui - energijos šaltinio susigrąžinimui - pasiekti.

Aktyvūs žaidimai

Kiekvieną dieną organizuojami skirtingi, aktyvūs žaidimai lauke ir viduje padeda geriau perprasti dienos temą bei formuoti komandinio darbo įgūdžius, iššikrauti, susirasti naujų draugų, gerai praleisti laiką, pasvajoti!

Maitinimas

Pietumis (sriuba ir karštu patiekalu) rūpinsis VŠĮ Jaunimo slėnis, užkandžiais – Žemaitijos pienas, o kad idėjoms netrūktų stiprybės Birštono mineraliniai vandenys pasirūpins, kad šalia CodeAcademy Kids būtų vandens – Akvilė Kids.

Patiekalai bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai. Svarbiausi kriterijai yra: subalansuotas, įvairus, saikingas maistas,mažiau cukraus, mažiau druskos, mažiau sočiųjų riebalų, daugiau skaidulinių medžiagų ir maistą turi lydėti vanduo.

 
 

Vieta

Vilnius Tech Park – tai Baltijos šalių Silicio slėnis. Jame įsikūrusios į pasaulinę rinką besiruošiančios eiti kompanijos. Tech Parke savo ofisus turi Google, Oberlo, CodeAcademy, GameInsight, Deeper ir kt. XIX amžiaus pastatai, kuriuose dar palyginus neseniai buvo įsikūrusi Sapiegų ligoninė, skirti ofisams bei bendroms (angl. co-working) erdvėms. Šiuo metu parke yra jau daugiau nei 700 inovatyvių protų, suinteresuotų pagerinti Lietuvos ekosistemą.nevyriausybinėms scenos menų organizacijoms kurti, o žiūrovui – išvysti tai, ko nerodo kiti teatrai.

atidaryti naudojant Google Maps>>

 
 

Ko tikėtis iš stovyklos?

Stovyklos metu vaikai:

  • Pasimatuos kūrybininkų batus.
  • Skatins kontekstinį mokymąsi, integruojant naująsias technologijas.
  • Užpildys karantino metu formaliojo mokymo(si) paliktas spragas.
  • Formuos įgūdžius, kuriuos galės panaudoti realiame gyvenime. 
  • Skatins bendradarbiavimą.
  • Ugdys problemų sprendimo požiūrį (problem solving attitude).
  • Ugdys moksleivių kritinį mąstymą (pvz. idėjų generavimo kontekste, komandos paieškos kontekste ir kt.).
  • Gerai praleis laiką ir susiras draugų! 
 
 
 

Atsiliepimai

Patys geriausi atsiliepimai, dar nemaciau, kad sunus i stovykla eitu tokiu uzsidegimu 👏😉🤝

Kristina Kristute

Dukra puikiai praleido laiką stovykloje Silicon Valley Adventure! Įdomi ir naudinga programa, super šaunus personalas 😉 Be abejonės rekomenduojam!

Augustė Lia

Esu CodeAcademy kids tikras fanas, nes išbandžiau viską ir gavau neįkainuojamos patirties ir kaip Silicon Valley stovyklos dalyvis, ir kaip savanoris. Tai ne tik prasmingas būdas praleisti vasarą – tai tikras augimas visomis prasmėmis. ☺️

Антон Беловодский

Nuostabus būrelis! Organizacija labai rimtai žiūri į švietimą ir Lietuvos ateitį!!! Džiugu, kad yra jaunų žmonių, kuriems rūpi ateitis ir vaikai!! Ačiū už jūsų darbą ir gražius laiškelius apie vaikus, tiek dėmesio tikrai nesulaukiame iš kitų būrelių.  

Raminta
 

Dalyvauk Silicon Valley Adventure stovykloje!


Kūrybiškumo stovykla7 - 10 m. vaikams

Data2022 vasara

Registruotis

Teirautis Stovkylos

×

Kontaktinė informacija

Teirautis