Silicon Valley Adventure


Keturių dienų nuotykių ir vaizduotės žaidimų kupina vasaros stovykla – „Silicon Valley Adventure“, kurioje 6 – 9 metų vaikai mokysis pasakojimo (angl. storytelling) paslapčių, patys kurs fantasy pasaulius, superherojus ir leisis su jais į iššūkių kelionę.🧚‍♂️

Užsiėmimai, kuriuos ves kūrybinių ir technologinių industrijų profesionalai, ne tik lavins vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą.🎨 Jie mokys struktūros, komandinio darbo, storytelling’o koncepto ir jo panaudojimo realiame pasaulyje, kadangi šiandien storytelling’as – rinkodaros strategijų, dizaino, internetinių puslapių bei kompiuterinių žaidimų kūrimo pamatas. 📚

Išmokykite kurti pasakojimus – galingiausią būdą idėjoms plisti po pasaulį. 🗺️

Kūrybiškumo stovykla6 - 9 m. vaikams

Stovyklos kaina300 €

Registruotis

Ko tikėtis iš stovyklos?

Dienos stovykla

Stovyklautojų lauksime penkias darbo dienas 9:00 - 18:00 val.

Maitinimas

Sveikas ir skanus maistas, maistingi užkandžiai

Programa

Nuotaikinga ir interaktyvi programa, padėsianti kiekvienam sukurti unikalų fantazijos pasaulį

Lavinami gebėjimai

Strateginio mąstymo, atidumo detalėms, komadinio darbo lavinimas.

Fantazijų perkėlimas į stalo žaidimą

Visos stovyklos metu kursime fantastinius pasaulius, kuriuos perkelsime į stalo žaidimus.

Aktyvūs žaidimai

Energijos perteklių išnaudosime žaidimams ir veikloms lauke.

Maitinimas

Pietumis (sriuba ir karštu patiekalu) rūpinsis VŠĮ Jaunimo slėnis, užkandžiais – Žemaitijos pienas, o kad idėjoms netrūktų stiprybės Biršono mineraliniai vandenys pasirūpins, kad šalia CodeAcademy Kids būtų vandens – Akvilė Kids.

Patiekalai bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai. Svarbiausi kriterijai yra: subalansuotas, įvairus, saikingas maistas,mažiau cukraus, mažiau druskos, mažiau sočiųjų riebalų, daugiau skaidulinių medžiagų ir maistą turi lydėti vanduo.

 
 

Vieta

Menų spaustuvė – tai šiuolaikinių scenos menų centras, siekiantis ugdyti kūrybingą visuomenę, naujinti Lietuvos kultūrą ir Lietuvą per kultūrą. Įsikūrusi gyvybingą kelių šimtmečių istoriją menančiose buvusios spaustuvės patalpose, Menų spaustuvė senas sienas pildo nauju turiniu, ypatingą dėmesį skirdama šiuolaikiniams scenos menams. Ji suteikia galimybę nevyriausybinėms scenos menų organizacijoms kurti, o žiūrovui – išvysti tai, ko nerodo kiti teatrai.

atidaryti naudojant google maps

 
 
 

Atsiliepimai

Patys geriausi atsiliepimai, dar nemaciau, kad sunus i stovykla eitu tokiu uzsidegimu 👏😉🤝

Kristina Kristute

Dukra puikiai praleido laiką stovykloje Silicon Valley Adventure! Įdomi ir naudinga programa, super šaunus personalas 😉 Be abejonės rekomenduojam!

Augustė Lia
 

Dalyvauk Silicon Valley Adventure stovykloje!


Kūrybiškumo stovykla6 - 9 m. vaikams

Stovyklos kaina300 €

Registruotis

Registracija Stovkylos

×

Kontaktinė informacija

Registruotis