Silicon Valley Adventure


Penkių dienų kūrybiškumo ir žaidimų kupina vasaros stovykla – „Silicon Valley Adventure“, kurioje 7 – 11 metų vaikai kurs savo stalo žaidimą bei turės susidoroti su mūsų paruoštais iššūkiais – visai kaip pasakose! 🧚‍♂️

Stovykla prasideda vaikus suskirsčius į komandas ir gaunant tuščią, languotą žaidimo lentą ir kortų kaladę, su dalinai užpildytomis kortelėmis. Kiekviena grupelė kuria savo stalo žaidimą, į kurį perkelia savo fantazijas bei apgyvendina super herojais! 🪐

Kaip ir realybėje, fantazijų pasauliai susiduria su iššūkiais, kuriuos mažiesiams gyventojams padės įveikti pasaulio pažinimo, magijos ir burtų, bei technologijų mokomieji užsiėmimai! 🔮

Taip vaikai mokysis, žais ir lavins savo vaizduotę su kūrybinių industrijų specialistų priežiūra ir pagalba. 🧩

* Jei karantinas bus pratęstas ir stovykloms nebus galima veikti – klientams pinigai bus grąžinti.

Kūrybiškumo stovykla7 - 11 m. vaikams

Dataliepos 20 - 24 d.

Kaina iki gegužės 31 d. 250 € - išparduota

Kaina nuo birželio 1 d.290 €

Registruotis

Ko tikėtis iš stovyklos?

Dienos stovykla

Stovyklautojų lauksime penkias darbo dienas 9:00 - 18:00 val.

Maitinimas

Sveikas ir skanus maistas, maistingi užkandžiai

Programa

Stalo žaidimo kūrimas lavinant vaikus pasaulio pažinimo, kūrybiškumoir kritinio mąstymo įgūdžių.

Lavinami gebėjimai

Strateginio mąstymo, atidumo detalėms, komadinio darbo lavinimas.

Fantazijų perkėlimas į stalo žaidimą

Visos stovyklos metu kursime fantastinius pasaulius, kuriuos perkelsime į stalo žaidimus.

Aktyvūs žaidimai

Energijos perteklių išnaudosime žaidimams ir veikloms lauke.

Maitinimas

Pietumis (sriuba ir karštu patiekalu) rūpinsis VŠĮ Jaunimo slėnis, užkandžiais – Žemaitijos pienas, o kad idėjoms netrūktų stiprybės Birštono mineraliniai vandenys pasirūpins, kad šalia CodeAcademy Kids būtų vandens – Akvilė Kids.

Patiekalai bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai. Svarbiausi kriterijai yra: subalansuotas, įvairus, saikingas maistas,mažiau cukraus, mažiau druskos, mažiau sočiųjų riebalų, daugiau skaidulinių medžiagų ir maistą turi lydėti vanduo.

 
 

Vieta

Vilnius Tech Park – tai Baltijos šalių Silicio slėnis. Jame įsikūrusios į pasaulinę rinką besiruošiančios eiti kompanijos. Tech Parke savo ofisus turi Google, Oberlo, CodeAcademy, GameInsight, Deeper ir kt. XIX amžiaus pastatai, kuriuose dar palyginus neseniai buvo įsikūrusi Sapiegų ligoninė, skirti ofisams bei bendroms (angl. co-working) erdvėms. Šiuo metu parke yra jau daugiau nei 700 inovatyvių protų, suinteresuotų pagerinti Lietuvos ekosistemą.nevyriausybinėms scenos menų organizacijoms kurti, o žiūrovui – išvysti tai, ko nerodo kiti teatrai.

atidaryti naudojant Google Maps>>

 
 

Aktyvios pramogos

Smagi išvyka gryname ore – tikras malonumas moksleiviams! Patyrusi UNO Park komanda pasirūpins smagiai ir naudingai praleistu laiku. Vaikų laukia aktyvūs nuotykiai, loginės užduotys ir komandinio darbo patirtis.

atidaryti naudojant Google Maps>>

 
 

Ko tikėtis iš stovyklos?

  • Stovyklos tikslas – sukurti stalo žaidimą ir išvystyti savo personažą bei istoriją.
  • Vaikų tikslas – susigrąžinti fanazijų pasaulio energijos šaltinį, į pagalbą pasitelkiant: magiją, istoriją ir technologijas. Kiekviena savaitės diena yra skirta susipažinti su vis kita priemone tikslui pasiekti (magija, istorija, technologijos) Su iššūkiais susidoroti padeda pranešėjai iš skirtingų kūrybinių industrijų bei stovyklos darbuotojai.
  • Stovyklos pranešėjai duoda vaikams technines žinias, susijusias su kiekvienos dienos tema (magija, istorija, technologijos), kad vaikai drauge panaudotų jas praktikoje ir pritaikytų savo unikaliam fantazijų pasauliui, jo gyventojams – super herojams bei jų tikslui – energijos šaltinio susigrąžinimui – pasiekti.
  • Kiekvieną dieną organizuojami skirtingi, aktyvūs žaidimai lauke ir viduje padeda geriau perprasti dienos temą bei formuoti komandinio darbo įgūdžius, išsikrauti, susirasti naujų draugų, gerai praleisti laiką, pasvajoti!
 
 
 

Atsiliepimai

Patys geriausi atsiliepimai, dar nemaciau, kad sunus i stovykla eitu tokiu uzsidegimu 👏😉🤝

Kristina Kristute

Dukra puikiai praleido laiką stovykloje Silicon Valley Adventure! Įdomi ir naudinga programa, super šaunus personalas 😉 Be abejonės rekomenduojam!

Augustė Lia

Esu CodeAcademy kids tikras fanas, nes išbandžiau viską ir gavau neįkainuojamos patirties ir kaip Silicon Valley stovyklos dalyvis, ir kaip savanoris. Tai ne tik prasmingas būdas praleisti vasarą – tai tikras augimas visomis prasmėmis. ☺️

Антон Беловодский

Nuostabus būrelis! Organizacija labai rimtai žiūri į švietimą ir Lietuvos ateitį!!! Džiugu, kad yra jaunų žmonių, kuriems rūpi ateitis ir vaikai!! Ačiū už jūsų darbą ir gražius laiškelius apie vaikus, tiek dėmesio tikrai nesulaukiame iš kitų būrelių.

Raminta
 

Dalyvauk Silicon Valley Adventure stovykloje!


Kūrybiškumo stovykla7 - 11 m. vaikams

Dataliepos 20 - 24 d.

Kaina iki gegužės 31 d. 250 € - išparduota

Kaina nuo birželio 1 d.290 €

Registruotis

Teirautis Stovkylos

×

Kontaktinė informacija

Teirautis