Silicon Valley GameDev


Žaidimų kūrimo industrija yra palietusi kiekvieną iš mūsų, o šiandienos jaunimas neįsivaizduoja nei vienos dienos be robotizuotos aplinkos. Tad Silicon Valley šiemet grįžta pasipildžiusi pasaulinės robotų olimpiados (World Robots Olimpiad) tarptautiniu turiniu ir kviečia susipažinti su žaidimų kūrimo industrija per robotikos prizmę. 🤖

Kiekvieną dieną turėsime galimybę konstruoti robotus, mokytis juos programuoti ir stebėti kaip jie atlieka iš anksto numatytas užduotis. O informaciją įsisavinti ir industriją perprasti padės profesionalių žaidimų kūrėjų pranešimai bei praktinės dirbtuvės! 👨‍🚀

Kompiuterinių žaidimų kūrimo stovykla11 - 14 m. moksleiviams

Data2022 vasara

Registruotis

Ko tikėtis iš stovyklos?

Dienos stovykla

Stovyklautojų lauksime penkias darbo dienas 9:00 - 18:00 val.

Kas įskaičiuota į kainą:

Maitinimas (priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vanduo). Kanceliarinės priemonės. Stalo žaidimai, kompiuterinė įranga, skirta veikloms. Privalomos dezinfekcinės ir apsaugos piemonės.

PAGRINDINĖ STOVYKLOS TEMA

Išmokyti vaikus spręsti globalias problemas per žaidimų kūrimo ir verslumo prizmę.

World Robots Olympiad turinys

Šiemet stovykla grįžta pasipildžiusi pasaulinės robotų olimpiados (World Robots Olympiad) tarptautiniu turiniu ir kviečia susipažinti su žaidimų kūrimo industrija per robotikos prizmę. 

Pranešimai

Stovyklos metu moksleiviai išgirs žaidimų kūrimo industrijos atstovų pranešimus apie tematikos pasirinkimą, žaidimų žanrus ir sukurtų žaidimų monetizaciją.

Lego Mindstorm robotai

Kasdien konstruosime ir programuosime pažangiausius edukacinius Lego Mindstorms robotus bei lavinsime robotikos įgūdžius.

Maitinimas

Pietumis (sriuba ir karštu patiekalu) rūpinsis VŠĮ Jaunimo slėnis, užkandžiais – Žemaitijos pienas, o kad idėjoms netrūktų stiprybės Biršono mineraliniai vandenys pasirūpins, kad šalia CodeAcademy Kids būtų vandens – Akvilė Kids.

Patiekalai bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai. Svarbiausi kriterijai yra: subalansuotas, įvairus, saikingas maistas,mažiau cukraus, mažiau druskos, mažiau sočiųjų riebalų, daugiau skaidulinių medžiagų ir maistą turi lydėti vanduo.

 
 

Vieta

Vilnius Tech Park – tai Baltijos šalių Silicio slėnis. Jame įsikūrusios į pasaulinę rinką besiruošiančios eiti kompanijos. Tech Parke savo ofisus turi Google, Oberlo, CodeAcademy, GameInsight, Deeper ir kt. XIX amžiaus pastatai, kuriuose dar palyginus neseniai buvo įsikūrusi Sapiegų ligoninė, skirti ofisams bei bendroms (angl. co-working) erdvėms. Šiuo metu parke yra jau daugiau nei 700 inovatyvių protų, suinteresuotų pagerinti Lietuvos ekosistemą.nevyriausybinėms scenos menų organizacijoms kurti, o žiūrovui – išvysti tai, ko nerodo kiti teatrai.

ATIDARYTI NAUDOJANT GOOGLE MAPS

 
 

Ko tikėtis iš stovyklos?

Stovyklos metu vaikai:

  • Lavins kūrybiškumo įgūdžius.
  • Ugdys problemų sprendimo požiūrį (problem solving attitude).
  • Ugdys kritinį mąstymą (pvz. verslo idėjų kontekste, partnerių paieškos kontekste ir kt.).
  • Konstruos ir programuos Lego robotus bei kurs kompiuterinius žaidimus. 
 
 
 

Atsiliepimai

Esu CodeAcademy kids tikras fanas, nes išbandžiau viską ir gavau neįkainuojamos patirties ir kaip Silicon Valley stovyklos dalyvis, ir kaip savanoris. Tai ne tik prasmingas būdas praleisti vasarą – tai tikras augimas visomis prasmėmis. ☺️

Антон Беловодский

Patys geriausi atsiliepimai, dar nemaciau, kad sunus i stovykla eitu tokiu uzsidegimu 👏😉🤝

Kristina Kristute
 

Dalyvauk Silicon Valley GameDev stovykloje!


Kompiuterinių žaidimų kūrimo stovykla11 - 14 m. moksleiviams

Data2022 vasara

Registruotis

Teirautis Stovkylos

×

Kontaktinė informacija

Teirautis