Silicon Valley GameDev


Žaidimų kūrimo industrija yra palietusi kiekvieną iš mūsų, o šiandienos jaunimas neįsivaizduoja nei vienos dienos be robotizuotos aplinkos. Tad Silicon Valley šiemet grįžta pasipildžiusi pasaulinės robotų olimpiados (World Robots Olimpiad) tarptautiniu turiniu ir kviečia susipažinti su žaidimų kūrimo industrija per robotikos prizmę. 🤖

Kiekvieną dieną turėsime galimybę ne tik konstruoti robotus, kurie pasibaigus stovyklai dalyvaus robotų olimpiadoje bet ir mokysimės juos programuoti ir stebėsime kaip jie atlieka iš anksto numatytas užduotis. Robotus treniruosime atlikti sniego audros užklupto miestelio gelbėjimo operacijas per trumpiausią laiko atkarpą. 🏆

Na o kad stovykloje išmoktume ne tik konstrukcinių bei programavimo žinių, kursime žaidimų prototipus kartu su Lietuvos žaidimų kūrimo industrijos profesionalais, stengsimės sudaryti ne tik žaidimo scenarijų ir suprasti iš ko susideda žaidimų kūrimo komanda, bet ir mokysimės kaip monetizuoti savo kuriamus žaidimus bei kaip pritraukti investuotojų dėmesį kuriamam projektui. 🎯

 

Kompiuterinių žaidimų kūrimo stovykla11 - 14 m. moksleiviams

Dataliepos 12 - 16 d.

Kaina iki gegužės 31 d.250 €

Kaina nuo birželio 1 d. 290 €

Registruotis

Ko tikėtis iš stovyklos?

Dienos stovykla

Stovyklautojų lauksime penkias darbo dienas 9:00 - 18:00 val.

Kas įskaičiuota į kainą:

Maitinimas (priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vanduo). Kanceliarinės priemonės. Stalo žaidimai, kompiuterinė įranga, skirta veikloms. Privalomos dezinfekcinės ir apsaugos piemonės.

PAGRINDINĖ STOVYKLOS TEMA

Išmokyti vaikus spręsti globalias problemas per žaidimų kūrimo ir verslumo prizmę.

World Robots Olympiad turinys

Šiemet stovykla grįžta pasipildžiusi pasaulinės robotų olimpiados (World Robots Olympiad) tarptautiniu turiniu ir kviečia susipažinti su žaidimų kūrimo industrija per robotikos prizmę.

Pranešimai

Stovyklos pranešėjai duoda vaikams technines žinias, susijusias su kiekvienos dienos tema (žaidimo tematika, žanras, stilistika, žaidimo monetizacija), kad vaikai drauge panaudotų jas praktikoje ir pritaikytų savo unikaliam žaidimui sukurti.

Lego Mindstorm robotai

Kiekvieną dieną taip pat bus lavinami robotikos įgūdžiai kurie padės geriau įsisavinti žaidimo mechaniką. Bandant įveikti iš anksto numatytas užduotis su Lego Mindstorms robotais vaikai gerai įsisavins kaip svarbu kuriant žaidimą apgalvoti kiekvieną žingsnį ir testuoti atlikus bent menkiausią pakeitimą.

Maitinimas

Pietumis (sriuba ir karštu patiekalu) rūpinsis VŠĮ Jaunimo slėnis, užkandžiais – Žemaitijos pienas, o kad idėjoms netrūktų stiprybės Biršono mineraliniai vandenys pasirūpins, kad šalia CodeAcademy Kids būtų vandens – Akvilė Kids.

Patiekalai bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai. Svarbiausi kriterijai yra: subalansuotas, įvairus, saikingas maistas,mažiau cukraus, mažiau druskos, mažiau sočiųjų riebalų, daugiau skaidulinių medžiagų ir maistą turi lydėti vanduo.

 
 

Vieta

Vilnius Tech Park – tai Baltijos šalių Silicio slėnis. Jame įsikūrusios į pasaulinę rinką besiruošiančios eiti kompanijos. Tech Parke savo ofisus turi Google, Oberlo, CodeAcademy, GameInsight, Deeper ir kt. XIX amžiaus pastatai, kuriuose dar palyginus neseniai buvo įsikūrusi Sapiegų ligoninė, skirti ofisams bei bendroms (angl. co-working) erdvėms. Šiuo metu parke yra jau daugiau nei 700 inovatyvių protų, suinteresuotų pagerinti Lietuvos ekosistemą.nevyriausybinėms scenos menų organizacijoms kurti, o žiūrovui – išvysti tai, ko nerodo kiti teatrai.

ATIDARYTI NAUDOJANT GOOGLE MAPS

 
 

Ko tikėtis iš stovyklos?

Stovyklos organizavimo tikslai:

 • Lavinti vaikų kūrybiškumo įgūdžius.
 • Skatinti vaikus spręsti globalias problemas.
 • Ugdyti problemų sprendimo požiūrį (problem solving attitude).
 • Ugdyti moksleivių kritinį mąstymą (pvz. verslo idėjų kontekste, partnerių paieškos kontekste ir kt.).
 • Suburti bendraminčius ir skatinti bendradarbiavimą.
 • Gerai praleisti laiką.
 • Susirasti draugų.
 
 

Priemonės tikslui pasiekti:

Priemonės tikslui pasiekti (speakers, activities, workshops):

Tikslas – sukurti kompiuterinio žaidimo verslo modelį.

 • Technologijų kūrimas – išmokti konstruoti ir programuoti Lego Mindstorms robotus. 
 • Konteksto supratimas – su iššūkiais susidoroti padeda pranešėjai iš skirtingų kūrybinių industrijų, verslo atstovai bei stovyklos vadovai.
 • Kiekviena savaitės diena yra skirta susipažinti su vis kita priemone tikslui pasiekti. 
 • Stovyklos pranešėjai duoda vaikams technines žinias, susijusias su kiekvienos dienos tema (žaidimo tematika, žanras, stilistika, žaidimo monetizacija), kad vaikai drauge panaudotų jas praktikoje ir pritaikytų savo unikaliam žaidimui sukurti.
 • Kiekvieną dieną taip pat bus lavinami robotikos įgūdžiai kurie padės geriau įsisavinti žaidimo mechaniką. Bandant įveikti iš anksto numatytas užduotis su Lego Mindstorms robotais vaikai gerai įsisavins kaip svarbu kuriant žaidimą apgalvoti kiekvieną žingsnį ir testuoti atlikus bent menkiausią pakeitimą. 
 
 
 

Atsiliepimai

Esu CodeAcademy kids tikras fanas, nes išbandžiau viską ir gavau neįkainuojamos patirties ir kaip Silicon Valley stovyklos dalyvis, ir kaip savanoris. Tai ne tik prasmingas būdas praleisti vasarą – tai tikras augimas visomis prasmėmis. ☺️

Антон Беловодский

Patys geriausi atsiliepimai, dar nemaciau, kad sunus i stovykla eitu tokiu uzsidegimu 👏😉🤝

Kristina Kristute
 

Dalyvauk Silicon Valley GameDev stovykloje!


Kompiuterinių žaidimų kūrimo stovykla11 - 14 m. moksleiviams

Dataliepos 12 - 16 d.

Kaina iki gegužės 31 d.250 €

Kaina nuo birželio 1 d. 290 €

Registruotis

Teirautis Stovkylos

×

Kontaktinė informacija

Teirautis