„Movie“ aplikacijos kūrimas | 11- 13 m.


Kurdami „Movie app“ projektą, mokiniai įvaldys vieną svarbiausių programavimo įrankių – API (aplikacijų programavimo sąsają). Jo dėka svetainėje galima atvaizduoti nuolat atnaujinamą informaciją iš serverių ne tik apie filmus, bet ir orus, sporto rungtynių rezultatus ar net kulinarijos receptus. Čia suteikiama laisvė kurti – galutinis rezultatas visiškai priklausys nuo vaiko ir jo norų bei fantazijos. 🚀

Kaina nuo:50€/mėn.

Kartai per savaitę:1

Programos trukmė: iki 3 mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Programavimo pradmenys

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Anglų kalba ir matematika

Labai glaudžiai su programavimu susijusios disciplinos - matematika ir anglų kalba - padedančios geriau suprasti programavimo principus bei pateikiamą informaciją.

Kodėl verta lankyti vasaros būrelius?

Ar žinojote, kad 52% į klases sugrįžusių vaikų per vasarą praranda 39% žinių, kurias įgijo per paskutinius metus mokykloje (1)? Tokius skaičius pateikia JAV tyrėjai. Nors Lietuva kitoje Atlanto pusėje, iš savo pačių patirties galime tik patvirtinti tendencingą žinių mažėjimą orams atšilus, juk prieš akis – visi trys nerūpestingi mėnesiai!

Tam, kad vaikams būtų lengviau sugrįžti į mokymosi procesą, vasaros metu būtina protinė veikla. Ji padeda išlaikyti pastovų ritmą ir rutiną, kuri vaikams – itin svarbi.

CodeAcademy Kids vasaros būrelių metu mokymosi procesas visiškai kitoks nei mokykloje – vaikai susitelkia į tai, kas jiems įdomu ir kuria realius projektus, kurie tampa pramoga.

 
 

Kokių „minkštųjų ir „sunkiųjų“ įgūdžių moksleiviai įgaus šio būrelio metu?

Šio būrelio metu vaikai įvaldys vieną svarbiausių programavimo įrankių – API. Taip pat pasitelks serverius ir įsigilins į objektinį programavimą orientuotą kalbą – JavaScript. Šis būrelis pareikalauja įsitraukimo, susikaupimo, o jo metu ugdomas atidumas detalėms ir organizuotumas.🤔

 
 

Kur vyks būreliai?

Būreliai vyks nuotoliniu būdu bei gyvai, 📍 Vilnius Tech Park,  Antakalnio g. 17, Vilnius.

 
 
 

Atsiliepimai

Pagaliau Lietuvoje atsirado organizacija kaip code academy kids!

Deimantė Mikšienė

Būrelį dukra lanko dar nesenai, bet jau dabar labai patinka.

Rasa Geigalienė
 

Teirautis Vasaros būreliai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis