„Minecraft“ žaidimo kūrimas | 15-17 m.


Mokiniai susipažins ir atkurs pagrindines „Minecraft“ žaidimo mechanikas: veikėjo valdymas 3D erdvėje, žemėlapio reljefo generavimas bei jo modifikavimas, įvairių išteklių (žemės, žolės, akmens ar kt.) statyba. Verta paminėti, kad pati žemėlapio generacija bus įgyvendinama pagal panašų į „Minecraft“ žaidimo reljefo generacijos principą, todėl galutinė reljefo išvaizda bus analogiška „Minecraft“ žaidimo aplinkai. Be reljefo, taip pat, atsitiktinai bus generuojami ir požeminiai ištekliai, kuriuos mokiniai patys galės savarankiškai sukurti, papildyti bei modifikuoti. Čia suteikiama laisvė kurti – galutinis rezultatas visiškai priklausys nuo vaiko ir jo norų bei fantazijos.🚀

Kaina nuo:50€/mėn.

Kartai per savaitę:1

Programos trukmė: iki 3 mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Programavimo pradmenys

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Anglų kalba ir matematika

Labai glaudžiai su programavimu susijusios disciplinos - matematika ir anglų kalba - padedančios geriau suprasti programavimo principus bei pateikiamą informaciją.

Kodėl verta lankyti vasaros būrelius?

Ar žinojote, kad 52% į klases sugrįžusių vaikų per vasarą praranda 39% žinių, kurias įgijo per paskutinius metus mokykloje (1)? Tokius skaičius pateikia JAV tyrėjai. Nors Lietuva kitoje Atlanto pusėje, iš savo pačių patirties galime tik patvirtinti tendencingą žinių mažėjimą orams atšilus, juk prieš akis – visi trys nerūpestingi mėnesiai!

Tam, kad vaikams būtų lengviau sugrįžti į mokymosi procesą, vasaros metu būtina protinė veikla. Ji padeda išlaikyti pastovų ritmą ir rutiną, kuri vaikams – itin svarbi.

CodeAcademy Kids vasaros būrelių metu mokymosi procesas visiškai kitoks nei mokykloje – vaikai susitelkia į tai, kas jiems įdomu ir kuria realius projektus, kurie tampa pramoga.

 
 

Kokių „minkštųjų ir „sunkiųjų“ įgūdžių moksleiviai įgaus šio būrelio metu?

„Minecraft“ žaidimo kūrimo metu vaikai mokysis kurti grafinę vartotojo sąsają, dar labiau įsigilins į pagrindinius objektinio programavimo principus: sąlyginius sakinius, masyvus, ciklus, metodus, algoritmus bei duomenų struktūras. Šiame būrelyje ypač lavinamas kūrybiškumas, organizuotumas ir vaikai skatinami išbandyti vis kažką naujo.🤔

 
 

Kur vyks būreliai?

Būreliai vyks nuotoliniu būdu bei gyvai, 📍 Vilnius Tech Park,  Antakalnio g. 17, Vilnius.

 
 
 

Atsiliepimai

Būrelį dukra lanko dar nesenai, bet jau dabar labai patinka.

Rasa Geigalienė

Nuostabus būrelis! Organizacija labai rimtai žiūri į švietimą ir Lietuvos ateitį!!! Džiugu, kad yra jaunų žmonių, kuriems rūpi ateitis ir vaikai!! Ačiū už jūsų darbą ir gražius laiškelius apie vaikus, tiek dėmesio tikrai nesulaukiame iš kitų būrelių.  

Raminta
 

Teirautis Vasaros būreliai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis