Silicon Valley Hi-Tech


Silicon Valley Hi-Tech vasaros stovykla 15-18m. moksleiviams – tai verslo simuliacija, paremta Silicio slėnio koncepcija.  Moksleiviai kuria startuolius ir stovyklos pabaigoje pristatinėja tikriems investuotojams!  Stovykla sulaukė didelio pasisekimo – programą įvertino ne tik moksleiviai ir jų tėvai, bet ir Lietuvos startuolių bendruomenė. 🏆

Silicon Valley dirbantys žmonės sako, kad tai – ne vieta, tai – būsena. Būtent tą būseną ir kursime liepos mėnesį. 🎯

Verslumo stovykla14 - 18 m. moksleiviams

Data2022 vasara

Registruotis

Ko tikėtis iš stovyklos?

Dienos stovykla

Stovyklautojų lauksime penkias darbo dienas 9:00 - 18:00 val.

KAS ĮSKAIČIUOTA Į KAINĄ:

Maitinimas (priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vanduo). Kanceliarinės priemonės. Stalo žaidimai, kompiuterinė įranga, skirta veikloms. Privalomos dezinfekcinės ir apsaugos piemonės.

PAGRINDINĖ STOVYKLOS TEMA

Naujausių technologijų pritaikymas perspektyviausiose inovatyvaus verslo srityse.

Lavinami gebėjimai

Verslumo, komunikabilumo, darbo komandoje įgūdžiai, strateginio mąstymo, lyderystės ir kt.

Verslo modelio kūrimas

Visos stovyklos metu dalyviai kurs savo verslus, kuriuos stovyklos pabaigoje pristatys kompetetingai komisijai, vertinančiai tikrų startuolių pitch’us

Aktyvūs žaidimai

Aktyvi veikla, padėsianti pravėdinti galvą ir įpūsti motyvacijos siekti daugiau

Maitinimas

Pietumis (sriuba ir karštu patiekalu) rūpinsis VŠĮ Jaunimo slėnis, užkandžiais – Žemaitijos pienas, o kad idėjoms netrūktų stiprybės Birštono mineraliniai vandenys pasirūpins, kad šalia CodeAcademy Kids būtų vandens – Akvilė Kids.

Patiekalai bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai. Svarbiausi kriterijai yra: subalansuotas, įvairus, saikingas maistas,mažiau cukraus, mažiau druskos, mažiau sočiųjų riebalų, daugiau skaidulinių medžiagų ir maistą turi lydėti vanduo.

 
 

Vieta

Įsikūręs atokiau nuo miesto, iš vienos pusės supamas Valakampių miško, iš kitos – Neries ir jos paplūdimio, stūkso kūrybinių industrijų centras Pakrantė. Išskirtinėje industrijų  aplinkoje veikiančiame Pakrantės centre kasdien renkasi kuriantys ir dirbantys žmonės. Šiose erdvėse globojami Rupert – tarpdisciplininio edukacijos, rezidencijų parodų programos, nuolatos reziduoja menininkai iš viso pasaulio. Parodų salėje vyksta įvairūs renginiai: komandos tvirtinimo kursai, mokymai, meniniai pasirodymai, parodos bei konferencijos.

atidaryti naudojant google maps

 
 

Ko tikėtis iš stovyklos?

Stovyklos metu moksleiviai:

  • Pasimatuos verslininkų ir inovatorių batus.
  • Susipažins sėkmingo verslo vystymo procesais, naujausiomis technologijomis ir jų įkomponavimu į skirtingų industrijų verslus.
  • Ugdys problemų sprendimo požiūrį, supratimą kaip technologijos daro įtaką verslo procesams, gebejimą futuristiškai galvoti apie verslą, kritinį mąstymą. 
  • Išgirs industrijos atstovų pranešimus ir susipažins su naujausiomis technologijomis. 
  • Sutiks bendraminčių ir gerai praleis laiką. 
  •  
 
 
 

Atsiliepimai

Ši stovykla – puiki simuliacija būsimiems inovatoriams, kurioje jie turi galimybę patirti, ką reiškia sukurti, pristatyti, apginti bei parduoti savo verslo idėją Pasaulinio lygio kompanijų atstovams.

15min.

Dukra puikiai praleido laiką stovykloje Silicon Valley Adventure! Įdomi ir naudinga programa, super šaunus personalas 😉 Be abejonės rekomenduojam!

Augustė Lia

Patys geriausi atsiliepimai, dar nemaciau, kad sunus i stovykla eitu tokiu uzsidegimu 👏😉🤝

Kristina Kristute

Esu CodeAcademy kids tikras fanas, nes išbandžiau viską ir gavau neįkainuojamos patirties ir kaip Silicon Valley stovyklos dalyvis, ir kaip savanoris. Tai ne tik prasmingas būdas praleisti vasarą – tai tikras augimas visomis prasmėmis. ☺️

Антон Беловодский

Nuostabus būrelis! Organizacija labai rimtai žiūri į švietimą ir Lietuvos ateitį!!! Džiugu, kad yra jaunų žmonių, kuriems rūpi ateitis ir vaikai!! Ačiū už jūsų darbą ir gražius laiškelius apie vaikus, tiek dėmesio tikrai nesulaukiame iš kitų būrelių.  

Raminta
 

Dalyvauk Silicon Valley Hi-Tech stovykloje!


Verslumo stovykla14 - 18 m. moksleiviams

Data2022 vasara

Registruotis

Teirautis Stovkylos

×

Kontaktinė informacija

Teirautis