E-komercijos svetainės kūrimas | 14-16 m.


Mokiniai išmoks susikurti savo el. parduotuvę su pilna integracija į tiekėjų svetainę www.printful.com. Visą procesą vaikai mokysis nuo nulio 💻:

  • Kaip išsirinkti ir įsigyti domeną ir hostingą;
  • Svetainės kūrimo WordPress platformoje;
  • Dropshipping pagrindų;
  • Kurjerių ir atsiskaitymo būdų integravimo;
  • Raktažodžių analizės pagrindų;
  • Svetainės optimizavimo paieškos varikliams (SEO);
  • „Facebook“ ir „Instagram“ marketingo.

Kaina nuo:50€/mėn.

Kartai per savaitę:1

Programos trukmė: iki 3 mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Programavimo pradmenys

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Anglų kalba ir matematika

Labai glaudžiai su programavimu susijusios disciplinos - matematika ir anglų kalba - padedančios geriau suprasti programavimo principus bei pateikiamą informaciją.

Kodėl verta lankyti vasaros būrelius?

Ar žinojote, kad 52% į klases sugrįžusių vaikų per vasarą praranda 39% žinių, kurias įgijo per paskutinius metus mokykloje (1)? Tokius skaičius pateikia JAV tyrėjai. Nors Lietuva kitoje Atlanto pusėje, iš savo pačių patirties galime tik patvirtinti tendencingą žinių mažėjimą orams atšilus, juk prieš akis – visi trys nerūpestingi mėnesiai!

Tam, kad vaikams būtų lengviau sugrįžti į mokymosi procesą, vasaros metu būtina protinė veikla. Ji padeda išlaikyti pastovų ritmą ir rutiną, kuri vaikams – itin svarbi.

CodeAcademy Kids vasaros būrelių metu mokymosi procesas visiškai kitoks nei mokykloje – vaikai susitelkia į tai, kas jiems įdomu ir kuria realius projektus, kurie tampa pramoga.

 
 

Kokių „minkštųjų ir „sunkiųjų“ įgūdžių moksleiviai įgaus šio būrelio metu?

E-komercijos svetainės kūrimo būrelyje vaikai įgaus daug techninių žinių – SEO, socialinių tinklų marketingo, dar labiau įsigilins į anglų kalbą. Tačiau ne tik tai, užsiėmimų metu moksleiviai išmoks ir sklandžiau bendradarbiauti, komunikuoti bei valdyti savo laiką.🕜

 
 

Kur vyks būreliai?

Būreliai vyks nuotoliniu būdu bei gyvai, 📍 Vilnius Tech Park,  Antakalnio g. 17, Vilnius.

 
 
 

Atsiliepimai

Būrelį dukra lanko dar nesenai, bet jau dabar labai patinka.

Rasa Geigalienė

Labai džiaugiuosi, kad Klaipėdoje sūnui atradau būrelį, kuris teikia ne tik džiaugsmo, bet ir akivaizdžios naudos. Šaunuoliai, kad rūpinatės kokybe ir turit profesionalius mokytojus!

Daiva Žilinskienė
 

Teirautis Vasaros būreliai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis