Linksmai supažindinkite savo vaiką su programavimu

Idėja. Aistra. Motyvacija.

Kas pasakė, jog programavimas negali būti smagus? Atsakymo į šį klausimą ieškosime X-Planet pramogų parke, keturių dienų trukmės stovykloje, prasidėsiančioje gruodžio 27 dieną. Šokinėdami batutais, karstydamiesi sienomis bei važinėdamiesi elektriniais automobiliais, sužinosime viską apie programavimo kalbų HTML, CSS, Javascript ir PHP pagrindus. Pasimatysime ir sferiniame kine, susitiksime su nariuotakojais, o visas X-Planet parkas taps didele loginių užduočių karalyste.

Partneriai

Mūsų partnerių dėka galime sukurti nepamirštamą laiką stovyklautojams
Vilniaus savivaldybėGoogleHomo EminensmyleanMilkReach for ChangeXplanetBeta.ltLietuvos draudimasCodeAcademyStartup Lithuania

Į programavimą per žaidimus

Kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti taip sudėtinga, iš tikrųjų yra ne tik paprasta, bet ir žaisminga. Stovyklos metu sujungsime du hobius - aktyvų laisvalaikį bei programavimo pradmenis - kurie leis į programavimą žvelgti visai kitu kampu. Šokinėdami batutais, karstydamiesi sienomis bei važinėdamiesi elektriniais automobiliais, nuosekliai sužinosime viską, iš ko susideda internetinis puslapis.

Registruokis
  • 6 - 13 metų moksleiviams
  • Gruodžio 27, 28, 29 ir 30 dienomis
  • Nuo 9:00 iki 18:00 valandos (pilna dienos programa)
  • Nuo 9:00 iki 13:00 arba 14:00 - 18:00 valandos (pusės dienos programa)
  • Stovyklos erdvė - X-Planet, Ozo g. 18, PPC OZAS, III aukštas
  • Programavimo kalbų pradmenys - HTML, CSS, JavaScript, PHP
  • Žaidybiniu principu parengta metodologija

Dienos stovykloje

Pirma diena - HTML

Pirmas žingsnis programavimo kelionėje - suprasti, kaip išdėlioti elementus į savo vietas. Kas yra elementai ir kaip jie bendrauja vienas su kitu, jog internetinis puslapis įgautų pradinę formą?
Visa tai aiškinsimės naudojant šiuos atrakcionus: batutų krepšinio aikštelė, šlavėjas, sferinis kinas ir didžioji laipynių aikštelė bei batutų parkas.

Antra diena - CSS

Antras žingsnis - išlavinti akį ir sugebėti
elementus aptraukti gražiu ir stilizuotu užvalkalu. Suprasime, kokios spalvos dera, kokios rėžia akį, pikseliais matuosim ir skaičiuosim aukščius, dydžius bei tarpelius.
Visa tai aiškinsimės naudojant šiuos atrakcionus: slam ball, šlavėjas, sferinis kinas ir didžioji laipynių aikštelė, nariuotakojų paroda bei batutų parkas.

Trečia diena - JavaScript

Sudėję elementus į savo vietas bei suteikę išvaizdą, mokysimės, kaip juos išjudinti iš savo vietų ir paversti interaktyviais.
Visa tai aiškinsimės naudojant šiuos atrakcionus: batutų krepšinio aikštelė, šlavėjas, sferinis kinas ir didžioji laipynių aikštelė bei batutų parkas.

Ketvirta diena - PHP

Paskutinis žingsnis - visų elementų valdymas. Vieta, kur visi elementai susijungia į vieną visumą Ir tampa tikru internetiniu puslapiu, savo vidumi ir išore.
Visa tai aiškinsimės naudojant šiuos atrakcionus: batutų krepšinio aikštelė, šlavėjas, sferinis kinas ir didžioji laipynių aikštelė bei batutų parkas.

Maitinimas
Stovyklos metu pietūs bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai.
X-PLANET šeimos pramogų parkas
X-Planet - didžiausias šeimos parkas Baltijos šalyse, įsikūręs PC ,,Ozas” III-jame aukšte. Tai vieta, kur kiekvienas ras sau mėgiamą užsiėmimą nuo alpinistinių uolų, elektrinių mašinėlių iki muzikinių žaidimų, 5D ir 7D kino ir vaikų žaidimų aikštelių.

Kainos nebaugina!

5% nuolaida:

nuo 2 iki 5 vaikų

10% nuolaida:

virš 5 vaikų

4
valandos

29
eur
*4 valandų bilietas perkamas per www.beta.lt sistemą
*4 valandų biliete - pietūs neįskaičiuojami
Pirkti

8
valandos

49
eur
*8 valandų bilietas perkamas per www.beta.lt sistemą
Pirkti

4
dienos

179
eur
*dėl bilieto susisiekti asmeniškai
Linksmai supažindinkite savo vaiką su programavimu