7-11 m. moksleiviams


Kūrybiškas internetas ir programavimas. Virtualių užsiėmimų metu 7-11 metų moksleiviai yra supažindinami su naršyklės aplinka, mokomi dėlioti logines sekas, analizuoti padarytas klaidas ir pritaikyti joms įdomius “geimifikuotus” sprendimus. Moksleiviai mokysis “Scratch” ir “Wix” aplinkose kurdami animacijas, jas programuodami bei kurdami paprastas internetines svetaines. Taip pat mokysimės kurti savo unikalų stalo žaidimą, naudodamiesi internete esančiais įrankiais – pradedant žaidimo logika, mechanizmu, baigiant lentos ir kortelių dizainu.

Programos tikslai:

☀️ Mokyti vaikus mokytis skaitmeninėje erdvėje

☀️ Mokyti vaikus naudotis internete esančiais resursais

☀️ Mokyti vaikus mąstyti logiškai, kūrybiškai

☀️ Mokyti vaikus spręsti problemas, jas išskaidant į mažesnius etapus

☀️ Naudingai ir smagiai praleisti laiką prie kompiuterio

☀️ Mokyti vaikus programavimo pagrindų

☀️ Mokyti vaikus kurti animacijas, jas programuoti, bei kurti kompiuterinius žaidimus Scratch aplinkoje

☀️ Mokyti vaikus kurti paprastas internetines svetaines Wix.com platformoje

 

Pamokos trukmė1 val.

Pamokos vyksta1 kartas per sav.

Kaina30€/mėn.

Registruotis

Programa

Scratch

Scratch - tai animacijų ir kompiuterinių žaidimų kūrimo platforma, skirta būtent tokio amžiaus moksleiviams. Nuostabu yra tai, kad platformos funkcionalumas yra itin platus, dėl to, naudodamiesi šia platforma galime mokyti vaikus ne tik programuoti savo sukurtus animuotus veikėjus, bet ir kurti filmų treilerius, muzikinius klipus ir kt.

Canva

Tai nemokamas dizaino įrankis, skirtas kurti kortelėms, piešiniams, prezentacijoms, plakatamas. O jei visa tai sujungtum į vieną seką, gautum…. savo unikalų stalo žaidimą!

Wix

Internetinių svetainių kūrimo NUMERIS VIENAS. Išmok greitai ir gražiai sukurti paprastą funkcionalią internetinę svetainę.

ZOOM

ZOOM konferencinių pokalbių sistema (pakvietimą ir nuorodą kaip parsisiųsti gausite prieš pirmą pamoką). Šios programinės įrangos dėka galime transliuoti tau pamokas. Jei tik gali, turėk ją ne tik savo kompiuteryje, bet ir telefone (tai, tiesa, nėra būtina, tačiau patogu).

CodePen

Codepen virtuali mokymosi aplinka (pakvietimą ir nuorodą kaip parsisiųsti gausite prieš pirmą pamoką). Šioje aplinkoje laikysi savo kodą, sukurtus dizainus, animacijas ir galėsi juos pasiekti iš bet kokio įrenginio, turinčio internetą.

Dažnai užduodami klausimai

Ne, šiuose užsiėmimuose dalyvauja lietuviškai kalbantys vaikai iš viso pasaulio.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Jeigu konkrečiame užsiėmime sudalyvauti moksleivis negali, visada yra galimybė pamokos įrašą su visa mokomąją medžiaga parsisiųsti ir užduotis atlikti savarankiškai. 

Kompiuterį, mikrofoną ir vaizdo kamerą. Programinę įrangą kurią naudojame Virtualioms pamokoms, įsirašysite vos kelių mygtukų paspaudimu.

Užsiėmimuose dalyvauja iki 10 moksleivių.

Kitos programos

12-18 m. moksleiviams

1 val.

1 kartą per sav.

30€/mėn.

Kritiškas ir kūrybiškas mąstymas ir programavimas. Virtualių užsiėmimų metu 12-18 metų moksleiviai yra mokomi naudotis interneto jiems suteikiamais įrankiais bei programomis, padėsiančiais ne tik mokykloje, tačiau ir laisvalaikyje, bendruomenėje ar netgi pirmajame darbe. Ši programa vystoma per individualių projektų kūrimą. Šios programos metu ugdome pilnavertį technologijų vartotoją – kritiškai mąstantį, skaitmeniškai raštingą, kūrybišką ateities programuotoją (arba nebūtinai 😉). Naudojamos programos: Vectr, Canva, Wix. Naudojamos technologijos: programavimas.

Daugiau
 
 

Online mokymai

×

Registracija Online mokymai

×
pasirinkite laiką
grupės užpildymas
Vilnius

Užklausa Online mokymai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis