CodeAcademy Kids programavimo akademijos moksleiviai mokosi plačiausiai naudojamų programavimo kalbų kurdami unikalius projektus. Nenorime moksleivio statyti į rėmus ir liepti mokytis vienos programavimo kalbos, norime, kad mūsų moksleivis vėliau galėtų pats priimti apsvarstytą sprendimą apie tai, kokios programavimo kalbos ekspertu nori būti. CodeAcademy Kids mokiniai mokosi HTML, CSS, Python, Javascript, PHP, JAVA, C#, Swift programavimo kalbų, kurdami kompiuterinius žaidimus, internetines svetaines, mobilias aplikacijas ir prekinius ženklus. Užsiėmimai skirti 7-18 metų moksleiviams. 

Vizija

Programavime, kaip ir visur, yra labai svarbu domėtis greitai besikeičiančiomis tendencijomis ir atsirandančiomis naujovėmis. CodeAcademy Kids akademijos darbuotojai tuo gyvena, dėl to mūsų programos yra dabar svarbiausių ir įdomiausių dalykų veidrodis. Stengiamės pažinti savo moksleivius ir stebėti kiekvieno jų raidą mokymosi metu, dėl to mūsų mokomosios programos yra nuolatos tobulinamos, kad būtų pritaikytos būtent dabar augančiam ir besimokančiam moksleiviui.

Užsiėmimų kaina ir laikas

CodeAcademy Kids užsiėmimus galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę, vieno užsiėmimo trukmė yra 2 valandos. Užsiėmimai vyksta visomis savaitės dienomis, anksčiausiai prasidedant nuo 14 val., vėliausiai – nuo 18 val.

Kainos panaudojus NVŠ krepšelį:
Mėnesio abonementas su NVŠ krepšeliu: 1 kartą per savaitę – 35 EUR, 2 kartus per savaitę – 84 EUR.
Trijų mėnesių abonementas su NVŠ krepšeliu parduodamas su 5% nuolaida: 1 kartą per savaitę – 99,75 EUR (33,25 EUR/mėn), 2 kartus per savaitę – 239,4 EUR (79,8 EUR/mėn). Sutaupote 50,25-57,6 EUR.
Pusės metų abonementas su NVŠ krepšeliu parduodamas su 10% nuolaida: 1 kartą per savaitę – 189 EUR (31,5 EUR/mėn), 2 kartus per savaitę – 453,6 EUR (75,6 EUR/mėn). Sutaupote 111-140,4 EUR.
Sezono (10 mėnenių) abonementas su NVŠ krepšeliu parduodamas su 15% nuolaida: 1 kartą per savaitę – 297,5 EUR (29,75 EUR/mėn), 2 kartus per savaitę – 714 EUR (71,4 EUR/mėn). Sutaupote 202,5-276 EUR.

Įprastos kainos:
Mėnesio abonementas: 1 kartą per savaitę – 50 EUR, 2 kartus per savaitę – 99 EUR.
Trijų mėnesių abonementas parduodamas su  5% nuolaida: 1 kartą per savaitę – 142,5 EUR (47,5 EUR/mėn), 2 kartus per savaitę – 282,15 EUR (94,05 EUR/mėn). Sutaupote 7,5-17,85 EUR.
Pusės metų abonementas parduodamas su 10% nuolaida: 1 kartą per savaitę – 270 EUR (45 EUR/mėn), 2 kartus per savaitę – 534,6 EUR (89,1 EUR/mėn). Sutaupote 30-59,4 EUR.
Sezono (10 mėnesių) abonementas parduodamas su 15% nuolaida: 1 kartą per savaitę – 425 EUR (42,5 EUR/mėn), 2 kartus per savaitę – 841,5 (84,15 EUR/mėn). Sutaupote 75-148,5 EUR.

 

Programavimo logika

Daugiau
Registruokis

Internetinių svetainių kūrimas

Daugiau
Registruokis

Kompiuterinių žaidimų kūrimas

Daugiau
Registruokis

Mobilių aplikacijų kūrimas (I lygis)

Daugiau
Registruokis

Prekinio ženklo kūrimas

Daugiau
Registruokis

Dėstytojai

Mūsų dėstytojai - tai niekur kitur nedėstantys programuotojai ir dizaineriai. Siekiame sudaryti kuo geresnes sąlygas savo mokytojams - kuo labiau motyvuotas ir džiaugsmingas yra dėstytojas, tuo geresnį ir kokybiškesnį dėmesį gauna kiekvienas moksleivis. Dažniausiai vienas dėstytojas kuruoja vieną grupę, o tai padeda išlaikyti vidinį norą perduoti informaciją jaunesniems.

Nori prisijungti prie CodeAcademy Kids dėstytojų komandos ir padėti moksleiviams perprasti kompiuterines technologijas? Savo CV ir motyvacinį laišką siųsk į karjera@cak-dev.learnatcodeacademy.com.

Rolandas Būbelis
Rolandas Būbelis
Web dėstytojas
Patirtis - 6 metai
Plačiau
Karolis Norkūnas
Karolis Norkūnas
Kompiuterinių žaidimų dizainas
Kompiuterinių žaidimų kūrimas - jau ilgą laiką neatskiriama Karolio gyvenimo dalis. Ji syra įvaldęs Unity žaidimo variklį bei C# kalbą: kuria žaidimus ir dalinasi savo žiniomis.
Plačiau
Julius Masaitis
Julius Masaitis
Brandingas / Logotipų dizainas
Julius CodeAcademy Kids dėsto brandingo / logotipų dizaino.
Darbo patirtis:
Web dizaineris / projektų vadovas
Plačiau
Denisas Jeršovas
Denisas Jeršovas
Internetinių svetainių kūrimas
Denisas yra front-end dėstytojas. Stipriosios Deniso pusės yra HTML, CSS, JavaScript. Laisvalaikiu mėgsta bėgioti, leisti laiką gamtoje, o žiemą - užsiima snieglenčių sportu ir internetinių puslapių kūrimu. Prisistato kaip linksmas ir draugiškas geek'as.
Plačiau
Raminta Bingelytė-Jastramskienė
Raminta Bingelytė-Jastramskienė
Internetinių svetainių kūrimas
Raminta moko mūsų mažiausiųjų grupę kurti internetines svetaines. Vaikai mokosi HTML ir CSS pagrindų. Pati Raminta programuoja PHP programavimo kalba. Mėgsta skaityti, žaisti kompiuterinius žaidimus ir keliauti.
Plačiau
Tomas Mūžas
Tomas Mūžas
Kompiuterinių žaidimų dizainas
Tomas technologijomis ir programavimu domisi nuo vaikystės, o laisvai samdomu programuotoju pradėjo dirbti dar šešiolikos. HTML, CSS, JavaScript, PHP, C/C++/C#, Java.
Plačiau
Darius Kniūkšta
Darius Kniūkšta
Kompiuterinių žaidimų dizainas
Naujųjų medijų kūrėjas, Youtuber’is ir transliuotojas, studentas, vizionierius.  
Plačiau