Pramogos vaikams. Programavimo būrelis – ar tai gali būti pramoga?


Pramogos vaikams. Programavimo būrelis – ar tai gali būti pramoga?

Lietuvos sostinėje apstu pramogų, būrelių ir kitų užsiėmimų, kuriuos gali lankyti Jūsų atžala. Tiesa, šis pasirinkimas savaime nepalengvins Jūsų užduoties parinkti ar padėti savo vaikui pasirinkti pačiam veiklą, kuri ne tik teiks jam džiaugsmo, tačiau teiks ir naudos, skatins kūrybiškumą, iniciatyvumą bei kitas naudingas savybes. Taigi, ką reikia žinoti prieš pradedant analizuoti sąrašą, kuriame puikuojasi visos pramogos vaikams sostinėje? Šiame straipsnyje padėsime Jums apsispręsti, kaip surasti geriausias pramogas vaikams.

Kaip teisingai pasirinkti būrelį?

Visų pirma, pramogos vaikams turėtų būti parenkamos atsižvelgiant į atžalų norus ir preferencijas, kadangi dažniausiai jų pačių pasirinkimai ir būna teisingiausi. Vaikai patys supranta, kad svarbu ne tik smagiai leisti laiką su bendraamžiais, bet ir išmokti naudingų, juos dominančių dalykų. O juk atradus tokį būrelį, galima sakyti, kad tai tikras aukso puodas! Jeigu ieškosite, kokios pramogos vaikams Vilniuje yra prieinamos, reikėtų pasidomėti inovatyviomis, socialiai atsakingomis ir progresyviomis organizacijomis. Puikus pasirinkimas – ugdyti vaikų skaitmeninį ir kompiuterinį raštingumą didinant žinių bagažą. Daugybė programų ir jose įgytos žinios, pažintys bei patarimai leis Jūsų vaikams geriau pasirinkti ugdymo dalykus vyresnėse klasėse, studijų kryptį universitete ir paskatins tobulinti save įvairiose srityse, įskaitant ir kompiuterinį raštingumą. Atžalos greitai pastebės, kad kurti yra ne tik naudinga, bet ir smagu, o juos supantys žmonės skatins iniciatyvumą, pagirs, pastebės klaidas ir padės jas ištaisyti, todėl ugdymas bus ne tik smagus, bet ir labai sėkmingas. „Codeacademykids“ taip pat galime klasifikuoti kaip kursus, bet jie apima toli gražu ne tik tai. Vis dažniau kalbama, kad daug jaunuolių kankinasi atėjus pasirinkimo kryžkelei – „kur stoti?“, tačiau šią dilemą tėvai gali iš anksto palengvinti. Vaikai yra linkę užsiimti tuo, kas jiems patinka ir sekasi, o jeigu dar jaučia palaikymą iš aplinkinių, tuomet tobulėjimui nebelieka ribų. Šiuose kursuose pabuvę moksleiviai geriau supras save, sužinos, kas jiems patinka, svarbūs sprendimai, kurie lems jų ateitį, taps lengvesni ir bus galima lengvai susikurti sklandžią savarankiško gyvenimo pradžią. Tuo tarpu jaunesnieji galės atrasti naujus hobius ir džiuginti ne tik save, bet ir tėvus, senelius, draugus ir kitus artimus žmones savo kūryba.

Ką Jums gali pasiūlyti „Codeacademykids“?

Visų pirma, tai pati moderniausia ir, ko gero, geriausia programavimo mokykla Vilniuje, kurioje ne tik puikios pramogos vaikams, bet ir naudingai praleidžiamas laikas.  „Codeacademykids“ jūsų atžaloms gali pasiūlyti:

  • mokytojus žinovus ir ekspertus, su ilgamete patirtimi ir įtraukiančiais mokymo metodais;
  • internetinių svetainių, kompiuterinių žaidimų bei mobiliųjų aplikacijų kūrimo pamokas;
  • vienas inovatyviausių programų rinkoje, supažindinančias su IOT (daiktų internetu) ir VR (virtualiąja realybe);
  • draugiškus bendraamžių ir bendraminčių kolektyvus, kuriuose užmegztos pažintys bus naudingos ir vaisingos ne tik esamu momentu, tačiau ir ateityje.

Ieškodami, kokios pramogos vaikams Vilniuje Jūsų vaikui tiks geriausiai, venkite daug vienodų ir panašių pasiūlymų, kurie neefektyviai eikvos Jūsų pinigus ir vaiko laiką. Rinkitės tokius užsiėmimus, į kuriuos vaiką išleidę jaustumėtės ramūs ir žinotumėte, jog ji ar jis semiasi žinių, tobulėja ir auga. Ne paslaptis, kad kompiuterinio raštingumo įgūdžiai vis paklausesni darbo rinkoje, darbdaviai tiesiog graibsto žmones, mokančius dirbti su programine įranga. Kaip tik šioje akademijoje Jūsų mažieji ir įgaus tų žinių, kurios ateityje jiems padės susikurti gerbūvį ir atrasti naują aistrą ar hobį. Šiuose būreliuose ne tik bus lengva ir įdomu semtis žinių, bet galbūt čia prasidėjusi draugystė pastūmės ateityje kurti verslą, bendradarbiauti ar kartu pažinti pasaulį, kas bet kuriuo atveju pravers Jūsų vaikams!

O kas po to?

Turėdami žinias ir baigimo dokumentą, šiuos pasiekimus Jūsų vaikai galės įsirašyti į CV, kas, be abejonės, greitai ir be didelių vargų pritrauks darbdavių akį. Siekiantiems individualių aukštumų tai padės anksčiau įkurti verslą, galbūt vis dar būnant mokyklinio amžiaus piešti logotipus iš namų, kurti programas ar sėkmingai užsidirbti vasaros metu, naudojant čia įgytas žinias. Pramogos vaikams neturėtų apsiriboti tik tuo, kad jų metu vaikas gerai praleistų laiką, labai svarbu ir įgytos žinios, pažintys, kurios Jam ar Jai ateityje turėtų atverti daugybę durų, lemiančių sėkmingesnę ateitį ir padedančių lengviau pasiekti asmeninį gerbūvį. Galų gale, vyresnieji, įstoję į universitetą, beveik visose pasaulio šalyse susidurs su kompiuterinio raštingumo ar skaitmeninių įgūdžių reikalaujančiomis disciplinomis. Tačiau būtent dėl „Codeacademykids“ Jūsų atžala jau turės pranašumą – galės pats imtis iniciatyvos, kurti projektus, išsiskirti ir būti lyderiu nuo pat pirmųjų akimirkų. Žvelgiant į statistiką akivaizdu, jog darbdaviai „varvina seilę“ matydami žmogų su kompiuterinio raštingumo įgūdžiais, manome, verta apsvarstyti galimybę savo vaikui suteikti prieigą prie žinių, kurios ateityje padės užsitikrinti geresnį gyvenimą.

Ieškodami internete atsakymo į klausimą „kokios pramogos vaikams Vilniuje yra pačios geriausios?“, visų pirma, rekomenduojama įsigilinti į savo vaiko poreikius. Visgi geriausi tie būreliai, kuriuose veikla inovatyvi, naudinga, prieinama ir dargi smagi. Mokydamiesi iš geriausių Jūsų vaikai patys sieks būti geriausiais bei augs jų iniciatyvumas, vystysis individualumas. Lankydami būrelį, kurį laikys bene pramoga, jie gali išmokti tiek daug, kad atėjus tam tikram laikui, neabejotinai Jums padėkos. Ir, žinoma, jeigu Jūsų atžala/-os domisi kompiuterine grafika, programavimu, svajoja kurti žaidimus ar tobulėti šioje srityje – nedvejodami kreipkitės į „Codeacademy Kids“. Beje, pirmas užsiėmimas čia nemokamas, tad laukiame Jūsų jau dabar!