Kalėdinių dovanų gidas 2020: 15 geriausių STEM žaislų


Sukate galvą, kaip nudžiuginti savo vaiką, brolį ar sesę artėjančių švenčių proga? 🎄

Kviečiame susipažinti su geriausiais STEM (Science, Technology, Engineering, and Mathematics) žaislais, kurie ne tik leis pramogauti, bet ir skatins domėtis šių laikų aktualiausiomis sritimis.

Sąraše rasite įvairiausių žaislų, skirtų skirtingomis mokslo sritimis besidomintiems vaikams: nuo programavimo bei inžinerijos iki geologijos ir fizikos! 


Snap Circuits Jr. elekronikos rinkinys 

Šis rinkinys leidžia vaikui sukurti daugiau nei 100 skirtingų elektronikos projektų. Rinkinį sudaro daugiau nei 30 skirtingų detalių, kuriuos sujungdami vaikai kuria tikras elektros grandines nenaudojant jokių papildomų įrankių ar litavimo. Šis rinkinys skirtas vaikams nuo 8 metų, tačiau jei matysite, kad augant susidomėjimas tik didėja – galėsite įsigyti rinkinio papildymų. 

Jaunojo elektriko rinkinį rasite: http://amzn.to/3gX5Lvr 


Magna Tiles

Puikių įvertinimų sulaukęs konstruktorius skirtas vaikams nuo 3 metų. Šį konstruktorių sudaro daugiau nei 100 magnetinių skirtingų formų, spalvų ir dydžių detalių, iš kurių vaikai galės kurti nepaprastus statinius! Toks žaidimas skatina kūrybiškumą ir erdvinius įgūdžius. 

Rinkinį rasite: https://amzn.to/2KtrsHn 


Gravity Maze 

Gravity Maze – begalo smagus loginis žaidimas, su 60 skirtingo sudėtingumo iššūkių, kuriuose vaikai stato labirintus rutuliukams nuriedėti. Žaidimas laimėjo daugybę tarptautinių apdovanojimų, įskaitant ir „Metų žaislo“ titulą, ir yra puiki dovana vaikams nuo 8 metų. 

Įsigyti Gravity Maze galite: http://amzn.to/3axbZ4f 


Osmo Genius 

Šį rinkinį sudaro penki žaidimai vaikams nuo 6 iki 10 metų. Norint žaisti Osmo Genius, yra reikalingas iPad. Skirtingi žaidimai lavina skirtingus įgūdžius – problemų sprendimą, rašymo, skaičiavimo ir kūrybiškumo įgūdžius. 

Plačiau: https://amzn.to/2WBPTFz 


Ozobot Bit programavimo robotas

Geriausi STEM žaislai linksmai ir įtraukiančiai moko vaikus gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos įgūdžių. Šis žaislas, tinkamas vaikams nuo 6 metų, išmokys tikrų kodavimo įgūdžių! Yra du skirtingi būdai žaisti su šiuo šauniu robotu: naudojant žymeklius, norint parengti komandas, arba su „OzoBlockly“ programavimo redaktoriumi, kuris leidžia vaikams rašyti tikrą kodą. Tai puikus būdas supažindinti vaikus su programavimo principais! 

Ozobot Bit rasite: https://amzn.to/3oYHgRo 


Water Rocket rinkinys 

Koks jaunasis atradėjas ar atradėja nemėgsta raketų? Šis rinkinys turi viską, ko reikės sukurti vandens raketą naudojant plastikinį butelį! O galutinis projektas gali pasiekti net 30 metrų aukštį! 

Rinkinį raketai pagaminti įsigyti galite: https://amzn.to/2WnQEBJ 

 


Arklio dėlionės rinkinys 

Tai  puiki dovana vyresniems vaikams, tačiau ir tėvai gali susigundyti ir konstruoti kartu! Lazeriu supjaustytus gabalėlius, švaistiklius ir krumpliaračius reikia surinkti, kad susidarytų žirgas. Šis žaislas moko vaikus inžinerijos ir motorikos įgūdžių, o galutinis produktas yra absoliutus šedevras, kurį rodydamas gali didžiuotis kiekvienas! 

Arklio dėlionės rinkinį rasite: http://bit.ly/34n4Dft 


Šnipo rinkinys

Jūsų vaikas domisi kriminalinėmis mįslėmis o užaugęs nori būti slaptasis agentas? Tuomet padovanokite jam šį šnipų tematikos rinkinį, kurį sudaro 8 užduotys. Vaikai sužinos apie pirštų antspaudus, DNR, slaptus kodus ir užkoduotus pranešimus! 

Šnipo rinkinį rasite: https://amzn.to/37sapyA


Think & Learn Code-a-pillar 

Manote, kad jūsų vaikas dar per jaunas mokytis STEM? Tikriausiai klystate, nes programavimo principų vaikas gali pradėti mokytis jau nuo 3 metų, o programuojamas vikšras – puikus būdas pradėti! Kiekviena vikšro dalis gali būti programuojama individualiai ir turėti skirtingus kelius ir kryptis. Vaikai gali improvizuoti ir kurti skirtingus vikšro maršrutus! 

Vikšrą rasite: http://amzn.to/3p0Kq77 


Video žaidimų kūrimo rinkinys 

Vaikams mylintiems video žaidimus reikia suteikti įrankius kurti juos patiems! Bloxels rinkinys, skirtas vaikams nuo 8 iki 13 metų, gali kurti tikrus video žaidimus su specialia konstravimo programėle. 

Įsigyti galite: https://amzn.to/3gW4Lru 

 


Tactbit kubai 

Šviečiantys kubai išlaisvins jaunojo kūrėjo fantaziją! Šie kubai yra magnetiniai ir susijungia tarpusavyje. Kiekvienas kubas turi spalvą keičiančias LED lemputes, tad net suaugę norės prisijugnti kuriant šviesos instaliacijas!

Tactbit kubus rasite: https://amzn.to/3p57MZd 


Mikroskopas 

Kiekvienam jaunajam mokslininkui ar mokslininkei reikalingas mikroskopas! Šis sukurtas vaikams nuo 3 metų ir gali vaizdą priartinti net 8 kartus! O jo specialus dizainas ypatingai patogus mažoms rankytėms. 

Pirmąjį mikroskopą rasite: http://amzn.to/34nceuv 


Kristalų auginimo eksperimentas 

Šis įdomus mokslo eksperimentas augina akinančius rezultatus – kristalus! Su kristalų auginimo rinkiniu vaikai nuo 10 metų gali auginti įvairių spalvų kristalus, mokydamiesi gamtos mokslų ir geologijos. Komplekte yra net vitrinos, kuriose vaikai savo kūrinius galės eksponuoti. 

Įsigyti galite: http://amzn.to/3ajUYKx 


Kinetinis smėlis 

Šis smėlis – ne visai toks, kokį esame įpratę matyti pajūryje. Kinetinis smėlis stimuliuoja vaiko jutiminius įgūdžius ir skatina kūrybiškumą. Jis puikiai išlaiko formą ir gali būti įvairiausių spalvų, todėl yra tinkamas vaikams nuo 3 metų. 

Plačiau apie Kinetinį smėlį: http://amzn.to/2J42j5S 


Leonardo da Vinči katapulta 

Vaikai, kurdami garsaus mokslininko Leonardo da Vinči katapultos miniatūrą supras, kaip veikia fizika ir mechanika. Visos detalės yra supjaustytos, o instrukcijos – ypatingai aiškios! Šis žaislas yra skirtas vaikams nuo 12 metų. 

Įsigyti galite: http://amzn.to/3oZaEHd