Drauge būrelius lankyti smagiau!


Lankykite būrelius kartu su draugais, o už tai gaukite puikių dovanų!

Pakvieskite draugus lankyti CodeAcademy Kids būrelius kartu, o už tai gaukite puikių prizų! 🎁
Viskas, ką reikia padaryti, tai informuoti savo vadybininką, apie naujai prisijungusį draugą ar draugę.

 


Pakvietus 1 draugą (-ę) rinkitės iš 5 € vertės prizų!

Fidget Spinner suktuką, šių dienų hitas. Spineris skirtas norint sumažinti stresą, žmonėms negalintiems ramiai nusėdėti vietoje. Šis spineris pakeis tušinuko spaudinėjimą, kojos kratymą, tušinuko kramtymą ar net nagų kramtymą.

 

 

UNO FLIP™ dvipusės kortos. UNO tai visiems puikiai žinomas žaidimas. Tačiau šį kartą kortos šiek tiek kitokios – jos dvipusės, o tai reiškia dar daugiau linksmybių ir netikėtumų! UNO FLIP™ žaidimo principas iš esmės yra tas pats – kuo greičiau atsikratyti turimų kortelių, derinant jas su skaičiumi arba spalva. Tačiau šios Uno kortos unikalios tuo, jog galima pradėti žaisti atvirkštine kortos puse, tada visi žaidėjai turi apversti korteles ir žaidimas tęsiamas toliau.

 

Laidinės ausinės. Ausinės leis paprasčiau bei patogiau dalyvauti nuotolinėse arba virtualios klasės pamokose! Tam, kad geriau girdėtumėte dėstytoją ir klasės draugus. Su mikrofonu, tinkamos bet kokiam įrenginiui, su 3,5 mm (standartine) jungtimi.

 

 

 

Mikrofonas. Mikrofono pagalba naudoti per pamokas ir būrelius, rengdami namų įrašus ar kalbėdami su draugais. Patrauklus ir paprastas dizainas. Aukštas mikrofono jautrumas. Triukšmo mažinimo technologija. Tinkamos bet kokiam įrenginiui, su 3,5 mm (standartine) jungtimi.

 

 


Pakvietus 2 draugus (-es) rinkitės iš 10 € vertės prizų

Web kamera.  Kamera, puikiai tinkanti nuotolinėms pamokoms bei bendravimui su draugais ir artimaisiais. Įrenginys yra su integruotu mikrofonu.  Internetinė kamera jungiama per USB jungtį prie kompiuterio, interneto pagalba leidžianti perteikti vaizdą realiu laiku. Raiška – 640×480 ppi. 

 

 

Sportinė gertuvė. Nesvarbu, ar gertuvė reikalinga sportui, pasivažinėjimui dviračiu ar tiesiog siekiant išgerti rekomenduojamą normą, daugkartinė gertuvė vandeniui yra kur kas saugesnė, patogesnė nei vienkartinis buteliukas. 550 ml talpos, pagaminta iš stiklo, silikono ir plastiko medžiagų. Galima rinktis iš skirtingų spalvų.

 

 

Auksinis protas. Startas Žaidimą sudaro 100 kortelių su 200 klausimų, atsakymų knygelė ir 10 džokerio kortelių, nuo kurių nuskaičius QR kodus smagias užduotis žaidėjams pateiks patys TV žaidimo vedėjai. Galite rungtis vienas prieš vieną arba sudaryti komandas ir leistis į tikrų tikriausią intelekto kovą. Kortelės gali būti naudojamos kaip atskiras žaidimas arba papildyti didįjį žaidimą „Auksinis protas“.

 


Pakvietus 3 draugus (-es) rinkitės iš 20 € vertės prizų

 

Setty Wolfy Universal ausinės. Aukštos kokybės Setty ausinės, greitas garso perdavimo greitis suteikia garsui stabilumą. Mėgaukitės garso kokybe be jokių trukdžių. Modernus stilius, ausinės susilanksto, todėl yra puikiai tinkamoms kelionėms. Kabelio ilgis – 120 cm, 3,5 mm jungtis. 

 

 

 

Dvigubas pakvietimas į Forum Cinemas. Kuponai į „Forum Cinemas“ kino teatrą – puiki dovana bet kokia proga tiek jaunam, tiek ir vyresniam moksleiviui. Forum Cinemas kino kuponai dovanoja magiškus įspūdžius bei nepamirštamas akimirkas mėgaujantis naujausiais filmais. 

 

 


Pakvietus 4 draugus (-es) rinkitės iš 50 € vertės prizų

 

Riedlentė Pennyboard. Iš Australijos atkeliavusi plasti riedlenčių rūšis, dar žinoma kaip trumpasis kreiseris.

Mažos miesto mini riedlentės – penny board, spalvingi, maži ir lengvi, puikiai tinka keliauti mieste ir yra itin populiarūs vaikų tarpe!

 

 

 

Stalo žaidimas ”Monopolis: išmanioji bankininkystė”. Šį kartą Monopolyje už turtą atsiskaitinėsite elektroninėmis bekontaktėmis banko kortelėmis! Pirkite, parduokite savo turtą ir tapkite pranašesni už savo žaidimo varžovus!

Tai smagus žaidimas apie verslą, kuris idealiai tiks leidžiant laiką draugų ar šeimos būryje. Leiskite laiką mąstydami kaip greičiau praturtėti ir tapti turtingiausiu žaidėju!

 


Pakvietus 5 draugus (-es) rinkitės iš 100 € vertės prizų

 

DronasDJI Ryze Tello Technology. Puikus dronas, skirtas pradedantiesies. Labai stabilus, gerai skraido patalpoje ir lauko erdvėse, veikia su Wi-Fi stiprintuvais, yra greitasis Sport rėžimas – dronas gali skristi net iki 30 km/val. 

 

 

Garett 3D 4 VR akiniai. Vieninteliai akiniai su integruotomis „HI-Fi“ ausinėmis! „Garett VR4“ akiniai turi integruotas fiksuotas stereofonines ausines. Ausinės jungiamos naudojant kabelį, įdėtą į telefono tvirtinimo vietą. Ausinės su 40 mm membrana, atsakingos už stipresnį ir aiškesnį garsą. Tinkamos operainės sistemos: Android, iOS, Windows Phone 7, Windows Phone 8, Windows Phone 8.1, Windows 10 Mobile.

 

 

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis Stovkylos

×

Kontaktinė informacija

Registracija Online mokymai

×
pasirinkite laiką
grupės užpildymas
Vilnius

Užklausa Online mokymai

×

Kontaktinė informacija

Teirautis