Žaidimų dizainas „Minecraft“ | 8-11 m.


Žaidimų dizaino būrelis per populiariausią žaidimą pasaulyje – „Minecraft“! 🟨 Kartu su „Minecraft“ žaidimo ekspertais „Edukraftas“ sukūrėme unikalią programą mažiesiems žaidimų entuziastams. 🧚‍♀️

Tai yra įvadinis kursas-nuotykis apie žaidimų dizainą. Moksleiviai žinias įgis eksperimentuodami, klysdami ir bandydami iš naujo. Dalis mokymosi paremta kūrimu, kuomet vaikai vykdo įvairias žaidimų kūrėjų roles. 🧑‍🔬

Būrelį galima lankyti vieną kartą per savaitę. Mokslai vyksta nuotoliniu būdu – virtualios klasės principu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1

Kaina nuo35€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Programavimo pradmenys

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

DIZAINO MĄSTYMAS

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

Programa

I trimestras

Rudens trimestrą moksleiviai pradės susipažindami su žaidimų dizainerio profesija ir įgaus teorinių žinių apie skirtingas žaidimo kūrimo disciplinas. Praktikuosis jas pritaikyti skirtingų žaidimų aplinkose.

II trimestras

Antrojo trimestro metu moksleivių laukia žaidimų prototipavimas ir žaidimo planavimo praktika. Vaikai sužinos kaip testuojami žaidimai, kaip kuriama istorija ir naratyvas, mokysis blokinio programavimo.

III trimestras

Trimestro pradžioje mokysimės kurti ir valdyti 3D objektus. Mokslo metus palydėsime kurdami baigiamąjį, kuris apjungs visą teorinę ir praktinę informacija į vieną žaidimą.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis kurti su „Minecraft“ - atviro pasaulio „sandbox“ žanro kompiuteriniu žaidimu.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 kartą per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu Šiauliuose ir Rokiškyje NVŠ krepšelių panaudoti negalima

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką.

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Teirautis