Tinklalapių kūrimas ir kibernetinis saugumas | 12 – 13 m.


Šis būrelis – puiki proga plėsti programavimo įgūdžius, naudojant HTML, CSS ir JavaScript kalbas. Visoje mokymo programoje integruosime Open AI įrankius ir jau pirmame trimestre vaikai plačiau susipažins su populiariausiomis dirbtinio intelekto programomis ir pagrindiniais jo naudojimo principais. 🙌

Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1

Kaina nuo49€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Dizaino mąstymas

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

Programa

I trimestras

Pirmojo trimestro metu mokiniai prisimins HTML, CSS ir JavaScript pagrindus, kurie yra būtini visam puslapio kūrimo procesui. Dėmesys bus sutelktas į „tab“ funkcionalumą, kuris reikalauja integruotos supratimo apie visas tris programavimo kalbas. Pirmiausiai, mokiniai sukurs „tab“ dizainą ir jį pritaikys skirtingiems ekranų dydžiams, nes tai yra esminė, bet kurio modernaus tinklalapio dalis. Dar viena svarbi mokymosi dalis bus perėjimo animacijų kūrimas. Vaikai išmoks, kaip naudoti CSS ir JavaScript, kad sukurtų sklandžius ir patrauklius efektus perjungiant „tabus“.

II trimestras

Antrasis trimestras yra skirtas „Space Science“ projekto kūrimui. Per šį laikotarpį vaikai sukurs „multipage“ tinklalapį, kuris bus pilnai prisitaikantis prie skirtingų ekranų dydžių. Projekto pradžioje dėmesys bus skiriamas „landing page“ kūrimui - pirmajam puslapiui, kurį matys vartotojai tik atėję į svetainę. Vaikai sieks, kad ši skiltis būtų vizualiai patraukli ir interaktyvi, sudaranti gerą pirmąjį įspūdį apie visą svetainę.

III trimestras

Trečiasis trimestras bus skirtas NFT internetinės parduotuvės kūrimui. Mokiniai susipažins su „fetch“ funkcionalumu - tai pagrindinis būdas komunikuoti su API ir duomenų bazėmis JavaScript kalboje. Išmoks naudoti „GET“ ir „POST“ metodus, kurie atitinkamai leis gauti duomenis iš serverio ir siųsti duomenis į serverį. Taip pat mokysis kaip apeiti sistemą ir, nesinaudojant internetinio naršyklės sąsaja, tiesiogiai iš kompiuterio terminalo įkelti naujas NFT korteles.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis programavimo kalbų, susipažins su dirbtinio intelekto įrankiais ir perpras kibernetinio saugumo principus.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 kartą per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu  NVŠ krepšelius galima panaudoti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Taip, būrelio metu moksleiviams išdėstysime pilną programą. Pradedant mokslus ne nuo rugsėjo sutrumpėja laikas paruošti baigiamąjį darbą, tačiau dėstytojai aktyviai komunikuoja su mokiniais ir stengiasi, kad kiekvienas vaikas pasiektų geriausią rezultatą.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Taip. Teisę pretenduoti gauti 20 Eur/mėn. NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Taip, suteikiama 20% nuolaida, jei yra pateikiama šeimos kortelė.

Tik kompiuteris ir interneto prieiga.

Teirautis