Tinklalapių kūrimas | 12 – 13 m.


Moksleiviai sužinos perteikti idėjas virtualioje erdvėje naudojantis Wix ir nemokamais dizaino įrankiais. 🎨  Taip pat kurs internetinius puslapius ir jų dizainus (UX/UI).  Be IT įgūdžių, moksleiviai plės anglų kalbos, verslumo ir matematikos žinių bagažą. 📊

Priklausomai nuo turimų įgūdžių ir programavimo žinių moksleiviai priskiriami į skirtingas grupes: programavimo pagrindų neturintys mokysis naudotis įrankiais bei programomis, o anksčiau būrelį lankę vaikai tęs mokslus ir kurs sudėtingesnius projektus. 🚀 

Būrelį galima lankyti vieną arba du kartus per savaitę. Esant poreikiui, burelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1 - 2

Kaina nuo35€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Dizaino mąstymas

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

Verslumas

Lankančius du kartus per savaitę mokome verslumo, t.y. orientuojame moksleivius per verslo prizmę pasirinkti savo daromą projektą - ar tai būtų kompiuterinis žaidimas, ar internetinė svetainė, ar mobili aplikacija.

Programa

I trimestras

Mokslo metus pradėsime susipažindami su internetinės svetainės kūrimo pagrindais: Wix turinio valdymo sistema, HTML pradmenimis bei CSS kalba. Programuosime nuotraukų galerijas bei pradėsime mokytis programuoti reprezentacines internetines svetaines.

II trimestras

Antrąjį trimestrą pradėsime mokytis vienos populiariausių programavimo kalbų pasaulyje - JavScript! Įgytas žinias pritaikysime kurdami internetinės svetainės šabloną.

III trimestras

Paskutinį mokslo metų trimestrą grįšime prie internetinių svetainių kūrimo: prisiminsime ir užtvirtinsime rudenį įgytas žinias bei mokysimės naujų dalykų! Atliksime komandos formavimo pratimų ir užduočių bei prisiminsime programavimo pagrindą - matematiką. Kursime Saulės sistemos projektą bei informacinius puslapius apie planetas.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su Wix turinio valdymo ir svetainių kūrimo platforma, HTML, CSS, Javascript programavimo kalba.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu Šiauliuose ir Rokiškyje NVŠ krepšelių panaudoti negalima

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Teirautis