Tinklalapių kūrimas | 12 – 13 m.


Šiame būrelyje moksleiviai išmoks HTML, CSS ir JavaScript programavimo kalbos pagrindus. Be IT įgūdžių, moksleiviai plės anglų kalbos bei matematikos žinių bagažą. 📊

Moksleiviai kurs tinklalapius mataverse tema 🚀 bei galutinį metų projektą, kuris bus susijęs su šiuo metu itin aktualia sritimi – NFT. 🤖

Esant poreikiui, būrelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Programos trukmė9 mėn.

Kartai per savaitę1

Kaina nuo44€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Dizaino mąstymas

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

Programa

I trimestras

Pirmojo trimestro metu moksleiviai išmoks HTML, CSS ir JS pagrindų bei kurs puslapį „Metaverse“ tema. Trimestro pradžioje susipažins su šia tema, ją nagrinės ir ieškos informacijos, kurią galėtų patalpinti puslapyje. Informaciją talpins „tab‘uose“, kurie atsivaizduos paspaudus animuotus mygtukus.

II trimestras

Antrajame trimestre jaunuoliai kurs multi-page navigaciją ir gilinsis į JavaScript programavimo kalbą, kurios pagalba kurs keletą įdomių aplikacijų. Prieš kurdami puslapį apie „Space Science“, turės sukurti puslapio struktūrą su „Flex“ įrankiu. Taip pat kurs meniu su atsirandančiomis skiltimis, kurios nuves į kitus svetainės puslapius, kuriuose bus jų sukurtos aplikacijos.

III trimestras

Trečiajame trimestre vaikai kurs galutinį metų projektą NFT tema. Puslapyje atvaizduos NFT korteles, su galimybe jas filtruoti pagal kategoriją. Puslapyje JavaScript‘o pagalba suprogramuos galimybę vartotojams sukurti naujus NFT, kurie bus atvaizduojami pagrindiniame puslapyje.

Technologijos

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su „Flex“ įrankiu, įvaldys HTML, CSS, Javascript programavimo kalbą.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 kartą per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu  NVŠ krepšelius galima panaudoti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų per mėnesį (Kaune) ir 20 eurų (Vilniuje ir Klaipėdoje) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Teirautis