Internetinės parduotuvės kūrimas | 14 – 18 m. moksleiviai


Programos metu moksleiviai kurs elektroninę parduotuvę ir pradės verslą be jokių pradinių investicijų! 💸

Šio vasaros kurso moksleiviai išmoks įsigyti domeną ir hostingą, kurs svetainę naudojant WordPress platformą, išmoks dropshipping’o pagrindų, svetainės optimizavimo paieškos varikliams (SEO) ir reklamos socialiniuose tinkluose pagrindų. 📊

 

Kartai per mėnesį 4

Kaina per mėnesį 50 €

Naudojamos technologijos Wordpress / Facebook / SEO

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

PROGRAMAVIMO PRADMENYS

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

DIZAINO MĄSTYMAS

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

UX/UI dizainas

Čia dėmesys telkiamas į internetinių puslapių ir mobiliųjų aplikacijų dizainą - jų logiką ir informacijos architektūrą.

VERSLUMAS ir rinkodara

Moksleiviai išmoks patraukliai pateikti parduoti savo sukurtus produktus, mokysis SEO ir interneto rinkodaros pagrindų.

Programa

Wordpress

Internetinių puslapių kūrimas naudojant Wordpress turinio valdymo sistemą. Šis įrankis geriausiai žinomas dėl savo paprastų, tačiau labai veiksmingų svetainių kūrimo įrankių. Wordpress pagalba moksleiviai supranta tinklalapio struktūrą ir dedamasias dalis. Vėliau šias žinias pritaiko kurdami svetaines kodo pagalba.

Anglų kalba

Didžiausia dalis informacijos internete pateikiama anglų kalba - norime, kad moksleiviai sugebėtų naudotis ja kaip įrankiu ieškant reikalingos bei naudingos informacijos. Bendriniai terminai, su technologijomis susijusios temos, šnekamosios kalbos lavinimas

Dizainas

Grafinio dizaino supratimas, vizualinio turinio pateikimas įvairiomis priemonėmis. Dizainas susijęs ne tik su meninių vaizdų kūrimu, bet ir su analize, organizavimu ir pateikimo metodais.

Interneto rinkodara

Kaip apie produktą pranešti auditorijai ir paskatinti pirkti? Programos metu kalbėsime apie interneto rinkodaros strategijas ir įrankius.

Programos kaina

  1. Būrelis vyksta nuotoliniu būdu, todėl dalyvauti gali vaikai, gyvenantis bet kur.
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos (90 min.)
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais.
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu Šiauliuose ir Rokiškyje NVŠ krepšelių panaudoti negalima

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Jeigu konkrečiame užsiėmime sudalyvauti moksleivis negali, visada yra galimybė pamokos įrašą su visa mokomąją medžiaga parsisiųsti ir užduotis atlikti savarankiškai. 

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Ne, šiuose užsiėmimuose dalyvauja lietuviškai kalbantys vaikai iš viso pasaulio.

Kompiuterį, mikrofoną ir vaizdo kamerą. Programinę įrangą kurią naudojame Virtualioms pamokoms, įsirašysite vos kelių mygtukų paspaudimu.

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Teirautis