Juniors | 10 – 12 m. moksleiviai


Juniors grupėje moksleiviai kuria grupinius ir individualius projektus naudojant Unity ir Wix kūrimo įrankiais,
mokosi HTML, CSS ir JavaScript. 💡

Taip pat mokosi naudoti nemokamus dizaino įrankius, kuriuos išbandyti galės ir namuose. Būrelio metu vaikai mokosi ne tik programavimo, bet ir matematinių problemų sprendimo ir komandinio darbo. 🙌

Esant poreikiui, burelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Pamokų kiekisnuo 4

Kartai per savaitęnuo 1

Kaina nuo35€/mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Lyderystė

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

Komandinis darbas

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Dizaino mąstymas

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

Programa

Wix

Internetinių puslapių kūrimas naudojant Wix turinio valdymo sistemą. Šis įrankis geriausiai žinomas dėl savo paprastų, tačiau labai veiksmingų svetainių kūrimo įrankių. Wix pagalba vaikai supranta tinklalapio struktūrą ir dedamasias dalis. Vėliau šias žinias pritaiko kurdami svetaines kodo pagalba.

Unity

Įvairiaplatformis žaidimų ir aplikacijų kūrimo įrankis, kurį sudaro žaidimų variklis ir integruota kūrimo aplinka (IDE). Naudojamas internetiniams, kompiuterinių, konsolinių ir mobiliųjų įrenginių žaidimams kurti.

Anglų kalba

Didžiausia dalis informacijos internete pateikiama anglų kalba - norime, kad moksleiviai sugebėtų naudotis ja kaip įrankiu ieškant reikalingos bei naudingos informacijos. Bendriniai terminai, su technologijomis susijusios temos, šnekamosios kalbos lavinimas.

Matematika

Specialus laikas ir dėmesys skiriamas matematinių uždavinių, susijusių su Unity platforma, sprendimui.

Dizainas

Grafinio dizaino supratimas, vizualinio turinio pateikimas įvairiomis priemonėmis. Dizainas susijęs ne tik su meninių vaizdų kūrimu, bet ir su analize, organizavimu ir pateikimo metodais.

Lyderystė ir komandos formavimas

Siekame kurti produktyvią ir draugišką aplinką, todėl praktikuojame įvairius bendradarbiavimo klasėje stiprinimo bei lyderystės pratimus ir žaidimus.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu Šiauliuose ir Rokiškyje NVŠ krepšelių panaudoti negalima

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa.

Teirautis