Programavimo pradmenys | 5 – 7 m. vaikai


Ikimokyklinio amžiaus grupėje vaikai dar nesimoko programavimo, tačiau lavina gebėjimus, ateityje padėsiančius programuoti. 👨‍💻

Užsiėmimuose sprendžiami loginiai uždaviniai ir dėlionės, lobio ieškojimo žaidimai, mokomasi matematikos pagrindų ir sklandaus pasakojimo. 🧩

Esant poreikiui, burelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

Pamokų kiekisnuo 4

Kartai per savaitęnuo 1

Kaina už mėn.nuo 35€ / mėn.

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

Komandinis darbas

Moksleivis geriausiai priima ir įsisavina informaciją tada, kai jaučiasi saugus ir motyvuotas, kiekvieną trimestrą vieną pamoką skirsime grupės formavimui ir užduotims, susijusioms su savęs bei kito pažinimu.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

Programa

Matematika

Matematikos žinių lavinimas pasitelkiant paprastus matematinius žaidimus.

Komandos formavimo užduotys

Siekame kurti produktyvią ir draugišką aplinką, todėl praktikuojame įvairius bendradarbiavimo klasėje stiprinimo bei lyderystės pratimus ir žaidimus.

Logikos uždaviniai

Užsiėmimų metu sprendžiami logiką lavinantys uždaviniai, susiję su duomenimis, veiksmų seka, sąlygomis, veiksmų apibendrinimu bei kartojimu.

Kompiuterinio mąstymo užduotys

Problemos sprendžiamos kompiuterinio mąstymo metodu, kuris apima problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Programos kaina

  1. Būrelį galima lankyti 1 arba 2 kartus per savaitę;
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu Šiauliuose ir Rokiškyje NVŠ krepšelių panaudoti negalima

Teirautis Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose. 🖥 Čia pasirinksite laiką, kuris geriausiai tinka Jums bei nereikės rūpintis kelione į būrelį! 🏡

pasirinkite miestą
Online
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa. 

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Jeigu konkrečiame užsiėmime sudalyvauti moksleivis negali, visada yra galimybė pamokos įrašą su visa mokomąją medžiaga parsisiųsti ir užduotis atlikti savarankiškai. 

Kas antrą sekmadienį Vilniuje ir Kaune organizuojami nemokami užsiėmimai, skirti išsiaiškinti praleistas arba neaiškias temas kartu su geriausiais CodeAcademy Kids dėstytojais. Dėl tikslių užsiėmimų grafikų kviečiame kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Teirautis