Feed Animals projektas | 8 – 10 m. moksleiviai


Jauniausiems moksleiviams (8-10 m.) skirtas projektas – Feed Animals, kurio tikslas, sukurti 3D žaidimą su Unity ir C# programavimo kalba. 🦓 

Žaidimai kuriami su iš anksto paruoštais gyvūnais, modeliais ir aplinka. Programos metu mokiniai patobulins mąstymo, logikos bei Unity programos naudojimosi žinias. Taip pat, kūrybinio mąstymo ir problemų sprendimo gebėjimus. 🧑‍💻

 

Pamokų kiekis9 pamokos

Kartai per savaitęnuo 1

Kaina 100 €

Registruotis

Ko tikėtis iš būrelio?

PROGRAMAVIMO PRADMENYS

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

Kompiuterinis mąstymas

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

Logika

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

DIZAINO MĄSTYMAS

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

Programa

Unity (C#)

Įvairiaplatformis žaidimų ir aplikacijų kūrimo įrankis, kurį sudaro žaidimų variklis ir integruota kūrimo aplinka (IDE). Naudojamas internetiniams, kompiuterinių, konsolinių ir mobiliųjų įrenginių žaidimams kurti.

Atom

Nemokama ir atviro kodo tekstų ir išeities tekstų kūrimo platforma, palaikoma macOS, Linux, ir Windows operacinėse sistemose, parašyta naudojant Node.js ir palaikanti įskiepius. Atom taip pat naudojamama kaip integruota kūrimo aplinka.

Programos kaina

  1. Būrelis vyksta nuotoliniu būdu, todėl dalyvauti gali vaikai, gyvenantis bet kur.
  2. Vieno užsiėmimo trukmė – dvi akamedinės valandos (90 min.)
  3. Skirtingos grupės visomis darbo dienomis ir šeštadieniais.
  4. Yra galimybė panaudoti NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) krepšelį
  5. Šiuo metu Šiauliuose ir Rokiškyje NVŠ krepšelių panaudoti negalima

Registracija Būreliai

×

Kontaktinė informacija

Lokacijos

Norime, jog atvykti į būrelius nebūtų sudėtinga, todėl būreliai vyksta patogiai suplanuotose miesto vietose.

pasirinkite miestą
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Rokiškis
Ryga
pasirinkite būrelį

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Teisę pretenduoti gauti 15 eurų (per mėnesį) NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa.

Taip, įmokas galite mokėti kas mėnesį.

Deja, tačiau tokios paslaugos neteikiame. 

Tėveliai užsiėmimuose nedalyvauja, bet po kiekvienos pamokos gali patikrinti savo vaiko atliktus darbus jam skirtame virtualiame diske.

Valstybinių švenčių ir moksleivių atostogų metu užsiėmimai nevyksta.

Jeigu konkrečiame užsiėmime sudalyvauti moksleivis negali, visada yra galimybė pamokos įrašą su visa mokomąją medžiaga parsisiųsti ir užduotis atlikti savarankiškai. 

Banko pavedimu, arba grynaisiais pinigais, atvykus į mūsų ofisą, įsikūrusį Saulėtekio al. 15, Vilnius. 

Ne, šiuose užsiėmimuose dalyvauja lietuviškai kalbantys vaikai iš viso pasaulio.

Kompiuterį, mikrofoną ir vaizdo kamerą. Programinę įrangą kurią naudojame Virtualioms pamokoms, įsirašysite vos kelių mygtukų paspaudimu.

Gerą nuotaiką ir nusiteikimą mokytis! Visa reikalinga jau yra CodeAcademy Kids užsiėmimų klasėse.

Registruotis