Registruokis į Silicon Valley stovyklą ir tapk naujuoju Steve Jobs

Idėja. Aistra. Motyvacija.

CodeAcademy Kids Silicon Valley Stovykla – tai verslo simuliacija, paremta Silicio slėnio koncepcija. Dalyviai vystys savo verslo idėjas, kurioms bus skirtas virtualus finansavimas, dalyvaus seminaruose ir workshopuose su San Francisko įlankoje esančių kompanijų atstovais Lietuvoje, lavins savo verslumą, o viską vainikuos verslo idėjų pristatymai (angl. pitchai), kuriuos vertins kompetetinga komisija. Silicon Valley dirbantys žmonės sako, kad tai ne vieta, tai – būsena. 5 dienos, 7 verslo idėjos, 15 stipriausių kompanijų atstovų, 1 nugalėtojas.

Partneriai

Mūsų partnerių dėka galime sukurti nepamirštamą vasarą stovyklautojams!
Vilniaus savivaldybėGoogleHomo EminensmyleanMilkReach for ChangeVintedBored Pandaeuropos socialinio verslumoBzn StartCodeAcademyStartup Lithuania

Gera programa - geriausi rezultatai

Išskirtinė galimybė susipažinti su startuolių realybe – verslo susitikimų simuliacijos, strategijų kūrimas, prekinių ženklų vystymas ir viskas per 40 valandų. Geras verslininkas visuomet rūpinasi ne tik savo idėja, bet ir savimi. Teniso bei tinklinio čempionatas, frisbis, sveikas maistas, joga, meditacija. Vietų skaičius – ribotas.

Registruokis
  • 11 - 18 metų moksleiviams
  • 2018 metų stovyklos pamainų datos - jau greitai!
  • 9:00 – 18:00
  • Stovyklos erdvės – Antakalnis, Sapiegų rūmai (Vilnius Tech Park) ir Valakampiai (Pakrantė)
  • Tenisas, tinklinis, frisbis, joga, meditacija
  • Mokytojai ir svečiai iš stipriausių kompanijų
  • Sveiki užkandžiai ir pietūs

Dienos stovykloje

Pirmadienis

Pirmoji stovyklos diena skirta susipažinimui, komandų suformavimui bei savo verslo idėjos generavimui. Gilinsimės į mums aktualias problemas ir kursime joms sprendimo būdus.

Antradienis

Sveikas kūnas, sveika siela ir daug entuziazmo. Ši diena skirta sportui. Teniso čempionatas, tinklinio varžybos, joga ir meditacija - viskas ko reikia, kad jaunieji verslininkai jaustųsi energingi ir dar labiau paskatintų savo kūrybiškumą.

Trečiadienis

Viskas ką reikia žinoti apie prekinį ženklą, marketingą, komunikaciją bei skaitmeninę reklamą. Šią dieną stovyklautojai kurs savo organizacijos prekinį ženklą.

Ketvirtadienis

Koks yra geras vadovas? Koks yra geras darbuotojas? Mokysimės, kas sudaro organizaciją ir išsiaiškinsime savo roles joje, samdysime naujus darbuotojus.

Penktadienis

Stovyklos finalas - verslo idėjų pristatymas komisijai. Tai, prie ko dirbome visą savaitę, pagaliau įvertins kompetentinga komisija, kuri ne tik užduos intriguojančius klausimus, bet ir pasidalins vertingais patarimais.

Maitinimas
Stovyklos metu patiekalai bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai. Svarbiausi kriterijai yra: subalansuotas, įvairus, saikingas maistas,mažiau cukraus, mažiau druskos, mažiau sočiųjų riebalų, daugiau skaidulinių medžiagų ir maistą turi lydėti vanduo.
Vilnius Tech Park
Antakalnio g. 17, Vilnius 10312
Vilnius Tech Park – tai Baltijos šalių Silicio slėnis. Jame įsikūrusios į pasaulinę rinką besiruošiančios eiti kompanijos. Tech Parke savo ofisus turi Google, Oberlo, CodeAcademy, GameInsight, Deeper ir kt. XIX amžiaus pastatai, kuriuose dar palyginus neseniai buvo įsikūrusi Sapiegų ligoninė, skirti ofisams bei bendroms (angl. co-working) erdvėms. Šiuo metu parke yra jau daugiau nei 700 inovatyvių protų, suinteresuotų pagerinti Lietuvos ekosistemą.
Vilnius Tech Park
Vilnius Tech Park
Vilnius Tech Park
Pakrantė
Vaidilutės g. 79, Vilnius 10100
Pakrantė "Rupert" – tai rezidencijų programa skirta Lietuvos ir užsienio kūrėjams: menininkams, rašytojams, kuratoriams, kultūros vadybininkams ir akademikams, kuriems suteikiama galimybė gyventi ir dirbti Vilniuje, įgyvendinant individualius projektus ir įsitraukiant į vietinę kultūrinę sceną. Įsikūręs kūrybinių industrijų centre “Pakrantė”, Rupertas suteikia ne tik puikias studijas, pilnas šviesos ir medžio, bet ir nuostabią aplinką – pušynas, paplūdimys, teniso kortai, tinklinio, krepšinio aikštelės.
Pakrantė
Pakrantė
Pakrantė
Registruokis į Silicon Valley stovyklą ir tapk naujuoju Steve Jobs